Originalios dovanų pakavimo idėjos

Gruodžio 15, 2020
+1
+1 -0

Dovanų pakavimas vieniems yra labai malonus užsiėmimas, kitiems – visai ne. Vis dėlto kaip nors supakuojant dovaną, parodome daugiau dėmesio ją gaunančiam asmeniui – juk daug gražiau ir įdomiau, nei tiesiog įdėti ją į popierinį maišelį. Pateiksime originalių ir netikėtų idėjų, kaip dovanas supakuoti kuo originaliau. Ir tikrai nebūtina išleisti daug pinigų pakavimo priemonėms. Atminkite, kad dovana gali būti visai kukli, tačiau jos pakuotė, pateikimas ir apipavidalinimas gali padaryti neišdildomą įspūdį. Be to, juk svarbiausia ne tai, kas pakuotėje, o tai, ką jaučiate Jūs. 

 

Atgal į gamtą

Rinkitės perdirbtą popierių – jis atrodo labai natūraliai ir jaukiai. Dabar jo įsigyti visai nesunku, nes pastaraisiais metais pakuoti dovanas į perdirbtą popierių yra labai madingas ir atsakingas būdas. Dovaną papuoškite įvairiais miške, sode ar pievoje rastais augalais bei priemonėmis. Puikiai tiks eglės ar pušies šakelė, lapai, sudžiūvę augalai ir gėlės, kankorėžiai, samanos, cinamono lazdelės ar džiovintos apelsinų riekelės. Tokiu būdu supakuota dovana atrodys originaliai ir bus ekologiška. Be to, cinamono lazdelė ar eglės šakelė suteiks neįtikėtinai puikų kvapą. Pamėginkite atrasti pačių puikiausių derinių ir nustebinkite artimuosius savo originalumu. 

 

Saldumynų mylėtojams

Jei žinote, kad asmuo, kuris gaus dovaną, yra tikras smaližius, būtinai ją papuoškite saldainine lazdele. Saldumynus mėgstančiam žmogui tai gali tapti geriausia dovanos dalimi. Žinoma, tokios dovanos turinys taip pat galėtų būti valgomas – iškepkite sausainių, pagaminkite saldainių. Dabar net ir saldumynai gali būti sveiki ir nekenkti kūno formoms  – ieškokite idėjų internete. 

"Dabar itin populiarūs mediniai eglutės žaisliukai su vardais – tai puiki ir ilgalaikė dovanos puošmena."

Nostalgiška dovanėlė

Parodykite ypatingą dėmesį – dovaną papuoškite Jūsų bendra nuotrauka, kurioje atsispindėtų malonus atsiminimas ar proga. Nuotrauką galima prisegti mediniu segtuku ar tiesiog priklijuoti prie vienspalvio pakavimo popieriaus. Galite pritvirtinti ir įrėmintą nuotrauką. Malonias emocijas pajus ne tik tas, kas sulaukė tokios dovanos, bet ir Jūs pats. 

 

Nėra vienodų snaigių

Ar teko girdėti, kad nėra nei vienos vienodos snaigės? Papuoškite dovanėles skirtingomis snaigėmis ir Jūs – popierinėmis, pačių iškarpytomis. Atminkite, kad nebūtina snaigių karpyti iš balto popieriaus. Galite rinktis ir auksinį, ir perdirbtą popierių ir netgi įdomius audinius. Jei turite vaikų, ši veikla leis maloniai praleisti laiką kartu, tad matome mažiausiai dvigubą naudą. Galima sukurti tikrų meno šedevrų – galbūt norėsis jais papuošti ir langus, ir eglutę? 

 

Asmeninė dovana

Jei dovaną papuošite kortele su vardu ar asmeniniu palinkėjimu, tuomet efektas – garantuotas. Korteles galite pasigaminti patys, iškirpdami eglutes ar mėnulius iš kartono. Puikiai atrodo dovana, papuošta pirmąja dovanos gavėjo vardo raide. Žinoma, tinka ir specialūs lipdukai, tačiau atminkite, kad rankų darbo efektas – išskirtinis. Dabar itin populiarūs mediniai eglutės žaisliukai su vardais – tai puiki ir ilgalaikė dovanos puošmena. 

 

Pakavimui tinkamas ne vien popierius

Sugalvokite originalesnių ir, tuo pačiu, paprastesnių dovanų pakavimo būdų. Suprantame, kad ne visiems pavyksta tobulai supakuoti dovanas, naudojant pakavimo popierių ar plėvelę. Rinkitės priemones, į kurias pakuoti ne tik įdomiau, bet ir lengviau. Kodėl negalima kvapnios kosmetikos sudėti į stiklainį? Arba kodėl negalėtų dovanų pakavimui tikti audinių atraižos? Prieš išmesdami bet kokią dėžutę ar pakuotę, visuomet pagalvokite, ar negalėtumėte jos panaudoti dovanos supakavimui – taip atrasite pačių įdomiausių ir originaliausių sprendimų! Be to, saugosite gamtą. Taigi neišmeskite ir senų, pabodusių eglutės žaisliukų – jie puikiai tiks dovanos akcentui. 

 

Taigi, linkime Jums malonaus pakavimo ir išpakavimo! 

 

 

Šiuo metu pasaulį kausto naujojo koronaviruso pandemija, kurios pabaigą nuspėti sunku. Galima rasti įvairiausių prognozių, tačiau kaip bus iš tikrųjų – niekas nežino. Medikai ir visuomenės sveikatos specialistai ragina gyventojus likti namie, o pati žmonija – pasimetusi. Informacija internete – prieštaringa ir šis straipsnis tikrai nėra apie tai, kaip bus ir ko tikėtis. Šis straipsnis …

Plačiau:

Kaip nustebinti brangų žmogų, kai negali jo apkabinti
+1
+1 -0
  • gera nuotaika
  • laimė
  • džiaugsmas
  • dovanos
  • šventinis laikotarpis

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *