Hydrafacial – inovatyvi gilaus veido valymo bei puoselėjimo programa

Gruodžio 04, 2020
0
+0 -0

Sveika, švari ir lygi, tiesiog spindinti veido oda po giluminio odos valymo procedūros – būtent tokį efektą užtikrina inovatyvi Hydrafacial gilaus veido valymo ir puoselėjimo programa. Pažangios technologijos leidžia vienos procedūros metu giliai išvalyti odos poras, sudrėkinti odą bei ją prisotinti hialurono rūgštimi ir kitomis aktyviomis medžiagomis. Nenuostabu, kad Hydrafacial išlaiko lyderės pozicijas tarp populiariausių veido procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir SPA salonuose visame pasaulyje.

Pažangi Hydrafacial odos priežiūros programa gali turėti net septynis odą puoselėjančius etapus. Klasikinė Hydrafacial apima veido valymą, gilų odos valymą (ekstrakciją) bei antioksidantinę terapiją ir drėkinimą, prisotinimą hialurono rūgštimi. Esant poreikiui, procedūra gali būti papildyta ir kitais odą puoselėjančiais etapais, tokiais kaip limfodrenažas, deimantinė nekristalinė hydrodermabrazija, rūgštiniais pilingais, anti-aging serumais, LED mėlynosios arba raudonosios šviesos terapija. Šis ilgas veido odą puoselėjančių žingsnių sąrašas yra įvykdomas vienos procedūros metu, trumpiau nei per valandą laiko.

Atliekant Hydrafacial odos atnaujinimo, valymo ir drėkinimo procedūrą, naudojami specialūs vienkartiniai antgaliai. Kiekvienas iš trijų antgalių turi savo funkciją. Iš pradžių nuo odos paviršiaus nuvalomi nešvarumai bei negyvos ląstelės. Kituose procedūros etapuose atveriamos poros (eksfoliacija) ir atliekamas giluminis odos valymas (ekstrakcija). Po šio itin efektyvaus, neskausmingo neinvazinio odos valymo ateina metas giliam odos drėkinimui. Inovatyvios technologijos leidžia procedūros metu nepertraukiamai odą įsotinti aktyviai veikiančiai antioksidantais, hialurono rūgštimi, vitaminais, peptidais ir kitais svarbiais serumais. Oda palepinama tausojančia LED šviesos terapija mėlynąja arba raudonąja šviesa.

Pažangi kompleksinė procedūra užtikrina iš karto matomą poveikį – oda pastebimai atsinaujina ir tampa ženkliai lygesnė bei skaistesnė. Po procedūros oda nėra nei paraudusi, nei sudirgusi, todėl efektą paprasta pastebėti iš karto. Puikų bendrą įspūdį sukuria visos eilės odos problemų sprendimas vienu metu. Daugiapakopės Hydrafacial procedūros metu išvalomos poros, išlyginamas odos reljefas, pagerinama odos tekstūra ir spalva, sumažinamos smulkios odos linijos ir raukšlės, suaktyvinama kraujotaka, o taip pat stabdomas odos senėjimo procesas. Siekiant ilgalaikio, tęstinio efekto, pakanka procedūrą pakartoti kartą per mėnesį arba rečiau pagal poreikį, daugiau sužinoti galite čia.

Dėl savo daugialypio poveikio Hydrafacial procedūra tinka visiems odos tipams ir neturi amžiaus apribojimų. Ji palepins ir atgaivins jaunų merginų veido odą, o brandesnio amžiaus klientės džiaugsis akivaizdžiai atjauninančiu procedūros poveikiu. Ši procedūra pasitelkiama ne tik odos puoselėjimui, bet ir sprendžiant odos problemas. Ji puikiai tinka riebios, į spuogus linkusios odos priežiūrai. Hydrafacial taip pat verta išbandyti esant padidėjusiai pigmentacijai arba norint atstatyti odą po žalingo saulės spindulių poveikio. Specialistai įvertinę odos būklę patars, kurį procedūros tipą derėtų rinktis norint maksimaliai gero efekto.

Paruošta ERA ESTHETIC AVENUE

0
+0 -0
  • Lazerinė chirurgija
  • oda

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *