FIT FOOD atsiliepimai – išbandėme trijų dienų sulčių programą!

Spalio 29, 2014 | Judita Malininaitė
+22
+34 -12
3

Šeši sulčių buteliukai – visos dienos maistas

„Grožio kokteilis“. Penktojo kokteilio pavadinimas „Grožio kokteilis“ labai prajuokino. Greičiausia dėl to, kad labai neišvaizdžiai atrodo – skaidrus, šviesiai rudos spalvos. Skonis niekuo neišsiskiria. Turbūt didžiausia bėda ta, kad sultys šaltos, o namuose ir lauke taip pat šalta. Visą dieną šąlu ir svajoju apie arbatą, bet tarp sulčių geriu tik vandenį. Noriu miego, krečia šaltis ir noriu valgyt. Iš tikrųjų pradedu galvoti, gal valgyti nenoriu, tiesiog esu įpratusi eiti ir gaminti, nes skrandis tuščias, bet siaubingo alkio jausmo nejaučiu. 

„Naminis migdolinis“. Po visų dienos agurkų ir salierų kaip išganymo laukiau paskutiniojo kokteilio – „Naminio migdolinio“. Šis sulčių kokteilis tikrai primena pieną. Lyg vaikystėje išgėrusi šilto pieno, jau planavau keliauti į sapnų karalystę, bet… teko sugrįžti į realybę. Migdolų pienas su datulėmis, agavų nektaru, cinamonu, Himalajų druska ir vanile – nesaldus ir šaltas. Išgėriau, susiraukiau, pasiskundžiau draugėms, kad gavau ne tai, ko tikėjausi, ir jau laukdama rytojaus nuėjau miegoti. 

Antra diena. Netikėti skonių pokyčiai ir puiki savijauta 

Atsikėlusi ryte jaučiausi puikiai. Toks lengvumas ir visai nešalta! 10 val. ryto jau stovėjau prie FIT FOOD baro „Panoramos“ prekybos centre ir laukiau savo sulčių. Sultis rekomenduojama gerti kas dvi valandas, taigi visas tris dienas taip ir dariau. Ryte apie 8 val. išgerdavau stiklinę vandens, o pirmąjį sulčių kokteilį – apie 11 val. Toliau kokteilius gerdavau tokia tvarka: 13 val.,15 val.,17 val., 19 val., o paskutinį sudorodavau apie 21 val. 

„Net vakarinis migdolų pienas buvo toks skanus, kad stengiausi jį gerti kuo lėčiau.“ Ta pati kolegė, kuri vakarykštę dieną juokėsi iš manęs, kai gėriau „Gaivųjį“ kokteilį, šįryt vėl laukė mano veido mimikos. Tačiau nustebinau ir ją, ir pačią save. Gėriau tą patį agurkų ir salierų kokteilį ir garsiai sakiau: „O Dieve, kaip skanu!“ Tikrai buvo labai skanu. Pirmasis kokteilis „Saldus kartumas“ skanus liko ir antrąją dieną, bet „Gaiviojo“ nelaukiau labiausiai. O be reikalo. 

Nežinau kodėl, ar dėl dviejų megztinių, ar dėl to, kad pripratau, bet nebejaučiau šalčio. Tikėjausi karščio bangos iš Indijos, bet viskas, ką jutau, buvo tik pipirai ir tas aštrumas, kuris šįkart burną degino tikrai maloniai. Nežinau, kaip čia atsitiko, bet visi kokteiliai buvo tarsi kitokie – pasidarė labai skanūs. 

Visą dieną jaučiausi gerai, nesvaigo galva, o ir valgyti nesinorėjo. Net vakarinis migdolų pienas buvo toks skanus, kad stengiausi jį gerti kuo lėčiau. 

Trečia diena. Nesveiko maisto kritika ir kylantys klausimai

„Super žaliasis“ kokteilis maloniai nustebino„Sveiko starto“ sulčių dietos laikausi trečią dieną ir aš vis dar gyva: besišypsanti, energinga ir nusiteikusi sėkmingai užbaigti dietą. Nors kokia čia dieta, jei nuo antros dienos ryto iki pat trečios dienos vakaro alkio jausmo visiškai nejaučiau.

Tikriausiai jau susitraukė skrandis, nes apie 13 val. įpusėjusi antrąjį kokteilį pajutau, kad nebetelpa. Buvau visiškai pilna, tad kitą pusę sugėriau iš lėto ir neskubėdama. Jaučiausi labai gerai, bet vėl visą dieną šalau (nors kaltę, matyt, būtų galima suversti orui). Gal organizmo valymu geriau užsiimti šiltuoju metų laiku… Manau, būtų kiek lengviau. 

Trečiosios dienos vakarą sultis teko gerti kino salėje. Žiūrėjau lietuvišką filmą „Nematomas frontas“. Prie manęs sėdėjo mergina, kuri, kai aš gėriau savo „Grožio kokteilį“, ėmė valgyti šokoladuką. Tuo metu ekrane rodė žuvusių partizanų nuotraukas. Psichologiškai buvo sunku suderinti du nederančius dalykus: sveikuoliškas sultis ir mirtį (kad ir ekrane). O dar iš galvos neišėjo ir šalia sėdinti mergina su šokoladuku. Guodžiausi, kad mano derinys kiek geresnis nei Snickersas ir kraupūs vaizdai. 

1 2 3
+22
+34 -12
3
 • Dieta
 • Vegetarizmas
 • Vegetarai
 • Imuninės sistemos stiprinimas
 • Organizmo valymas
 • Organizmo stiprinimas
 • Ekologiškos prekės
 • Imuniteto stiprinimas

Susiję straipsniai

 • Kokteiliai vitaminingi, delto nieko nepasakysi. Bet atsiprasau, uz 3 d liekninamaja programa moketi 260 lt??? Tai absoliuti beprotybe. Siulau geriau isigyti sulciaspaude ir patiems namu salygomis darytis tokius pacius kokteilius. Tikrai daug pigiau iseis. Tos pacios 5 dienos turint sulciaspaude jums tekainuos ~60-70 lt (ingridientai). Atsiminkite, kad tuos 260-300 lt jus mokate uz grazu buteliuka, aptarnavima ir reklama! Nebukite naivus ir negalvokite, kad negalite patys tokiu kokteiliu pasidaryti namu salygomis. Verslininkai iesko kvailiu kurie nesuvokia,kad kelis kartus permoka uz ora. Na nebent jus absoliuciai viska turite ir nera kur deti pinigu, per diena jums iplaukia i kisene po kelis tukstantelius, tada be abejo tie 300 net nesijaus, ir be abejo jeigu jums reikia ne paciu kokteiliu o tik grazios pakuotes ir pardavejos paduodancios maiseli. Bet cia jau kita kasta zmoniu, manau jie tikrai neina i jokius fit Food’us, o turi nuosavas virejas, kurios padaro viska ka reikia namuose. Beje, siu kokteiliu sudetys yra surasytos ju oficialiame tinklapyje. Pasiskaitykite ir kuo puikiausiai uz keturgubai mazesne kaina pasidarysite patys.

 • Juk viskas nuo žmonių priklauso, dabar tokie didelė pasirinkimo laisvė, kad renkiesi ką nori ir nesuki galvos nei sau, nei kitiems.

  O čia pasirinktas ir parodytas toks būdas, žmonės įvertins ir pasirinks jūsų siūlomą būdą arba ne.

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *