Ejakuliacijos reguliavimas pagal senovinę kinų išmintį

Vasario 20, 2017 | L.Varanavičienė
+10
+10 -0

Žmogaus įgimtas patvariausias instinktas – lytinis. Jei jis nebūtų patvarus iš prigimties- žmonija atsidurtų ties išnykimo riba. Gamta, siekdama vystytis,  apdovanojo vyrą meilėje, kaip ir gyvenime būti aktyviems (mūsų laikais emancipuotos moterys  neatsilieka nuo vyrų). Tačiau žmonija pergudravo gamtą. Lytiniai santykiai dominuojančiai atliekami ne pratęsti giminę, bet patirti lytinį malonumą. Seksualinio švietimo informacijos galima rasti bet kokiu pavidalu: žodinės, vizualinės, spausdintinės. Šiandien sekso tematika nėra tabu. Tačiau santykių kiekybė ne visada reiškia kokybę. Skubotame ir streso pilname pasaulyje seksologai dažnai išklauso vyrų nusiskundimus dėl lytinių disfunkcijų.

20-30 procentų besikreipiančių vyrų skundžiasi priešlaikinės ejakuliacijos problemomis. Jiems nuolat ar periodiškai pasireiškia ejakuliacija iki varpos patekimo į makštį arba greitai po to. Per greitai pasibaigęs lytinis aktas kelia vyrams didžiulę įtampą, nerimą, depresiją, menkavertiškumo pojūtį. Tuo pačiu kenčia ir moterys, juk jos taip greitai nespėja patirti orgazmo.

Pažiūrėkime, kaip šią problemą spręstų senovės kinų erotikos mokslas. Juk moters pasitenkinimo svarba sudaro kinų meilės filosofiją.

"Jei labiau pasitikite šiuolaikine medicina, ir turite priešlaikinės ejakuliacijos problemų, išbandykite vienintelį geriamą vaistinį preparatą Lietuvoje dapoksetiną."

Anot kinų, seksualinė harmonija vienija žmoniją su begaline gamtos jėga. Žemė- moteri- inj, o dangus- vyras- jan, jų sąveika sudaro visą pasaulį. Taip ir vyro bei moters sąjunga sudaro vienybę ir harmoniją. Kinų dvasinis požiūris į lytinį aktą, kaip į tvarkos gamtoje dalį nepaprastai sveikas ir laisvas. Pagal kantrybės ir harmonijos filosofiją Dao (pagrindines taisykles VI a. pr. m. e. Lao Czy surinko į knygą pavadinu „Dao- de- dzin“) :

-vyras turi nusistatyti tinkamą ejakuliacijos tvarką, atitinkančią savo amžių ir fizinę būklę. Tai jam padės mylėtis taip, kaip jis nori ir kaip to reikia, kad visiškai patenkintų moterį.

-ejakuliacija, ypač nekontroliuojama – ne pats ekstazės momentas vyrui. Vyras, kontroliuodamas ejakuliaciją, artumo minutėmis gali atskleisti sau daugelį malonesnių džiaugsmų.

Senovės kinų šaltiniai siūlo ejakuliacijos kontrolės techniką arba blokavimo metodą. Nekantriam šiuolaikiniam vyrui jos gali tekti mokytis ilgiau kaip 20 praktikos dienų, labiau patyręs žmogus gali išmokti greičiau- per 10 dienų. Įdėmiai mokantis šio metodo apie mėnesį vyro brangiausias turtas- sėkla, kiniškai čžin- išsiverš reikiamu momentu.

Kas ta kontrolės technika?

Kai vyras pakankamai smarkiai susijaudinęs ir pajunta, kad greitai nebesugebės savęs kontroliuoti, jis turi vienu greitu judesiu pakelti savo liemenį ir, būdamas tokioje padėtyje, ištraukti „nefritinį stiebą“, arba falą iki vieno colio (pagal britų šiuolaikinę matavimo sistemą 2,54 cm, pagal kinų cun- 3,33 cm) ar dar daugiau, ir taip pabūti nekvėpuodamas. Paskui jis turi giliai įkvėpti diafragma ir kartu įtraukti pilvo apačią taip, lyg tvardytųsi ieškodamas tualeto. Taip suvokdamas, kaip svarbu išsaugoti savąjį čžin, jis giliai kvėpuodamas greitai nurims. Paskui galima mėginti tęsti frikcijas.

Praktikuodamas šį senovinį metodą, vyras galės kontroliuoti ejakuliaciją su komfortu, nes neleis nusileisti savo „nefritiniam stiebui“. Derindamas stabdymo metodą su giliu kvėpavimu, jis galės tęsti tai norimą laiką.

Daugelis erekcijos disfunkciją išgyvenančių vyrų vis dar nenoriai šneka apie šį sutrikimą. Tačiau jie tikrai nėra vieni - su šia problema susiduria dažnas vyras. Ką reikėtų žinoti apie erekcijos disfunkciją?

Plačiau:

10 faktų, kurių tikriausiai nežinojote apie erekcijos disfunkciją

5 pratimai potencijai gerinti

1.Pageidautina tai daryti gulint ant nugaros, vos pakėlus dubenį: iki 50 kartų sutraukite kelioms sekundėms išangės raumenis. Tai reikia daryti kasdien, galima 2- 3 kartus per dieną.

2.Tas pats pratimas, tik atsiklaupus ant kelių, alkūnėmis atsirėmus į grindis, nuleidus galvą, atsipalaidavus. Pageidaujama palengva didinti susitraukimų ir išangės raumenų atsipalaidavimų greitį maždaug po pusę sekundės kiekvienam judesiui (skaičiuojant vienas, du, trys…)

3.Šlapindamiesi valios pastangomis sustabdykite šlapimo čiurkšlę ir įsidėmėkite, kokie raumenys tuokart dalyvavo. Išmokite juos sutraukinėti ir atpalaiduoti  po 40 susitraukimų 3- 5 kartus per dieną.

4.Įteikite sau šilumos pojūtį šlapimo pūslės, šlapimtakio, išangės, stuburgalio srityje. Pojūčius išlaikykite 15- 20 sekundžių, kartojant iki 10 kartų. Tam tikslui įsivaizduokite, kad paplūdimyje įsirausėte į šiltą smėlį ar panirote į karštą vonią.

5. Atlikite kapšelio ir sėklidžių masažą, kiekvieną sėklidę vienu metu spauskite delnuose ir palaikykite keletą sekundžių. Kartokite 5 kartus.

Jei labiau pasitikite šiuolaikine medicina, ir turite priešlaikinės ejakuliacijos problemų, išbandykite vienintelį geriamą vaistinį preparatą Lietuvoje dapoksetiną. Jis skiriamas priešlaikinei ejakuliacijai (PE) gydyti nuo18 iki 64 metų amžiaus vyrams. Jis vartojamas tik prireikus prieš planuojamus lytinius santykius, likus maždaug 13 valandų iki jų.

Pilnaverčiai lytiniai aktai stiprina  santykius tarp vyro ir moters, skatina žmonių sugebėjimą ne tik mylėtis, bet ir mylėti. 

+10
+10 -0
  • Erekcijos sutrikimai
  • Erekcijos sutrikimų priežastys
  • Erekcijos sutrikimų gydymas
  • Lytiniai santykiai
  • Priešlaikinė ejakuliacija

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *