SVEIKATĄ PUOSELĖJANČIOS DOVANOS MOTERIAI, KURI VISKĄ TURI

Lapkričio 24, 2023
0
+0 -0

Artėjant Šv. Kalėdoms daugelis suka galvą, kokios originalios dovanos moterims galėtų pradžiuginti žmoną, mamą, močiutę, seserį ar draugę. Jei šiais metais norisi padovanoti tai, kas būtų vertinga net, rodos, visko turinčioms moterims, idėjų atpalaiduojančioms ir sveikatinančioms dovanoms gali pasufleruoti „Eglės sanatorija“.

Gera žinia, kad tokius iš pirmo žvilgsnio abstrakčius dalykus kaip sveikata ir gera nuotaika galima supakuoti dailioje dėžutėje ar voke, perrišti kaspinu ir įkurdinti po Kalėdų eglute. Kaip? Skubame pasidalinti populiariausiomis ir geidžiamiausiomis sveikatą puoselėjančių dovanų idėjomis.

LAIKAS SAU

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad laikas sau – prabanga, kuria galima pasimėgauti tik tada, kai ties kiekvienu darbu bus pažymėta „atlikta“. Tačiau ką daryti tada, kai darbų sąrašas auga, o atostogos, rodos, niekada neateis?

Jei pastebite, kad brangiam žmogui neprošal būtų sulėtinti tempą ir skirti laiko poilsiui, gera Šv. Kalėdų dovanos idėja – nakvynė viename iš Lietuvos kurortinių miestų. Bene idealiausiai tam tinka Birštonas. Arčiausiai didmiesčių esantis gamtos perlas turi visko, ko reikia neilgam, bet kokybiškam poilsiui.

Galimybė pakeisti aplinką, stabtelėti pasirūpinti savimi, atliepti fizinius bei emocinius poreikius yra neįkainojama visiems, kurie jaučia nuovargį, įtampą, dažnai susiduria su stresinėmis situacijomis darbe ar patiria įtampą namuose. Svarbu suprasti, kad laikas sau visada atsiperka.

Sustabdyti darbų karuselę bus lengviau, kai lauks suplanuotas laikas sau. Pasivaikščiojimai gamtoje, tyras oras, geras miegas, stiklinė mineralinio vandens Birštono biuvetėje, lėti pusryčiai, pietūs ir vakarienės, įdomi knyga ir daugiau ramybės įsiklausyti į savo mintis padės pasirūpinti ir fizine, ir psichologine sveikata.

BRANGIAUSIA – SVEIKATA

Esame įpratę linkėti sveikatos ir teigti, kad sveikata – brangiausias turtas. Tačiau ar skiriame pakankamai dėmesio tam, kad palaikytume gerą sveikatą, įsiklausytume į kūno siunčiamus signalus ir spręstume esamus sveikatos sutrikimus?

Kalėdinės dovanos gali paskatinti labiau pasirūpinti savimi ir savo sveikata. Dovanoti su meile ir geriausiais linkėjimais galima ne tik maisto papildus ar sporto inventorių, bet ir sporto klubo, treniruočių ar apsilankymų baseine abonementą, kuponą masažui ar kraujo tyrimams.

Daugelis žmonių mielai pasilepintų tokiomis sveikatinančiomis procedūromis kaip masažas ar haloterapijos seansas druskų kambaryje, tačiau ne visada šios paslaugos prieinamos mažesniuose miesteliuose gyvenantiems ar labai užimtiems žmonėms. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas – ilgesnės trukmės poilsis sanatorijoje.

Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone nustebins gydomųjų procedūrų pasirinkimu ir pasirūpins patogiu apgyvendinimu, skaniu ir sveiku maitinimu. Pasiūlymai pasimėgauti gydomosiomis voniomis, masažais, fizioterapija, gydomosiomis mankštomis ar apsilankymu baseino ir pirčių komplekse teiks neįkainojamos naudos ir sveikatai, ir gerai emocinei būklei.

ATSIPALAIDAVIMAS DVIESE

Kokia galėtų būti geriausia dovana žmonai? Galbūt kvietimas nors trumpam atitrūkti nuo buities rūpesčių ir darbų tam, kad galėtumėte pabūti tik dviese? Kokybiškas miegas, lėti pusryčiai, ilgi pokalbiai ir išsiilgtas artumas padės puoselėti tarpusavio santykius ir geriau įsiklausyti į vienas kito poreikius.

Psichologai teigia, kad romantinių santykių puoselėjimas turi teigiamą poveikį psichikos sveikatai bet kuriame suaugusio žmogaus amžiaus tarpsnyje. Ir atvirkščiai, patiriantys vienišumą žmonės paprastai patiria didesnį stresą, dažniau susiduria ir su fizinės sveikatos problemomis. Ne paslaptis, kad partneriui neišsakyti jausmai kaupiasi kaip užslopintos emocijos ir taip pat ilgainiui kenkia sveikatai.

VIENYBĖJE SU GAMTA

Galimybė daugiau laiko praleisti gamtoje gali būti neįkainojama mieste gyvenančiai ir retai galimybę išvykti toliau namų turinčiai moteriai. Sąveika su gamta teigiamai veikia ir fizinę, ir emocinę, ir psichologinę sveikatą.

Dovanų kuponas su kvietimu kelioms dienoms ar savaitei atgauti jėgas gražiausiuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose – įsikūrusioje „Eglės sanatorijoje“ suteiks progą rasti laiko lėtiems pasivaikščiojimams, pasimėgauti bet kuriuo metų laiku kerinčia ir pakvėpuoti tyru oru.

0
+0 -0

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *