Ate, akne! Patarimai, kurie padės džiaugtis skaisčia veido oda

Rugsėjo 28, 2018
+2
+2 -0

Aknė – ne tik jaunimo, tačiau ir vyresnio amžiaus žmonių problema. Kol vieni kaltina šokoladus, kiti net ir atsisakę saldaus maisto niekaip nesusitvarko su spuogais ant veido. Vienintelis būdas turėti gražią veido odą – naudoti kompleksinį “gydymą” pradedant mityba ir baigiant tinkamomis veido valymo priemonėmis.

Pirmas žingsnis – įsigykite prietaisą galintį padėti maksimaliai išvalyti veido odą. Platus pasirinkimas – https://biomed.lt/lt/27-spuogu-aknes-gydymas. Tinkamai išvalyta oda – pirmas žingsnis. Deja, daugelis klaidingai galvoja, kad užtenka higieninių kosmetikos priemonių, kad veido oda būtų švari, neliktų bakterijų. Netinkamai valomos odos rezultatas – aknė.

„Norint panaikinti spuogelius – gali tekti imtis kelių priemonių vienu metu. "

Greitesniam rezultatui pasiekti greta valymo naudokitės šiais patarimais:

  1. Vanduo – ne tik gyvybės, tačiau ir grožio šaltinis. Per dieną išgerti du litrus vandens yra būtina. Ir tai padės džiaugtis ne tik didesniu aktyvumu bei geresne nuotaika, tačiau tuo pačiu ir gražesne veido oda. Tiesa, primename, kad kava ir arbata neįsiskaito į skysčius!
  2. Ant veido spuogai atsiranda dėl bakterijų, kurias labai dažnai mes pernešame patys. Nuolatos liesdami veidą – apkrauname jį. Taip, tai įprotis, tačiau jo atsikratyti tikrai galima. Pasistenkite kuo mažiau liesti veidą, o jeigu tai darote – kuo dažniau jį plaukite paprasčiausiu vandeniu.
  3. Stresas – bene pats didžiausias aknės sukėlėjęs. Kuo gyvenime streso mažiau – tuo oda gražesnė. Žinoma, ne visi geba tinkamai susitvarkyti su stresu, tačiau ieškoti priemonių, kurios gali padėti Jums atsipalaiduoti – būtina.
  4. Natūralumas – geriausia priemonė nuo aknės. Kuo mažiau dekoratyvinės kosmetikos ir kuo daugiau vandenuko – tuo Jūsų oda bus laimingesnė ir tai akivaizdžiai matysis.
  5. Ant veido ir ant nugaros spuogeliai labai dažnai atsiranda tuomet, kai vartojate netinkamus maisto produktus. Sumažinkite saldymų, pieno produktų, traškučių kiekį ir pamatysite, kad jau po savaitės oda bus kur kas gražesnė. Netikite? Atlikite eksperimentą!
  6. Aknės gydymas namuose dažnai neatsiejamas nuo intensyvaus spuogelių spaudymo. Tai – blogas įprotis, kadangi nuo to atsiranda žaizdelės bei pūliniai. Spaudyti galima tik tokiu atveju, jeigu įsigysite gydomuosius prietaisus, pavyzdžiui Bioptron lempą, kuri padeda greičiau užgyti žaizdoms. Kitu atveju reikėtų kreiptis į kosmetologą.

Norint panaikinti spuogelius – gali tekti imtis kelių priemonių vienu metu. Visgi, kai rezultatas nuostabi veido oda, juk verta, taip?

Daugelis namuose turi sodos – ši medžiaga garsėja stipriomis savybėmis ir įvairiais naudojimo būdais. Vis dėlto mažai kas žino, kad soda neįtikėtinai veiksminga ir naudinga odos priežiūrai.

Plačiau:

Graži oda: 6 grožio procedūros naudojant sodą
+2
+2 -0
  • Veido valymas
  • Aknė
  • Veido priežiūra

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *