Nauja straipsnių skiltis – „Gyvūnai“! Smagi augintinių fotosesija

Gruodžio 05, 2014
+24
+24 -0
3

Sparčiai augame, stengiamės nuolat tobulėti ir stebinti savo skaitytojus. Naujos įdomios temos, žurnalistų nepraminti takai sveikos gyvensenos ir medicinos laukuose – tai, kas mums iš tiesų rūpi. Kadangi ne kartą girdėjome teiraujantis, ar neplanuojame rašyti straipsnių ir gyvūnų sveikatos, mitybos, dresūros temomis, nusprendėme imtis dar vieno iššūkio ir startuoti su nauja straipsnių rubrika, skirta jūsų mylimiems gyvūnams. Rašysime ne tik apie geriausius žmogaus draugus šunis, individualistes kates, bet ir žiurkėnus, vėžliukus, žuvytes ir t. t. Pradedam? 

Nauja straipsnių skiltis startuoja smagia fotosesija, kurioje dalyvavo penki augintiniai ir jų šeimininkai. Straipsnio pabaigoje rasite trumpą filmuką – fotosesijos užkulisius! Juk visada smagu kyštelėti nosį ten, kur mūsų nebuvo. 

Gyvūnų mityba. Skiltyje „Gyvūnai“ rašysime apie sveiką augintinių mitybą: kiek kartų per dieną ir kuo maitinti gyvūną; ar galima duoti gyvūnui neįprasto maisto ir pan. Nuotraukose pozuojantis jorkšyras – tikras gurmanas. Lucky’is be galo mėgsta sūrį! 

Jorkšyro terjeras ir Toma Jorkšyro terjeras ir Toma
Jorkšyro terjeras ir Toma Jorkšyro terjeras

Toma ir jorkšyro terjeras Lucky’is (8 m. tėvelis, turintis keturis vaikučius)

1 2 3 4 5
+24
+24 -0
3
  • Veterinarijos klinikos
  • Gyvūnai
  • Gyvūnų nutukimas
  • Šunys
  • Katės
  • Vėžliai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *