Ruošiatės paskutinės minutės kalėdinių dovanų pirkimui? Sveikatingumo idėjos

Gruodžio 12, 2022
0
+0 -0

Prieššventinis laikotarpis neretai kai kuriems gali asocijuotis su skubėjimu ir dovanų artimiesiems paieškomis. Įvairių apklausų metu nustatyta, kad neretai prieššventiniu metu žmonės dairosi dovanų vaistinėse. Tai – išties nebloga idėja, juk sveikata – geriausia dovana. Tačiau renkantis su sveikatingumu susijusias dovanas, siūlome keletą apgalvotų variantų.

Kosmetika

Norint palepinti save ar artimąjį natūralia bei odą puoselėjančia dekoratyvine kosmetika specialistai pabrėžia, kad neužtenka ant pakuotės perskaityti patikinimą, kad ši priemonė natūrali.

Ne daug kas žino, kad produkto sudėtis yra rašoma nuo didžiausią koncentraciją turinčios medžiagos iki mažiausios. Taigi, verta atkreipti dėmesį, kiek sudėtyje yra natūralių ingredientų. Taip pat pažiūrėkite, jog sudėtyje nebūtų parabenų, o jei ir šių yra – tegul jų kiekis neviršija 0,5 proc.

Na, o skubantiems ir neturintiems laiko skaityti etikečių, rekomenduojama ant dekoratyvinės kosmetikos pakuotės ieškoti tokių sertifikavimo ženklų kaip „ECOCERT“ bei „Cosmebio“. Jos užtikrina natūralumą.

Ramybei – arbatos

Miegas ir poilsis – geriausia dovana. Jeigu prieš šventes vargina stresas ir nuolatinis skubėjimas, o negana to vakarais sunku užmigti, dėl greitai galvoje besisukančių minčių, pasirūpinkite savo emocine sveikata. O jei apie tokią savijautą skundėsi ir artimasis, rekomenduojame dovanoti geriausią miego draugą – melatoniną bei įvairias žolelių arbatas – ramunėlių, melisų, valerijonų, apynių. Visa tai sutrumpins užmigimo laiką.

Geresniam miegui bei atsipalaidavimui padeda ir SPA, tad masažas Vilniuje – puiki dovana.

Odos drėkinimas

Geriausias būdas išvengti odos išsausėjimo – sąžiningai ją drėkinti visus metus. Nuolatinis odos drėkinimas gali tapti ne rutina, bet maloniu SPA namuose. Na, o ieškantiems dovanų idėjų, masažas Kaune su drėkinančiomis priemonėmis gali tapti idealiu sprendimu.

Jeigu norite save ar artimąjį apdovanoti sudrėkinta ir išpuoselėta veido oda, lepinkite ją ne tik kasdieniu drėkinamuoju kremu, bet ir kartą į savaitę išbandykite serumus, kurie dar intensyviau ilgesniam laikui pamaitina odą. Iš tiesų, serumai tai – ir apgalvota, ir prabangi dovana, kurią gavusi apsidžiaus kiekviena moteris, o gal net ir vyras!

Taip pat nepamirškite, jog lepinti galima ir pėdas bei rankas. Todėl galite dovanoti parafino voneles, aliejukus, kremus, druskų voneles, o priedu pridėkite šiltas pirštines ar kojines žiemai, kurios apsaugos rankas/pėdas nuo išsausėjimo, šalčio.

Nustebinkite vitaminais

Žiemos metu lydintys peršalimai, išsausėjusi oda ar net slenkantys plaukai gali priminti apie vitaminų svarbą organizmui. Iš tiesų, vitaminai – visuomet puiki dovana, ne tik Kalėdų, bet ir gimtadienio ar kita proga.

Tai gali būti žuvų taukai, vitaminai grožiui, imuniteto stiprinimui, sąnariams ir t. t. Viskas priklauso nuo to, ko labiausiai reikia dovanos gavėjui.

Grožiu svarbu rūpintis ne tik iš išorės, bet ir vidaus. Todėl ieškantiems grožio dovanų, siūlome dovanoti seleną, kolageną, hialuroną bei tokius antioksidantus kaip vitaminai A, C, E.

Stipriam imunitetui, geriausias draugas – vitaminas C. Jis ne tik pasirūpins imunitetu, bet ir saugos ląsteles nuo laisvųjų radikalų, palaikys normalią energijos apykaitą, stiprins nervų sistemą ir sumažins pervargimo jausmą.

0
+0 -0

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *