5 netikėti būdai, padedantys greičiau sulaukti pavasario

Vasario 21, 2022 | Rūtelė Foktienė
0
+0 -0

Ar jau laukiate šiltojo metų laiko? Mes labai labai laukiame, todėl dalinamės penkiais puikiais, gal kiek neįprastais būdais, padedančiais jo sulaukti greičiau! Taigi, ar esate pasiruošę pradėti ruoštis šiltajam metų laikui?

1) Išvėdinti ir gaivūs namai – pirmasis žingsnis link pavasario

Įpraskite namus vėdinti kasdien, nesvarbu, koks lauke oras. Grynas oras padeda palaikyti darbingumą, žvalumą, gerina miegą, mažina įvairių mikroorganizmų sukeliamų susirgimų ir nuolatinių alergijų riziką. Malonus ir gerai nuteikiantis namų kvapas taip pat gali tapti puikiu pavasario šaukliu. Vis dėlto namų kvapai patinka tikrai ne visiems, o alergiškiems asmenims jie gali netgi netikti. Puikus ir švaros bei gaivumo suteikiantis pakaitalas yra kvapnus grindų valymo skystis, kurį pasiruošite į šiltą grindims skirtą valyti vandenį įlašinę keletą lašų kokybiško eterinio citrinų ar apelsinų aliejaus. Namai pakvips nuostabiu, švara dvelkiančiu kvapu.

2) Sutvarkyti namai – antrasis žingsnis link pavasario

Generalinė namų tvarka – puikus būdas šiltąjį sezoną pradėti išsilaisvinus iš daugybės nereikalingų daiktų, dulkių, nešvarumų ir pan. Jei norite, kad namai pakviptų tikra švara ir gaiva, pasistenkite ne tik nuvalyti dulkes ar kokybiškai nublizginti langus, bet ir atidžiai peržiūrėti spintas, spinteles, daiktadėžes ir įvairias daiktų laikymo sistemas. Galbūt turite daug kokybiškų, tačiau nenaudojamų daiktų, kurie galėtų praversti stokojantiems? Jei norite, kad namai pakviptų tikra švara ir gaiva, pasistenkite ne tik nuvalyti dulkes ar kokybiškai nublizginti langus, bet ir atidžiai peržiūrėti spintas, spinteles, daiktadėžes ir įvairias daiktų laikymo sistemas. Galbūt turite daug kokybiškų, tačiau nenaudojamų daiktų, kurie galėtų praversti stokojantiems?

3) Aktyvesni ir sveikesni mes – trečiasis žingsnis link pavasario

Gal reikėtų pradėti nuo savęs, o ne nuo namų? Gal vertėtų pakeisti mitybą ir ją padaryti sveikesne bei įvairesne, daugiau kasdien judėti ir kiekvieną rytą išgerti po vaisių ir daržovių kokteilį? Kartais reikia visai nedaug pokyčių, kad jaustumėmės daug sveikesni ir energingesni. Pagalvokime, kaip savo gyvenimą galėtume pakeisti jau dabar? Gal pakaktų atsisakyti rūkymo, balto cukraus ir kasdien pajudėti bent po 15-30 minučių? Tokie maži, atrodo, visai nereikšmingi pokyčiai dažnai veda didelių rezultatų link.

4) Mažas pasilepinimas – ketvirtas žingsnis link pavasario

Kartais reikia šiek tiek pasilepinti ir, atrodo, pavasaris ateina visai netikėtai! Siūlome namuose pasimerkti nuotaikingą tulpių ir narcizų puokštelę, įsigyti spalvingą šalikėlį ar apelsinais puoštą staltiesę. Galbūt užteks tik spalvingiau apsirengti ir nuotaika kaip mat taps daug pavasariškesnė!

5) Sodo ir daržo darbai – penktas žingsnis link pavasario

Nebūtina turėti didelio sodo, daržo ar šiltnamio, juk šiandien uogas, salotas, daržoves, prieskoninius augalus ir gėles galima auginti ir bute. Tam yra sukurta pačių įvairiausių priemonių, pavyzdžiui, specialių nedidelių šiltnamių, kuriuos galima įsigyti sodo ir daržo reikmenų parduotuvėse. Taigi mažų pomidoriukų, žemuogių, prieskoninių žolelių galima užsiauginti netgi ant palangės, o visų reikmenų paieška gali labai pakelti nuotaiką ir maloniai „priartinti“ pavasarį.

Plačiau:

0
+0 -0
 • namų kavpas
 • namų tvarka
 • Sveika mityba
 • generalinė tvarka
 • sveikata
 • sveikas gyvenimo būdas
 • gyvenimo būdas
 • pavasaris
 • sodininkystė
 • daržas
 • sodas

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *