Sporto klubas geriau nei naktinis? Interviu su tinklaraštininke Darja Tupčaja

Balandžio 04, 2014 | Judita Malininaitė
+8
+10 -2
5

„Geriau penktadienio vakarą praleisiu aerobikos treniruotėje negu naktiniame klube“, ‒ teigia ekonomikos studentė Darja Tupčaja. Ketverius metus gyvuojančiame tinklaraštyje („Lusciousstyle.blogspot.com“) mergina drąsiai dalijasi ne tik mintimis apie grožį, sportą ir sveiką mitybą, bet ir asmeninėmis nuotraukomis iš sporto klubo. Devyniolikmetė tvirtai laikosi nuomonės, kad save reikia mylėti ir prisižiūrėti, o geriausi rezultatai pasiekiami sportu ir subalansuota mityba. 

Po pokalbio apie sveiką gyvenseną studentės Darjos, daugeliui jaunų žmonių galinčios tapti sektinu pavyzdžiu (merginos rašomas tinklaraštis turi nemažą skaitytojų ratą!), laukė smagi mankšta Vilniaus Bernardinų sode. Straipsnyje rasite sveikos gyvensenos šalininkės mintis ir fotosesiją, skirtą „MedGuru.lt“ skaitytojams.

Ar daug dėmesio skiri savo mitybai? 

Visada žiūriu, ką valgau. Stengiuosi laikytis mitybos plano: pusryčiams valgyti angliavandenių, pietums – riebalinių produktų, o vakarienei – baltymų turinčių produktų. Pavyzdžiui, ryte valgau natūralaus jogurto be jokių priedų ir geriu arbatą be cukraus, pietauju universiteto valgykloje, prieš treniruotę suvalgau kokį užkandį (dažniausiai tai yra koks nors vaisius), o po treniruotės organizmą aprūpinu baltymais – valgau varškę. Toks mitybos planas man patinka labiausiai. 

Vaikštai į sporto klubą. Kokius užsiėmimus lankai? 

Darja Tupčaja, tinklaraštininkėLankau aerobiką, o tai yra puikus būdas deginti riebalus. Kūno dizaino treniruotėje stangrinu kūną, nes dirba visi raumenys. Dar norėčiau išbandyti zumbą ir pradėti bėgioti. Būtų visai smagu sudalyvauti bėgime. Manau, įveikčiau 5 kilometrų distanciją. 

Ar seniai sportuoji? 

Nuo aštuonerių iki trylikos metų lankiau dailųjį čiuožimą, vėliau penkerius metus šokau ir jau pusantrų metų, kaip lankau sporto klubą. 

Kaip pasikeitei pradėjusi sportuoti? 

Nors visada turėjau raumenų, tačiau dabar jų turiu dar daugiau. Pagerėjo savijauta, tapau ištvermingesnė. 

Ką reikia daryti, kad sportas taptų gyvenimo būdu? Kaip tu pati save motyvuoji? 

Nežinau, net ką pasiūlyti, man neatsibosta. Retkarčiais praleidžiu treniruotę, bet dėl svarbių priežasčių. Stengiuosi laikytis dienos plano. Ryte būnu universitete, po paskaitų keliauju į sporto klubą, o renginiai, į kuriuos dažnai pakviečia Lietuvos „blogerius“, dažniausiai vyksta vakarais. Viską suderinu. 

Ką patartum tiems, kuriems pritrūko motyvacijos sportuoti? 

Galbūt susirasti „prieš“ ir „po“ nuotraukų tų žmonių, kurie sportavo ir sveikai maitinosi? Tada tą nuotrauką visada laikyti matomoje vietoje. 

Ką manai apie greitąjį maistą? 

Esu prieš. Nors šiaip tai yra skanu ir kokį kartą per tris mėnesius leidžiu sau paragauti, bet nepiktnaudžiauju. Geriau nereikia. 

Ar esi kada nors susigundžiusi laikytis dietos? 

Aš neturiu valios tam, ilgiausia mano dieta truko keturias dienas. 

Kas tavo manymu yra sveikas žmogus? 

Kuris mąsto kaip sveikas žmogus. Sportuoja. Sveikai maitinasi. Yra abejingas greitam maistui. 

Ką patartum mūsų skaitytojams? 

Svarbiausia nepasiduoti, siekti savo tikslų. Nereikia galvoti, kad gyvenimas tik vienas ir reikia viską išbandyti, šlamšti viską iš eilės, gyvenimas yra trumpas ir reikia save prižiūrėti.

Mankšta Vilniaus Bernardinų sode

© Nuotraukų autorius Vidmantas Samuolis

+8
+10 -2
5
  • Sveika mityba
  • Sporto nauda
  • Sporto klubai

Susiję straipsniai

  • Nepanašu, kad kasdien sportuotų mergina, juo labiau, kad maitintųsi suderintai…

  • Pritariu, paziuri jos instagram ai cia nesamoniu prirasyta, nei is figuros matos kad daug sportuotu nei ka..

  • Aš neviešinu savo kasdienio gyvenimo nei bloge, nei instagrame, nepasakoju ką valgau. O į instagramą keliu tik „gražų” maistą. Nesiruošiu rodyt kiekvieną dieną savo maisto. Jeigu ir atsiranda viena nuotrauka į mėnesį kokių saldainių, tai dar nereiškia, kas valgau juos kasdien 🙂

    Ne kasdien, o 3-5 kartus per savaitę.

  • Mes lankome kelis užsiėmimus kartu. Šaunuolė. Tikrai pritariu, kad merginos turi save prisižiūrėti. O nuotraukos labai gražios 🙂

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *