Kuo pakeisti kirstą kalėdinę eglutę?

Gruodžio 17, 2021 | Rūtelė Foktienė
0
+0 -0

Kasmet dėl gana neilgo kalėdinio laikotarpio nukertama daugybė medžių. Ir nors galėtumėte sakyti, kad didžioji dalis eglučių užauginama specialiose fermose, galite nuo šių metų kirstą  žaliaskarę pakeisti kur kas originalesne idėja. Pateikiame net 7 gyvos eglės alternatyvas, nuo kurių tikrai nebyrės spygliai.

Kalėdinė puokštė

Kalėdinės kompozicijos, kuriomis galima papuošti ne tik šventinį stalą, bet ir kurį namų kampą, populiarėja vis labiau. Kalėdines puokštes galite įsigyti floristikos centre arba galite tokią kompoziciją pasigaminti ir patys – prireiks per vėtras nulūžusių pušų arba eglių šakų, kankorėžių, spalvingų gamtoje ir namuose rastų papuošimų. Kompoziciją galima pamekti į šventišką vazą. Be to, kalėdinę eglutę atstoti gali ir rankų darbo vainikas.

Christmas Decorations On White Background

Eglutė iš knygų

Mėgstate skaityti arba siekiate, kad daugiau knygų skaitytų Jūsų vaikai? Pagaminkite eglutę iš knygų – tiesiog sukomponuokite žaismingą kūgį ir apvyniokite jį lempučių girlianda. Ant girliandos galite pakabinti ir mėgstamų kalėdinių žaisliukų. Tokia kalėdinė eglutė ne tik mielai atrodys, bet ir simbolizuos Jūsų pomėgius. Be to, nuo jos nebirs spygliai!

Books, Bookstore, Book, Reading, Writer, Read, Reader

Medinė eglutė

Medinei eglutei pakaks vos trijų kraštinėms skirtų lentų, kurias sukalsite ir pagaminsite trikampį. Nuo vienos kraštinės link kitos pritvirtinkite šviečiančią girliandą. Pakabinkite ant šios girliandos nuostabias akimirkas įamžinusių nuotraukų – štai ir puiki kalėdinė eglutė!

Kitas medinės eglės variantas

Kita alternatyva – sukalkite specialų pagrindą ir prie jo pritvirtinkite vieną vertikalų medinį strypą. Ant jo horizontalia kryptimi pritvirtinkite įvairaus ilgio medinių lentų – taip, kad suformuotumėte į eglę panašią formą. Ant šių medinių lentų galite sukabinti girliandas, mėgstamus žaisliukus, nuotraukas.

Christmas Trees, Pallet, Wood, Wooden, Decoration

Kalėdinis kaktusas arba fikusas

Išrinkite namuose didžiausią auginamą kaktusą, fikusą ar kitą kambarinę gėlę. Atsargiai apkarstykite ją įvairiaspalvėmis šviešiančiomis lemputėmis, kartu su vaikais pagamintomis girliandomis ir mėgstamais saldainiais – štai ir puiki kalėdinė eglė! Eglutę visuomet gali pakeisti kalėdinis skanėstas. Pastatykite eglutę iš savarankiškai iškeptų meduolių ir ji ne tik papuoš namus, bet ir galėsite ją suvalgyti. Argi ne puiku?

Kalėdinės kopėčios

Ar kada galvojote, kad senos medinės kopėčios gali pasitarnauti kaip puiki kalėdinė kompozicija? Galite vieną į kitą sustatyti dvi neilgas kopėčias ir papuošti jas įvairiais kalėdiniais žaisliukais, dirbtinėmis eglės girliandomis, lemputėmis. Po tokia kompozija puikiai tilps kalėdinės dovanos.

Sausainių namelis

Eglutę visuomet gali pakeisti kalėdinis skanėstas. Pastatykite eglutę iš savarankiškai iškeptų meduolių ir ji ne tik papuoš namus, bet ir galėsite ją suvalgyti. Argi ne puiku?

Cookie Decoration in Shape of Christmas Tree Sprinkled with Castor Sugar

Ar galėtumėte įvardinti geresnę meditaciją, nei neskubrų žiūrėjimą į lėtai ir laimingai plaukiojančias žuveles? Taip, būtent akvariumo gyventojų stebėjimas yra puiki meditacija. Ir tai tik viena iš priežasčių, kodėl namuose verta turėti akvariumą.

Plačiau:

Kodėl namuose verta turėti akvariumą?
0
+0 -0
 • namai
 • Kalėdos
 • ekologija
 • eglutė
 • namų puošyba
 • idėjos
 • kuo pakeisti eglę
 • kuo pakeisti kirstą eglę
 • kuo pakeisti kalėdinę eglutę
 • kaip papuošti namus
 • gyvenimo būdas

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *