Rūpiniesi sveikata? Šias programėles privalai turėti savo mobiliajame telefone

Rugsėjo 14, 2016 | L. Rimgailė
+11
+11 -0

Rūpintis savo sveikata galima ne tik sveikai maitinantis, sportuojant, bet ir turint tam tikras programėlės savo mobiliajame telefone.

Šiame straipsnyje pateiksime jums keturių programėlių apžvalgas. Šios programėlės leis susiplanuoti laiką ir pakeisti kasdieninius įpročius.

Programėlė „7 Minute Workout“ („7 minučių treniruotė“)

Ši programėlė puikiai tiks tiems, kurie vis neranda laiko sportuoti ir randa milijoną kitų priežasčių kasdien nedaryti bent trumputės mankštos. Programėlė jus tikrai išjudins pasiūlydama padaryti specialius pratimus, kurie truks nei daug nei mažai – tik septynias minutes.

Pasirinkus pagal kategoriją, kokią kūno vietą norite padailinti: presą, užpakaliuką ar kojas programėlė kaip mat įsijungs ir lyg trenerė pradės kalbėti, raginti ir telefono ekrane rodyti jums pratimus, kuriuos reikia daryti. Net nepajusite, kaip greitai prabėgs ta viena minutė pirmųjų pratimų. Pratimai išties šaunūs, pabandykite ir jūs, tikrai nenusivilsite.

Nesugalvojate kokią kūno vietą norite patobulinti? Tuomet tiesiog pasirinkite klasikinę mankštą, kurią taip pat siūlo ši programėlė. Įpratę kasdien bent septynias minutes intensyviai sportuoti tikrai pagerinsite savo sveikatą.

"Vaistinėlė itin naudinga tiems, kurie nuolat viską pamiršta."

Programėlė „Total Health care“ ( „ Visiškas rūpinimasis sveika“)

Ši programėlė siūlo pasirinkti iš penkių pagrindinių kategorijų: svorio metimas, odos priežiūra, plaukų priežiūra, kūno priežiūra, bendri patarimai. Taigi, pasirinkus norimą kategoriją yra pateikiama nemažai naudingos informacijos ta tema.

Pavyzdžiui, pasirinkus kategoriją „Kūno priežiūra“, automatiškai programėlė pasiūlo pasirinkti vieną iš kitų, siauresnių kategorijų: „peršalimas ir kosulys“, „skrandžio skausmas“, „galvos skausmas“, „nugaros skausmas“, „sąnarių skausmas“. Pavyzdžiui,  pasirinkus „galvos skausmas“  kategoriją yra siūlomos naminės priemonės nuo galvos skausmo ( bazilikas, ledo kubeliai, kava) siūloma atlikti ir jogos pratimus: manoma, kad jie padeda numalšinti galvos skausmus.

Ši programėlė gan primityvi ir netiks tiems, kurie netiki, kad naminės priemonės gali daryti stebuklus ir gydyti.

Programėlė „Vaistinėlė“

Tiems, kas nori užtikrinto gydomojo poveikio, vertėtų į savo mobilųjį telefoną įsirašyti programėlę „Vaistinėlė“.

Ši programėlė bus tarsi jūsų asmeninis pagalbininkas, kuris padės planuoti vizitus pas gydytojus, primins kada ir kokius vaistus reikia išgerti, padės susidėlioti vaistus, kurie yra jūsų namų vaistinėlėje. Programėlės meniu juostoje netgi yra kalendorius, kuriame galite susižymėti vaistų gėrimo laiką.

Programėlės skiltyje „Vaistai“ galima susivesti vartojamų vaistų receptus, nustatyti jų vartojimo laiką pagal kurį automatiškai, tiesiai į mobilų telefoną jums bus siunčiami priminimai. Ši funkcija itin naudinga tiems, kurie nuolat viską pamiršta.

Programėlės skiltyje „Namų vaistinėlė“ vaistus galite susidėlioti pagal jų galiojimo laiką. Atlikę tokią savo vaistų inventorizaciją būsite tikri, kad geriate tinkamus, o ne pasibaigusio galiojimo vaistus.

Ne ką prastesnė yra programėlės skiltis „Gydytojai“, kuri padės susiplanuoti vizitus pas gydytojus, o suplanuoti vizitai bus atvaizduojami programėlėje esančiame kalendoriuje.

Daugybę grožio problemų galite išspręsti tiesiog rinkdamiesi tinkamą maistą. Būtent – teisinga mityba ne tik padailina liemenį ir pagerina imuninės sistemos veiklą, bet ir puoselėja išvaizdą: lygina raukšles, suteikia spindesio plaukams, sustiprina nagus. „Mityba turi tiesioginės įtakos išvaizdai – kaip atrodote kasdien ir kaip Jus veikia senėjimo procesas“, – teigia medicinos mokslų daktaras Joshua Zeichneris. Anot gydytojo, būtų išmintinga susidaryti mitybos planą, kuriame pakaktų sveikai odai ir plaukams reikalingų elementų – maistinių medžiagų, mineralų, riebalų rūgščių ir antioksidantų, saugančių organizmą nuo žalingo aplinkos poveikio. Taigi pasiruoškite komplimentų lavinai ir pirkinių krepšelį papildykite jaunystę puoselėjančiais produktais.

Plačiau:

10 maisto produktų jaunystei išsaugoti

Programėlė „MyfitnessPal“

Vos tik įsirašius šią programėlę ji jūsų paklaus, kokiais tikslais norite ja naudotis: svorio mažinimui, normalaus svorio palaikymui ar svorio priaugimui.

Antrasis klausimas, kurį užduos ši programėlė,  bus apie jūsų kasdieninį aktyvumą. Programėlė paklaus, ar dienų dienas leidžiate namuose ant sofos, ar turite darbą, kuriame daug dirbate. Žinoma, kad programėlė susidarytų tikslesnį vaizdą apie jus, reiks įvesti savo lytį, amžių, svorį, ir kitus asmeninius duomenis.

Pagal jūsų suvestus duomenis programėlė nustatys, kiek kalorijų jūs turite suvartoti norint numesti ar priaugti svorio, paskaičiuos, kiek gramų baltymų, angliavandenių ir kitų organizmui svarbių medžiagų per dieną turėtumėte suvartoti.

Ši programėlė itin pravers tiems, kurie rūpinasi savo svoriu – ji padės jį kontroliuoti.

+11
+11 -0
  • Sveika mityba
  • Sporto nauda
  • Sveikatingumo centrai
  • Sporto klubai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *