Oxaliplatin Accord

0
+0 -0

Gamintojas: Accord Healthcare Limited
Veiklioji medžiaga: Oksaliplatina
Stiprumas: 5mg/ml

Jūsų vaistinio preparato pavadinimas yra „Oxaliplatin Accord 5 mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui“, tačiau toliau pakuotės lapelyje jis bus vadinamas „Oxaliplatin Accord“.

Oxaliplatin Accord koncentrato infuziniam tirpalui veiklioji medžiaga yra oksaliplatina.

Oxaliplatin Accord vartojamas storosios žarnos vėžiui (III stadijos gaubtinės žarnos vėžio po pirminio naviko pašalinimo, metastazavusiam gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžio) gydyti. Gydymas Oxaliplatin Accord koncentratu infuziniam tirpalui dažniausiai buvo derinamas su kitokiais priešvėžiniais vaistais, vadinamais 5-fluorouracilu ir folino rūgštimi.

Prieš Oxaliplatin Accord vartojant į veną, jį reikia praskiesti. Oxaliplatin Accord yra priešvėžinis vaistas, ir jo sudėtyje yra platinos.

Oxaliplatin Accord. Vartojimas

Oksaliplatinos koncentratas infuziniam tirpalui skirtas tik suaugusiems žmonėms.DozavimasOxaliplatin Accord koncentrato infuziniam tirpalui dozė priklausys nuo Jūsų kūno paviršiaus ploto. Jis apskaičiuojamas iš Jūsų ūgio ir svorio.Įprastinė dozė suaugusiems, įskaitant senyvus, žmonėms yra 85 mg/m2 kūno paviršiaus ploto. Taip pat dozė priklausys nuo Jūsų kraujo tyrimų rezultatų ir Oxaliplatin Accord koncentrato infuziniam tirpalui sukeliamo šalutinio poveikio.Vartojimo metodas ir būdaiOxaliplatin Accord koncentrato infuziniam tirpalui paskirs gydytojas specialistas, vėžio gydymo patirties.

Jus gydys sveikatos priežiūros specialistas, jis paruoš reikalingą Oxaliplatin Accord koncentrato infuziniam tirpalui dozę.

Oxaliplatin Accord bus lėtai, per 2-6 valandas, sušvirkštas į vieną iš venų (sulašintas į veną).

Oxaliplatin Accord bus infuzuojamas tuo pačiu metu kaip folino rūgštis, tačiau anksčiau nei 5-fluoruracilas.Vartojimų dažnisPaprastai preparato lašinama kas 2 savaitės.Gydymo trukmėGydymo trukmę nustato gydytojas.

Po vėžio pašalinimo operacijos oksaliplatina rekomenduojama gydyti ilgiausiai 6 mėn.Pavartojus perdidelę Oxaliplatin Accord koncentrato infuziniam tirpalui dozęŠiuo medikamentu Jus gydys sveikatos priežiūros specialistai, todėl tikimybė, kad Jums bus sulašinta per didelę arba per mažą dozę yra mažai tikėtina.Medikamento perdozavus, gali pasireikšti stipresnis šalutinis poveikis. Nuo jo gydytojas skirs tinkamą gydymą.Jeigu kiltų daugiau klausimų apie gydymą, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *