Nosies higiena

Rugsėjo 03, 2020
-2
+1 -3

Kuo svarbi nosis?

Nosis toli gražu nėra vien tik uodžiamasis organas. Nosies gleivinė padeda sušildyti, išvalyti ir sudrėkinti į plaučius patenkantį orą. Nosies gleivinės funkcijai sutrikus, pakinta ir įkvepiamo oro savybės. Kiekvienam žinoma, kaip nemalonu sirgti sloga arba jausti alergijos simptomus. Tai yra tik keletas nosies funkcijos sutrikimų pavyzdžių.

Kokie faktoriai kenkia nosies gleivinei?

Mūsų nosiai kasdien tenka labai daug išbandymų. Šaltuoju sezonu ją „puola“ įvairūs patogenai, pavyzdžiui, virusai ir bakterijos, o gleivinę išsausina šildymo įrenginiai. Šiltuoju metų laiku ją trikdo kietosios dalelės, pavyzdžiui, dulkės ir žiedadulkės. Daug neigiamo poveikio turi ir kondicionieriai. Nosis ypatingai kenčia dirbant ar gyvenant užterštoje aplinkoje, rūkant, daug laiko praleidžiant uždarose patalpose.

Kodėl būtina rūpintis nosies higiena?

Dažnas apie sutrikusią nosies funkciją susimąsto tik tuomet, kai aplanko nemalonūs simptomai – nosies gleivinės paraudimas, paburkimas, išsausėjimas ar, priešingai, gausesnė gleivių sekrecija ir pasunkėjęs kvėpavimas. Iš tikrųjų, nosies higiena reikėtų rūpintis kasdien. Teigiama, kas reguliarus nosies plovimas izotoniniu jūros vandeniu padeda palaikyti normalią jos funkciją – išvalyti įvairių teršalų ir patogenų paveiktas nosies ertmes bei drėkinti ją dengiančias gleivines. Žinotina, kad reguliari nosies higiena gali padėti apsisaugoti nuo kvėpavimo takų infekcijų ir alergijų, tad ji turėtų tapti kiekvieno savo sveikata besirūpinančio asmens rutinos dalimi.


„QUIXX® daily“


Aktyviai ir kruopščiai praskalauja nosį ir sumažina bakterijų, virusų, alergenų bei žiedadulkių, kietųjų dalelių, dulkių kiekį bei perteklines gleives. Skystina gleives, todėl palengvina nosyje esančių išskyrų pasišalinimą,pavyzdžiui, sergant peršalimo ligomis arba alerginiais susirgimais. Palengvina vietinius ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (VKTI) bei ūminio ir lėtinio rinosinusito simptomus.
Drėkina ir sumažina nosies dirginimą.

„QUIXX® acute“


Tai natūrali nosies valymo priemonė ir pagalba pasireiškus slogai.
• Padeda sumažinti dėl peršalimo, gripo alergijų ar alerginio rinito sudirgusių
nosies landų užsikimšimą.
• Skystina gleives, todėl palengvina nosyje esančių išskyrų pasišalinimą,
pavyzdžiui, sergant peršalimo ligomis arba alerginiais susirgimais.
• Palengvina vietinius ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (VKTI) bei
ūminio ir lėtinio rinosinusito simptomus.

Vartoti negalima jei yra jautrumas bet kuriai priemonės sudėtyje esančiai medžiagai
Medicinos priemonė
Reklamos paruošimo data: 2020 m. rugsėjo mėn

-2
+1 -3
  • QUIXX® acute
  • nosies higiena
  • Peršalimas
  • peršalimo ligos
  • QUIXX® daily

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *