Ejakuliacijos reguliavimas pagal senovinę kinų išmintį

Vasario 17, 2017 | L.Varanavičienė
+10
Ejakuliacijos reguliavimas pagal senovinę kinų išmintį

Žmogaus įgimtas patvariausias instinktas - lytinis. Jei jis nebūtų patvarus iš prigimties- žmonija atsidurtų ties išnykimo riba. Gamta, siekdama vystytis,  apdovanojo vyrą meilėje, kaip ir gyvenime būti aktyviems (mūsų laikais emancipuotos moterys  neatsilieka nuo vyrų). Tačiau žmonija pergudravo gamtą. Lytiniai santykiai dominuojančiai atliekami ne pratęsti giminę, bet patirti lytinį malonumą. Seksualinio švietimo informacijos galima rasti bet kokiu pavidalu: žodinės, vizualinės, spausdintinės. Šiandien sekso tematika nėra tabu. Tačiau santykių kiekybė ne visada reiškia kokybę. Skubotame ir streso pilname pasaulyje seksologai dažnai išklauso vyrų nusiskundimus dėl lytinių disfunkcijų.

20-30 procentų besikreipiančių vyrų skundžiasi priešlaikinės ejakuliacijos problemomis. Jiems nuolat ar periodiškai pasireiškia ejakuliacija iki varpos patekimo į makštį arba greitai po to. Per greitai pasibaigęs lytinis aktas kelia vyrams didžiulę įtampą, nerimą, depresiją, menkavertiškumo pojūtį. Tuo pačiu kenčia ir moterys, juk jos taip greitai nespėja patirti orgazmo.

Pažiūrėkime, kaip šią problemą spręstų senovės kinų erotikos mokslas. Juk moters pasitenkinimo svarba sudaro kinų meilės filosofiją.

"Jei labiau pasitikite šiuolaikine medicina, ir turite priešlaikinės ejakuliacijos problemų, išbandykite vienintelį geriamą vaistinį preparatą Lietuvoje dapoksetiną."

Anot kinų, seksualinė harmonija vienija žmoniją su begaline gamtos jėga. Žemė- moteri- inj, o dangus- vyras- jan, jų sąveika sudaro visą pasaulį. Taip ir vyro bei moters sąjunga sudaro vienybę ir harmoniją. Kinų dvasinis požiūris į lytinį aktą, kaip į tvarkos gamtoje dalį nepaprastai sveikas ir laisvas. Pagal kantrybės ir harmonijos filosofiją Dao (pagrindines taisykles VI a. pr. m. e. Lao Czy surinko į knygą pavadinu „Dao- de- dzin“) :

-vyras turi nusistatyti tinkamą ejakuliacijos tvarką, atitinkančią savo amžių ir fizinę būklę. Tai jam padės mylėtis taip, kaip jis nori ir kaip to reikia, kad visiškai patenkintų moterį.

-ejakuliacija, ypač nekontroliuojama - ne pats ekstazės momentas vyrui. Vyras, kontroliuodamas ejakuliaciją, artumo minutėmis gali atskleisti sau daugelį malonesnių džiaugsmų.

Senovės kinų šaltiniai siūlo ejakuliacijos kontrolės techniką arba blokavimo metodą. Nekantriam šiuolaikiniam vyrui jos gali tekti mokytis ilgiau kaip 20 praktikos dienų, labiau patyręs žmogus gali išmokti greičiau- per 10 dienų. Įdėmiai mokantis šio metodo apie mėnesį vyro brangiausias turtas- sėkla, kiniškai čžin- išsiverš reikiamu momentu.

Kas ta kontrolės technika?

Kai vyras pakankamai smarkiai susijaudinęs ir pajunta, kad greitai nebesugebės savęs kontroliuoti, jis turi vienu greitu judesiu pakelti savo liemenį ir, būdamas tokioje padėtyje, ištraukti „nefritinį stiebą“, arba falą iki vieno colio (pagal britų šiuolaikinę matavimo sistemą 2,54 cm, pagal kinų cun- 3,33 cm) ar dar daugiau, ir taip pabūti nekvėpuodamas. Paskui jis turi giliai įkvėpti diafragma ir kartu įtraukti pilvo apačią taip, lyg tvardytųsi ieškodamas tualeto. Taip suvokdamas, kaip svarbu išsaugoti savąjį čžin, jis giliai kvėpuodamas greitai nurims. Paskui galima mėginti tęsti frikcijas.

Praktikuodamas šį senovinį metodą, vyras galės kontroliuoti ejakuliaciją su komfortu, nes neleis nusileisti savo „nefritiniam stiebui“. Derindamas stabdymo metodą su giliu kvėpavimu, jis galės tęsti tai norimą laiką.

Potencijai kenkia ne stresas, o gyvenimo būdas

„Koks gi gali būti meilužis su dideliu pilvu? Vyrai, turintys abdominalinį nutukimą dažnai būna prasti meilužiai..."

Plačiau:

Potencijai kenkia ne stresas, o gyvenimo būdas

5 pratimai potencijai gerinti

1.Pageidautina tai daryti gulint ant nugaros, vos pakėlus dubenį: iki 50 kartų sutraukite kelioms sekundėms išangės raumenis. Tai reikia daryti kasdien, galima 2- 3 kartus per dieną.

2.Tas pats pratimas, tik atsiklaupus ant kelių, alkūnėmis atsirėmus į grindis, nuleidus galvą, atsipalaidavus. Pageidaujama palengva didinti susitraukimų ir išangės raumenų atsipalaidavimų greitį maždaug po pusę sekundės kiekvienam judesiui (skaičiuojant vienas, du, trys...)

3.Šlapindamiesi valios pastangomis sustabdykite šlapimo čiurkšlę ir įsidėmėkite, kokie raumenys tuokart dalyvavo. Išmokite juos sutraukinėti ir atpalaiduoti  po 40 susitraukimų 3- 5 kartus per dieną.

4.Įteikite sau šilumos pojūtį šlapimo pūslės, šlapimtakio, išangės, stuburgalio srityje. Pojūčius išlaikykite 15- 20 sekundžių, kartojant iki 10 kartų. Tam tikslui įsivaizduokite, kad paplūdimyje įsirausėte į šiltą smėlį ar panirote į karštą vonią.

5. Atlikite kapšelio ir sėklidžių masažą, kiekvieną sėklidę vienu metu spauskite delnuose ir palaikykite keletą sekundžių. Kartokite 5 kartus.

Jei labiau pasitikite šiuolaikine medicina, ir turite priešlaikinės ejakuliacijos problemų, išbandykite vienintelį geriamą vaistinį preparatą Lietuvoje dapoksetiną. Jis skiriamas priešlaikinei ejakuliacijai (PE) gydyti nuo18 iki 64 metų amžiaus vyrams. Jis vartojamas tik prireikus prieš planuojamus lytinius santykius, likus maždaug 13 valandų iki jų.

Pilnaverčiai lytiniai aktai stiprina  santykius tarp vyro ir moters, skatina žmonių sugebėjimą ne tik mylėtis, bet ir mylėti. 

+10
  • Erekcijos sutrikimai
  • Erekcijos sutrikimų priežastys
  • Erekcijos sutrikimų gydymas
  • Lytiniai santykiai
  • Priešlaikinė ejakuliacija

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę
Poros turi kalbėtis: kaip padėti priešlaikinę ejakuliaciją patiriančiam vyrui
Poros turi kalbėtis: kaip padėti priešlaikinę ejakuliaciją patiriančiam vyrui Priešlaikinė ejakuliacija yra tikrai dažna problema. Tai toli gražu nėra vien tik su vyru susijęs lytinės funkcijos sutrikimas – čia labai svarbus ir partnerės vaidmuo. Jei ji linkusi kaltinti vyrą, jį teisti, žeminti – tuomet problema tik dar labiau paaštrėja, vyras jaučiasi nusiminęs, kenčia nerimą ir baimes bei laiko... +3 / 0 +3
Pratimai, kurie padės įveikti priešlaikinę ejakuliaciją
Pratimai, kurie padės įveikti priešlaikinę ejakuliaciją Priešlaikinė ejakuliacija – tai būsena, kuomet intymių santykių metu vyras baigia per greitai. Tokia, „per greitai“ būsena, kenkia tiek poros santykiams, tiek vyro psichologinei ir emocinei būsenai. Tad būtina ieškoti būdų, kurie padėtų įveikti tokį nemalonų seksualinį sutrikimą. Viena iš paprasčiausių priemonių... +21 / 0 +21
Požymiai signalizuojantys seksą
Požymiai signalizuojantys seksą Vyrai kaip povai – jie mėgsta pūstis ir girtis, kuomet pamato patrauklią moterį. Nejučia jų pasididžiavimo objektas pakyla, o veidas nei kiek dėl to neišrausta. Jiems ne gėda, dėl savo akivaizdžiai tokių siunčiamų seksualinių ženklų. Jų tikslas vienas – dar viena karšta naktis su nauja partnere... +20 / -4 +16
Natūralus šeimos planavimas ‒ ar verta? Pokalbis su konsultante Jovita Barisevičiene
Natūralus šeimos planavimas ‒ ar verta? Pokalbis su konsultante Jovita Barisevičiene Natūralus šeimos planavimas (NŠP), iš pirmo žvilgsnio paprastas ir suprantamas žodžių junginys, turbūt neretai vertinamas skeptiškai. Diskusijų forumai lūžta nuo skirtingų nuomonių apie įvairius apsisaugojimo būdus... +14 / -1 +13
Lytiniai santykiai nėštumo metu ir po gimdymo. Saugiausios pozos
Lytiniai santykiai nėštumo metu ir po gimdymo. Saugiausios pozos Apie pokyčius lytiniame poros gyvenime moters nėštumo metu ir po gimdymo nuolat diskutuoja ne tik būsimos mamos, bet ir gydytojai. Besilaukiančios moterys dažnai ieško atsakymų, ar seksas nėštumo metu yra saugus ir ar tai nepakenks būsimosios atžalos vystymuisi. O daugelis vyrų prisipažįsta, jog... 1 +12 / 0 +12
Seksas be orgazmo? Geriau tada jokio
Seksas be orgazmo? Geriau tada jokio Ar žinojote, jog rugpjūčio 8 dieną pasaulyje yra švenčiama tarptautinė orgazmo diena? Dar visai neseniai, tik 1998 metais, šventės iniciatoriaus, biseksualo Alekso Hirko dėka buvo pradėta švęsti ši šventė, kuri turėjo gan skambų pavadinimą – šūkį: „Vientisas pasaulio orgazmas“. Minint šią dieną kviečiame Jus... +11 / -1 +10
Vyrai atvirai prisipažino, kokios intymios problemos juos kankina
Vyrai atvirai prisipažino, kokios intymios problemos juos kankina Vyrų lyties organas metų metais atlieka dvigubas, nors ir atskiras funkcijas, ir dėl to nekyla jokių problemų. Varpa, sėklidės, prostata dirba, vykdydami iš smegenų gaunamus įsakymus. Tačiau, metams bėgant, vyksta senėjimo procesas, ilgainiui organai darosi silpnesni ir nebegali funkcionuoti normaliai. Ima pranykti erekcija ar... +7 / 0 +7
LIBIDO. Kodėl kai kurie flirtuoja iki senatvės, o kiti jau 30-40 metų nejaučia lytinio potraukio?
LIBIDO. Kodėl kai kurie flirtuoja iki senatvės, o kiti jau 30-40 metų nejaučia lytinio potraukio? Seksualinio potraukio mechanizmas yra sudėtingas ir painus. Vien fiziologija nekalta. Labai svarbūs ir kiti aspektai - psichologiniai, socialiniai, dvasiniai. Taigi nesistebėkite, jei gydytojas lytinio noro padidinimui pataria sportuoti ir mažiau nervuotis, o sumažinimui- laikytis dietos. +6 / 0 +6
Ką daryti, jei moters netenkina „greitukai“?
Ką daryti, jei moters netenkina „greitukai“? Vyrų galvos skausmas – per trumpas lytinis aktas. „Nesoti moteris - blogiau nei alkanas vilkas“, - šmaikštauja gydytojas urologas profesorius Balys Dainys, į kurio kabinetą plūsta nusiminę stipriosios lyties atstovai. Anot profesoriaus, jeigu seksas trunka mažiau nei minutę, tai jau yra laikoma priešlaikine ejakuliacija ir tokį... +4 / 0 +4
Tyrimas: tik 1 iš 10 lietuvių apie šiuolaikinę kontracepciją sužino iš ginekologo
Tyrimas: tik 1 iš 10 lietuvių apie šiuolaikinę kontracepciją sužino iš ginekologo Baltijos šalyse atliktas tyrimas apie kontracepciją ir lytinį gyvenimą atskleidė, kad tik 10 proc. moterų Lietuvoje apie ilgalaikę kontracepciją sužino iš gydytojo. Devintą kartą mūsų šalyje minimos Pasaulinės kontracepcijos dienos proga pristatomas tyrimas „Tiesos analizė“ atskleidė 20-29 metų amžiaus moterų... +3 / 0 +3