Pratimas nr. 3. Pradinė padėtis – atsiklaupiame ant kelių, rankomis tarsi palaikome sėdmenis, smakru liečiame krūtinę. Lenkiamės atgal, remdamiesi rankomis į sėdmenis. Fiksuojame kūną ir lėtai grįžtame į pradinę padėtį. Prieš atliekant pratimą nepamirštame giliai įkvėpti ir iškvėpti.
Šis pratimas teigiamai veikia artritą, nereguliarias mėnesines, menopauzę, nugaros skausmus.
Pratimas nr. 4. Pradinė padėtis – sėdime ant grindų, kojos ištiestos, delnais remiamės į grindis, galva palenkta į priekį. Keliame kūną klubais į viršų, delnais ir pėdomis remiamės į grindis, kojos sulenktos per kelius stačiu kampu, galva atlošiama atgal. Padėtis fiksuojama, lėtai grįžtame atgal.
Šis pratimas ‒ gera profilaktikos priemonė nuo celiulito ir rankų suglebimo. Ketvirtas tibetiečių pratimas taip pat teigiamai veikia virškinamąjį traktą, lytinius organus (įskaitant gimdą ir prostatą), skydliaukę, širdies raumenį. Pratimas suteikia energijos svarbiems sūkuriams, ypač esantiems gerklės, krūtinės ir pilvo srityje. Stiprinama ir imuninė sistema.
Pratimas nr. 5. Pradinė padėtis ‒ pilvas nukreiptas į grindis, stuburas išlenktas, galva atlošta, kojų pirštais ir delnais remiamės į grindis. Keliame sėdmenis į viršų, galvą leidžiame žemyn. Visą kūną per klubus lenkiame stačiu kampu. Fiksuojame kūną ir grįžtame į pradinę padėtį.
Tai puikus tempimo pratimas krūtinei, klubams ir nugarai. Šis Tibeto pratimas ypač svarbus moterims, kurias kamuoja menopauzės simptomai, nereguliarios mėnesinės, lytinių organų susirgimai.
Kviečiame pasižiūrėti vaizdo medžiagą, kurioje atliekami visi penki Tibeto pratimai.
Pirmuosius pratimų rezultatus pajausite nepraėjus nė dviem savaitėms: sustiprės raumenys, tapsite lankstesni ir judresni. Tibeto pratimai ‒ tai puikus būdas ne tik praįvairinti kasdienę veiklą, bet ir pagerinti savijautą be ypatingų fizinių pastangų. Stiprinkime kūną ir būkime sveiki!