„Ecosh“: maisto papildai, atitinkantys ir reikliausių klientų norus

Gegužės 15, 2023
+2
+2 -0

„Ecosh“ – estiška maisto papildų įmonė, orientuota į naudą vartotojui. Kapsulių gausa tvarioje perdirbto stiklo pakuotėje, turtinga papildų sudėtis – visa tai ir dar daugiau siūlo šis prekės ženklas. Tad kaip „Ecosh“ atsirado Lietuvoje ir kaip įmonei pavyksta išlaikyti aukštą produkcijos kokybę?

Kaip „Ecosh“ atkeliavo į Lietuvą?

„Ecosh“ vadovė Aistė Pranukevičienė šį prekės ženklą išvydo 2019-ųjų metų pavasarį, gyvendama Taline. Susirgus vaikui, A. Pranukevičienė vaistinėje ieškojo gerųjų bakterijų – dėmesį patraukė maisto papildas su išskirtinai gera sudėtimi, tai ir buvo „Ecosh“. 

Namuose A. Pranukevičienė pradėjo labiau gilintis į visų produktų sudėtis, ir, kadangi turėjo patirties, ėmė tirti Lietuvos rinką. „Ecosh“ vadovė pripažįsta, kad tąkart aplankė jausmas, jog rado kažką išskirtinio.

Produktai kuriami, bendradarbiaujant su žinomais ekspertais

Ruošdama maisto papildų receptus „Ecosh“ komanda bendradarbiauja su garsiais savo srities ekspertais, gydytojais ir universitetais. Produktų kūrimo komanda ypač daug dirba su Talino technologijos universitetu, Tartu biomedicinos institutu ir jų mokslininkais. Patarėjais tampa medikai, natūropatijos, mitybos ir kiti specialistai. Visa gamyba yra sertifikuota ir prižiūrima valstybinių institucijų, o žaliavos ir produktai yra nuolat tiriami nepriklausomose laboratorijose bei laboratorijoje „Ecosh“ gamykloje.

„Ecosh“ maisto papildams naudojamos natūralios pululano kapsulės. Jos yra skaidrios ir plonos, išgaunamos fermentuojant natūralų gryną krakmolą, tad yra biologiškai skaidžios bei lengvai virškinamos – tokios kapsulės atitinka ir reikliausių klientų norus.

Funkcionalumas ir tvarumas

Kurdami produktų dizainą „Ecosh“, visų pirma, atsižvelgia į funkcionalumą. Įmonės siekis – vartotojui aiškiai ir suprantamai pateikti informaciją apie ingredientus bei jų poveikį. Antras svarbus aspektas – tvarumas. Pakuotės yra iš perdirbto stiklo. Be to, maisto papildai nepakuojami į atskirą dėžutę, o visa reikalinga informacija pateikiama ant produkto etiketės. 

Labiausiai vartotojų pamėgti produktai

Nuolatiniai „Ecosh“ klientai ypač yra pamėgę  „Pau d’Arco“, Pietų Amerikoje vartojamą jau tūkstančius metų. Kitas favoritas – „Ašvaganda“ nervų sistemai. Tarp perkamiausių produktų yra ir itin aukštos kokybės žuvų taukai „OOMEX“, gerosios bakterijos – probiotikai, bioaktyvūs, gerai pasisavinami cinko, seleno, geležies, foliato maisto papildai. 

Daug patenkintų klientų

Per daugiau nei 3 veiklos Lietuvoje metus vien https://ecosh.lt/ svetainėje klientai paliko daugiau nei 1000 atsiliepimų. Jie yra parašyti tik pirkėjų, kurie įsigijo produktus e. parduotuvėje – šiuo būdu nauji vartotojai gali susidaryti įspūdį apie produkto veikimą bei pristatymą iki namų durų. 

Peržvelgus atsiliepimų turinį akivaizdu, kad didžioji dauguma klientų yra patenkinti „Ecosh“ produktais ir aptarnavimu. Be abejo, retai, tačiau pasitaiko situacijų, kai klientas turi nusiskundimų – tuomet „Ecosh“ ieško palankiausio klientui sprendimo. Įmonė brangina kiekvieną savo klientą, o išlaikyti aukštą produktų ir pristatymo kokybę „Ecosh“ yra prioritetas.

+2
+2 -0

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *