Šunų ir kačių viešbučiai – mada ar būtinybė?

Kovo 21, 2016 | L.Rimgailė
+16
+17 -1

Kadais turėjau vieną draugą britą. Senelis nuolat šypsodavosi ir visad man pasakodavo apie savo, buvusio lakūno, nuotykius. Niekada nesijautė vienišas, tačiau vieną dieną jo namuose apsigyveno naujas draugas – vokiečių veislės aviganis Džekas. Ir taip keletą savaičių senelis gyveno su Džeku. Mačiau, kaip jiems sekėsi, tad iš savo patirties bandysiu rasti atsakymą į klausimą, ar tikrai šunų ir kačių viešbučiai Anglijoje yra mada? O gal – būtinybė?

Senelio ir Džeko kelių savaičių draugystė – kaip viskas prasidėjo?

Vieną rytą aplankius senelį maloniai nustebau, mat duris atidarė ne tik senelis, bet ir šalia jo kojų esantis vokiečių aviganis Džekas. Šunelis smarkiai letenėlėmis gremžė duris ir reikalavo vesti jį pasivaikščioti. Deja, senelis negalėjo išpildyti tokio šunelio noro, mat pats sunkiai bepaėjo. Pagelbėjau aš. Kiekvieną dieną rytais, prieš darbą, užsukdavau pas senelį, pakalbėdavau su juo bei išvesdavau Džeką pasivaikščiot. Gerai, kad tik keletą savaičių Džekas svečiavosi tuose namuose: po jo viešnagės ir senelio sveikata sušlubavo ir mano kantrybė ėmė sekti su tuo šuneliu.

Pasirodo, senelio ir Džeko draugystė prasidėjo tuomet, kai vienas senelio draugas nusprendė išvykti keletui savaičių paviešėti pas sūnų, gyvenantį Amerikoje. Tai ir paliko vargšui seneliui Džeką. Lyg kokiai auklei, – saugoti ir rūpintis.

Senelis siūlė savo draugui vesti Džeką į šunų prieglaudą kelioms savaitėms. Pagailo šeimininkui savo šunelio, dėl blogų sąlygų ten. Tada pasiūlė vesti į šunų viešbutį, tačiau šunelio šeimininkas pašykštėjo pinigų.

Taip ir liko kelioms savaitėms Džekas gyventi su seneliu. Ko tik nebuvo per tas kelias savaites: ir prikakota ant grindų (mat šunelis pirmomis dienomis be savo šeimininko jautė stresą), ir baldai apdraskyti ( desperatiškas šunelio noras eiti pasivaikščioti), ir suėstas ant stalo stovėjęs kumpis (senelis ne visuomet laiku pašerdavo šunelį).

"...kiekvienas šeimininkas gali stebėti savo keturkojį draugą nuotoliniu būdu, per kamerą..."

Šunų ir kačių viešbučiai Anglijoje: kainos ir gyvenimo sąlygos

Nemažai šunų ir kačių viešbučių yra įsikūrę Anglijos sostinėje Londone. Nieko keisto, mat čia gyvena daugiausiai užimtų, turtingų bei nuolat skubančių žmonių, kurie ne visada turi laiko pasirūpinti savo keturkojais draugais.

Štai kačių ir šunų viešbutis, įvertintas net 4,6 žvaigždutėmis iš 5 – „Elmtree Pet Hotel“ įsikūręs šiaurės Londone ir siūlo įvairias paslaugas žmonių gyvūnams. Pavyzdžiui, vienas šuo šiame prabangiame viešbutyje gali apsistoti jo šeimininkui sumokėjus 30 svarų, taip pat viešbutis siūlo dar vieną unikalią paslaugą – kiekvienas šeimininkas gali stebėti savo keturkojį draugą nuotoliniu būdu, per kamerą. Tokia paslauga papildomai vienai dienai dar kainuoja 3 svarus. Tiesa, jei dar norite, kad jūsų keturkojį draugą viešbučio personalas išvestų papildomai pasivaikščioti teks taip pat susimokėti, mat 20 minučių šuns pavedžiojimas po lauką kainuoja 8 svarus. Katėms šiame viešbutyje apsistoti yra šiek tiek pigiau. Katei diena viešbutyje kainuoja 18 svarų.

Kitas gyvūnų viešbutis yra įsikūręs netoli Kembridžo. Gyvūnų viešbutis pavadinimu „Cozy Pets Hotel“ siūlo šunų apgyvendinimo paslaugas pagal tokius tarifus: mažiems šunims apsistojimas parai viešbutyje kainuoja 18 svarų, didesniems – 20 svarų, o labai dideliems – 21 svaras. Kačių šeimininkams pasisekė labiau, mat už savo keturkojės bičiulės viešnagę jiems neteks labai paišlaidauti – viena naktis viešbutyje katei tekainuos tik 12 svarų.

Mopsai – viena mylimiausių šunų veislių visame pasaulyje. Pristatome 10 įdomių faktų apie šiuos ypatingos išvaizdos šuniukus.

Plačiau:

10 įdomių faktų apie mopsus

Be viso to tokie šunų ir kačių viešbučiai siūlo daugybę kitų paslaugų jūsų augintiniams: šukavimą, maudymą, dresiravimą ar net fotosesiją, už kurią papildomai teks sumokėti 55 svarus.

Išvados

Šunų ir kačių viešbutis – ne pigus malonumas, tačiau tie, kas nusprendžia išvykti atostogauti turėtų pasirūpinti savo keturkoju draugu. Juk nesąžininga yra palikti savo keturkojį draugą kitiems žmonėms, taip kaip seneliui jo draugas paliko Džeką, tiesa?

 

+16
+17 -1
  • Gyvūnai
  • Gyvūnų nutukimas
  • Alergijos gyvūnams

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *