Apie „MedGuru“

„MedGuru.lt“ – tai Všį „Sveikatos žinios” medicinos portalas, skirtas žmonėms, besidomintiems sveikata. Siekiame aiškiai, nenuobodžiai ir kokybiškai pateikti aktualią informaciją apie sveiką gyvenseną: nuo sveikos mitybos, dietų ir ligų iki natūralios medicinos, psichologijos bei sporto.

Kiekvieną dieną jūsų laukia populiariausios naujienos ir aktuali informacija, susijusi su medicina: informatyvūs straipsniai, pokalbiai su garsiais žmonėmis, fotoreportažai.

Sveikatos įstaigų skiltyje rasite visas – tiek valstybines, tiek privačias – Lietuvos įmones, susijusias su medicina (ligonines, vaistines, odontologijos klinikas, optikos salonus etc.).

Vienoje didžiausių ligų aprašymų duombazių Lietuvoje rasite detalią informaciją apie pasirinktą ligą: jos simptomus, eigą, diagnostiką, gydymą ir profilaktiką. O geriausias visoje Lietuvoje simptomų analizatorius (galime guldyti galvą – puikiai veikia!) leis pagal pasirinktus simptomus sužinoti galimą ligą.

Vaistinėlės skiltis padės pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata. Čia rasite abėcėlės tvarka išvardytus visus Lietuvoje randamus vaistus, homeopatinius preparatus ir vaistažoles. Unikalioje vaistažolių enciklopedijoje rasite ne tik vaistažolių nuotraukas, detalius aprašymus, bet ir receptus, kaip pasigaminti vienam ar kitam negalavimui gydyti skirtą užpilą.

Forumas – tai vieta, kurioje galite diskutuoti sveikos gyvensenos temomis ir rasti atsakymus į jums rūpimus klausimus. Jei norite sužinoti, ar ryžių dieta veiksminga, pasidalinti savo patirtimi, apsispręsti, į kokį darželį vesti savo mažylį: valstybinį ar privatų, arba išsiaiškinti kaljano rūkymo kenksmingumą – užsukite į „MedGuru.lt“ forumą.

Skiltyje „Klausk eksperto“ savo patirtimi dalijasi medicinos specialistai, kurie atsako į skaitytojų pateiktus klausimus. 

Stengiamės ne tik kurti skaitytojui įdomų turinį, bet ir suburti sveika gyvensena besidominančią bendruomenę: skaitykim, diskutuokim ir dalinkimės patirtimi.

Kartu tobulėti daug smagiau!