OLIMEL N7E

0
+0 -0

Gamintojas: Baxter S.A.
Veiklioji medžiaga: Alyvuogių aliejus, rafinuotas ir sojų aliejus, rafinuotas, Alaninas, Argininas, Asparto rūgštis, Glutamo rūgštis, Glicinas, Histidinas, Izoleucinas, Leucinas, Lizinas, Metioninas, Fenilalaninas, Prolinas, Serinas, Treoninas, Triptofanas, Tirozinas, Valina

OLIMEL N7E yra infuzinė emulsija.

OLIMEL N7E vartojamas suaugusiųjų ir vyresnių kaip 2 metų vaikų maitinimui per lašelinę sistemą į veną, kai normalus maitinimas per burną negalimas.

OLIMEL N7E turi būti vartojamas tik prižiūrint gydytojui.

OLIMEL N7E. Vartojimas

DozavimasOLIMEL N7E turėtų būti skiriamas tik suaugusiesiems ir vyresniems kaip 2 metų vaikams.Tai infuzinė emulsija, per plastikinį vamzdelį suleidžiama į jūsų rankos veną arba į stambią krūtinės veną.Prieš vartojimą OLIMEL N7E turi būti kambario temperatūros.OLIMEL N7E skirtas tik vienkartiniam vartojimui.Prieš vartojant OLIMEL N7E, maišelis paruošiamas kaip parodyta toliau.- Prieš atidarydami išorinį maišelį, jei jame yra deguonies indikatorius, patikrinkite jo spalvą. Palyginkite ją su etalonine spalva, išspausdinta prie OK simbolio ir parodyta indikatoriaus etiketės spausdinimo srityje. Nevartokite preparato, jei deguonies indikatoriaus spalva nesutampa su prie OK simbolio išspausdinta etalonine spalva.

Prieš suleidimą patikrinkite maišelio ir pertvarų vientisumą ir paruoštos emulsijos išvaizdą.Vartokite, tik jeigu tirpalai yra skaidrūs, bespalviai arba gelsvi, juose praktiškai nėra matomų dalelių, o emulsija yra vienalytė ir panaši į pieną.Dozavimas suaugusiesiemsGydytojas nurodys srauto greitį, atsižvelgdamas į jūsų poreikius ir klinikinę būklę.OLIMEL N7E visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.Vaistas gali būti skiriamas tiek laiko, kiek reikia, atsižvelgiant į jūsų klinikinę būklę.1 maišelio infuzija paprastai trunka 12–24 valandas. Paprastai pirmąją valandą srauto greitis didinamas laipsniškai, neviršijant 1,7 ml/ kg kūno svorio/ valandą, o didžiausia dozė yra 35 ml/ kūno svorio per parą.Dozavimas vyresniems kaip dvejų metų vaikams ir paaugliamsJūsų gydytojas nuspręs, kokios dozės reikia vaikui ir kiek laiko vaistą vartoti. Tai priklauso nuo amžiaus, svorio, ūgio, klinikinės būklės, dienos skysčių, energijos ir azoto poreikių.OLIMEL N7E visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.Vaikams nuo 2 iki 11 metų amžiausPaprastai srauto greitis laipsniškai didinamas pirmąją valandą, neviršijant 4,3 ml/kg kūno svorio/ valandą . Dėl fosfatų kiekio didžiausia dienos dozė paprastai yra 13 ml/kg kūno svorio.Vaikams nuo 12 iki 18 metų amžiausPaprastai srauto greitis laipsniškai didinamas pirmąją valandą, neviršijant 2,7 ml/kg kūno svorio/ valandą . Dėl fosfatų kiekio didžiausia dienos dozė paprastai yra 13 ml/kg kūno svorio.Pavartojus per didelę OLIMEL N7E dozęJei paskirta dozė yra per didelė arba infuzija atliekama per greitai, amino rūgštys gali padaryti jūsų kraują per rūgštų, ir gali atsirasti hipervolemijos (padidėjusio kraujo tūrio) simptomų. Gali padidėti gliukozės kiekis kraujyje ir šlapime, gali išsivystyti hiperosmosinis sindromas (padidėjęs kraujo klampumas) o dėl lipidų Jūsų kraujyje gali padidėti trigliceridų kiekis. Jei suleidžiamas per didelis OLIMEL PERI N7E tūris, tai gali sukelti pykinimą, vėmimą, šaltkrėtį ir elektrolitų pusiausvyros sutrikimus. Tokiais atvejais infuziją reikia nedelsiant sustabdyti.Kai kuriais sunkiais atvejais gydytojas gali paskirti laikiną inkstų dializę, kad padėtų inkstams pašalinti preperato perteklių.Siekiant išvengti tokių atvejų, gydytojas turi reguliariai stebėti jūsų būklę ir tirti kraujo parametrus.Jei turite daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *