Nitroglycerin Nycomed (250µg)

0
+0 -0

Gamintojas: Takeda Pharma A/S
Veiklioji medžiaga: Glicerolio trinitratas
Stiprumas: 250µg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai

Nitroglycerin Nycomed 250 mikrogramų poliežuvinės tabletės yra baltos, lygiu paviršiumi, aštriomis briaunomis.

Pakuotėje yra 25 Nitroglycerin Nycomed 250 mikrogramų poliežuvinės tabletės.

Tabletėje yra 250 mikrogramų glicerolio trinitrato, t.y. kraujagysles plečiančios medžiagos, kuri vartojama sergant krūtinės angina. Nitroglycerin Nycomed gydo krūtinės anginos priepuolį, tinka jo profilaktikai.

Nitroglycerin Nycomed (250µg). Vartojimas

Suaugusiems žmonėms ūmaus krūtinės anginos priepuolio gydymui vieną 250 mikrogramų arba 500 mikrogramų tabletę ištirpinti po liežuviu arba tarp žando ir dantenų, kai tik atsiranda priepuolio požymių. Jei reikia, dozę galima vartoti pakartotinai, tačiau jei per 15 minučių suvartojus 3 tabletes skausmas išlieka, būtina kreiptis į medikus pagalbos.

Priepuolio profilaktikai vieną tabletę reikia suvartoti likus 5 – 10 minučių iki veiklos, galinčios skatinti priepuolio pasireiškimą.

Tabletę įsidėjus į burną, būtina atsisėsti ar atsigulti, kad neatsirastų alpulys.

Jaunesniems kaip 15 metų vaikams be gydytojo nurodymo Nitroglycerin Nycomed vartoti draudžiama.

Pavartojus per didelę Nitroglycerin Nycomed dozę

Pavartojus per didelę dozę ar vaisto netyčia pavartojus vaikui, būtina nedelsiant kviesti gydytoją arba kreiptis į ligoninę ar skubios pagalbos skyrių. Laukiant kol atvyks pagalba reikia atsigulti, pakelti rankas ir kojas kaip galima aukščiau (pvz., ant pagalvių), gerti skysčių.

Perdozavimo simptomai yra sumažėjęs kraujo spaudimas, padažnėjęs širdies plakimas, odos paraudimas ir šiltumas, galvos skausmas ir svaigimas, pernelyg greitas, juntamas širdies plakimas, matymo sutrikimas, alpulys, pykinimas, vėmimas, anoreksija, švokščiantis retas kvėpavimas, suretėjęs širdies plakimas, sumišimas.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *