Kaip nustebinti mylimą žmogų Valentino dienos proga?

Vasario 08, 2016 | Laura Rimgailė
+10
+10 -0

Vienišiams ši diena kelia siaubą, o tiems, kurie turi antrąsias puses tai tampa tikru iššūkiu, mat norisi Valentino dieną atšvęsti tinkamai. Ir nors dauguma suaugusių žmonių sako, jog Valentino diena – tai paauglių šventė ir jie jos nešvenčia, paslapčiomis kiekvienas mintyse dėlioja planus apie tos dienos staigmenas savo antrajai pusei…

Dovanos pagamintos su meile arba apgalvotai nupirktos

Tai meilės diena, tad visos staigmenos turi būti pripildytos jūsų meile. Ir visai nesvarbu, kas tai būtų – ar pačios keptas pyragas, ar sudėliotas foto filmas iš akimirkų kartu kelionėse, laisvalaikio metu. Tokios dovanos turi išliekamąją vertę. Mylimosios iškepto pyrago skonį dar ilgai atsiminsite, o sumontuotas atostogų foto filmas gali tapti puikiu prisiminimu ne tik jums, bet ir jūsų ateities kartoms.

Jeigu neturite laiko dovanos gaminimui, visuomet galite užsukti į parduotuves. Ten rasite daugybę prekių. Iš tokios gausos dažnai būna sunku ir išsirinkti. Tačiau, mieli vyrai, atskleisime jums paslaptį, kokios dovanos tikrai nudžiugintų moterį Valentino dienos proga.

"Kad savo rutinai įžiebtumėte šiek tiek įdomumo, Valentino dienos proga galite suplanuoti spontanišką išvyką."

– Kuponas asmeniniams kvepalams susikurti. Žinoma, tokia dovana nėra labai jau pigi (kainuoja apie 60 ‎€.), tačiau moters pačios susikurtas unikalus kvepalų kvapas džiugins ne tik ją, bet ir jus. Jūs būsite dar laimingesni, kai bus laiminga jūsų moteris.

– Netikėtai gautos gėlės. Beveik visos moterys mėgsta gauti gėles, tad per šią dieną padarykite savo moteriai staigmeną – nusiųskite puokštę gėlių jai į darbą. Prie puokštės pridėkite dar meilės laiškelį, kuriame parašykite trumpą žinutę į tai, kas laukia moters vakare. O čia jau jūsų fantazija. Be abejonės, kad tokia dovana labai nudžiugins moterį ir, žinoma, įaudrins jos fantaziją bei privers dar labiau laukti šventinio vakaro.

O ką dovanoti vyrams Valentino dienos proga?

Sakoma, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį. Tad, mielosios moterys, palepinkite šią dieną savo vyrus ypatingai skania vakariene.

– Galite paruošti šventinę vakarienę namuose, o jei tam laiko ir noro neturite – nusiveskite savo vyrą į restoraną. Taip, taip, šįkart jūs. Vyras bus tikrai maloniai nustebintas ir pamalonintas. Romantiška vakarienė žvakių šviesoje, ne buitiškoje aplinkoje, bus būtent tai, ko jums reikia.

Nieko nekainuojančios dovanos

Intymūs prisilietimai, bučiniai, seksas – tai yra tai, kas nieko nekainuoja, tačiau labai stiprina ryšį tarp dviejų mylinčių žmonių. Pasistenkite, jog Valentino dieną netrūktų ne tik intymumo, bet ir karšto sekso. Viliokite, gundykite vienas kitą akimis, kūnu, raudonais ar kitos spalvos seksualiais apdarais. Gal jau metas išbandyti ir naujas sekso pozas?

Spontaniškos išvykos

Įsivaizduokite, baigiasi įprasta jūsų darbo diena. Esate pavargę, neskubate namo, nes žinote, kad ten lauks vėl tas pats – rutina. Kad savo rutinai įžiebtumėte šiek tiek įdomumo, Valentino dienos proga galite suplanuoti spontanišką išvyką. Svarbiausia, kad jūsų partneris apie tai nežinotų. Pavyzdžiui, pasibaigus jūsų žmonos darbo laikui atvažiuokite pas ją į darbą, įsodinkite į automobilį ir važiuokite į viešbutį. Gali būti kitame mieste arba tame pačiame. Svarbiausia, kad jūsų moteris iki pat paskutinės minutės nežinotų, kur jūs važiuojate ir kas jos laukia…

Į Valentino dienos šventimą įtraukite visą šeimą

Vyrui ir moteriai, kuomet atsiranda vaikų, Valentino dienos šventimas gerokai pasikeičia. Vis mažiau dėmesio atitenka antrajai pusei, nes dalį jo reikia skirti atžaloms. Kad Valentino dieną visi jaustųsi laimingi ir mylimi, suplanuokite visos šeimos romantišką vakarą. Ir nors dauguma žmonių sakys: „Kokia gi romantika su vaikais?“, tačiau tai tikrai įmanoma. Vienas iš variantų – animacinio filmuko įgarsinimas. Jo metu bus įdomu ir juokinga tiek jums, tiek jūsų vaikams. Arba surenkite romantišką šeimos fotosesiją – tai puiki dovana visai jūsų šeimai.

 


+10
+10 -0
  • Seksologai
  • Grupinis seksas
  • Abejingumas seksui
  • Erekcijos sutrikimai
  • Erekcijos sutrikimų priežastys
  • Erekcijos sutrikimų gydymas

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *