Draugiškiausios šunų veislės. TOP 10!

Vasario 20, 2015 | Kamilė Kogstaitė
+55
+87 -32

Prieš įsigyjant šunį dažniausiai domimasi jo kilme, veislės charakterio savybėmis, priežiūra ir kitomis ypatybėmis. Vieni ieško namų sargo, kiti – tokio, su kuriuo galėtų dalyvauti parodose, na, o tretiems tereikia, jog šuo būtų geras žmogaus draugas. Tam, kad įsigytumėte nuoširdų, ištikimą, paklusnų šunelį, kuris puikiai sutartų su vaikais ir kitais gyvūnais, pateikiame jums dešimt draugiškiausių šunų veislių. O galbūt tikrą draugą jau turite namuose?..

Labradoro retriveris1. Labradoro retriveris. Taikūs, meilūs, sutariantys tiek su suaugusiaisiais, tiek su vaikais – taip dažniausiai apibūdinami labradoro retriveriai. Šis šuo be galo švelnus su mažaisiais, be to, gali būti puikiu draugu vyresnio amžiaus žmonėms. Labradoro retriveris puikiai sutaria ne tik su kitais šunimis, bet ir su katėmis, todėl drąsiai gali gyventi namuose, kuriuose laikomi ir kiti augintiniai. 

Labradoro retriveris yra paklusnus, noriai klauso komandų, jį lengva dresuoti. Ne veltui ši veislė – viena populiariausių šunų veislių, kuri pagelbėja neįgaliesiems. O dėl savo itin draugiško charakterio vadinami tikrais šeimos šunimis. Jei šios rūšies šuo demonstruoja pyktį, nukreiptą prieš žmones ar kitus šunis, toks elgesys vertinamas kaip šuns psichikos sutrikimas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
+55
+87 -32
  • Šunys
  • Šunų veislės
  • Veterinarijos klinikos

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *