Kokios yra dažniausios seksualinės problemos?

Birželio 20, 2017 | L.Varanavičienė
+5
+5 -0

Kad ir kokia žmonija tapo rafinuota ir išsivysčiusi, pirmykštis meilės instinktas ją veikia nuo senų laikų. Juk seksas reikalingas ne tik tam, kad pratęsti giminę- tai dar malonu. Seksualumas pradeda vystytis labai ankstyvame amžiuje, tačiau tampa akivaizdus tiktai jaunystėje, kai dėl hormonų pokyčių lytinės brandos metu atsiranda seksualiniai impulsai ir jausmai.

Kartais nauji jausmai neramina. Skausmas, baimė, prievarta ar tiesiog paprasčiausias nuovargis,  perdėtas grubumas, per didelis triukšmas- visa tai atgrasyti nuo sekso. Jeigu galvoje sukasi mintys, kurios neleidžia užsimiršti, jeigu jaučiate, kad turite „tapti“ seksualiu, jei baiminatės, kad kas nors neužkluptų- visa tai gesina ugnį. Vietoj malonumo patiriama įtampa, dažnai perauganti į seksualines problemas.

"Avanafilis išsiskiria greitu poveikiu, dideliu aktyvumu ir ypač palankiu saugumo profiliu. Avanafilis pradeda veikti (sukelia erekciją) per 15 minučių ir jo veikimas trunka ne mažiau kaip 6 valandas po išgertos dozės."

Per staigus orgazmas

Priežastys. Įparsta seksualinė stimuliacija gali sukelti priešlaikinę ejakuliaciją – kiekvienam vyrui taip yra atsitikę bent vieną kartą, o dažniausiai- daugybę kartų. Netgi ir labiausiai patyrę meilužiai to neišvengia, ypač mylėdamiesi su nauja partnere arba jeigu yra itin susijaudinę. Priešlaikinė ejakuliacija yra viena iš tų problemų, kurios tarsi užburtas ratas: jeigu jau vieną kartą taip atsitiko, baiminatės, kad vėl nepasikartotų, o dėl perdėto rūpesčio ir baimės tai kartojasi vėl ir vėl.

Kaip to išvengti?

Vyrai gali išmokti kontroliuoti savo ejakuliaciją. Specialistai pataria sueities metu pajutus, kad tuoj ejakuliuosite, stabdyti frikcijas ir galvoti ką nors neseksualaus, tegu užėjęs noras nuslopsta. Vėl pradėti iš naujo. Tai daryti tol, kol sugebėsite ilgesnį laiko tarpą išvengti be orgazmo.

Jei tai tik lengva patarti, bet sunku pasiekti, verta išbandyti vaistą nuo priešlaikinės ejakuliacijos, kurio sudėtyje yra veiklioji medžiaga dapoksetinas.  Vaistas pailgina laiką iki sėklos išmetimo ir gali pagerinti ejakuliacijos kontroliavimą. Tai  sumažina nusivylimą ar nerimą dėl greitos ejakuliacijos. Skiriamas priešlaikinei ejakuliacijai gydyti suaugusiems nuo 18 iki 64 metų amžiaus vyrams.

Problemos dėl erekcijos

Priežastys. Nervinė į tampa, nuovargis, girtuokliavimas ir narkotikai –  visa tai gali turėti įtakos erekcijos kokybei net jauname amžiuje. Laikini impotencijos priepuoliai yra visiškai normalūs ir dažnai praeina savaime. Pernelyg nerimaudami ir grauždamiesi dėl šios problemos, reikalus tik pabloginsite.

Kaip to išvengti?

Pastangos mylėtis per jėgą, kai turite erekcijos problemų, gali tik pakenkti. Geriausia, ką galėtumėte padaryti, tai susitarti su partnere kuriam laikui sudaryti nesiskverbimo sutartį. Verčiau tyrinėkite vienas kito kūną, išmėginkite masažą, glaustykitės, apipilkite vienas kitą glamonėmis ir švelniais žodžiais. Pagaliau žingsnis po žingsnio pasieksite tą momentą, kai stipri erekcija jus nustebins.

„Man reikėjo baisiai daug laiko, kad išmokčiau atsipalaiduoti, būdamas su mergina. Po kelių nesėkmingų mėginimų, aš įstengdavau galvoti tik apie savo erekciją. Visos mano mintys sukosi tik apie penį. Aš užsimerkdavau ir melsdavau, kad tik jis sukietėtų. Viską dariau neteisingai. Aš bijodavau apsikvailinti ir vis tiek apsikvailindavau“- atvirauja 25 metų Adomas.

Erekcijos disfunkcija (ED) – tai sveikatos problema su kuria dažnai susiduria 40 – 70 metų amžiaus vyrai. Erekcijos disfunkcija, dar kitaip vadinama impotencija, gali atsirasti dėl daugybės priežasčių: depresijos, diabeto, ilgalaikio streso... Laimei, šiais laikais yra nemažai vaistų potencijai gerinti. Seniau vyrai taip pat susidurdavo su impotencija, bet tuo metu, kai dar nebuvo vaistų, teko ieškoti kitų priemonių impotencijai gydyti. Kokių? Apie tai šiame straipsnyje.

Plačiau:

Kaip vyrai gydėsi impotenciją seniau. O dabar?

Impotencija yra gaji problema. Yra žinomi įdomūs erekcijos sutrikimo gydymo metodai: krokodilo inkstai Australijoje, jūros moliuskai Vakarų Indijoje, gyvatės kotletai Japonijoje, barškuolėmis JAV, salierai Norvegijoje. Lietuvos rinkoje galima rasti  labai selektyvų ir stiprų antros kartos PDE5 inhibitorių avanafilį. Avanafilis išsiskiria greitu poveikiu, dideliu aktyvumu ir ypač palankiu saugumo profiliu. Avanafilis  pradeda veikti (sukelia erekciją) per 15 minučių ir jo veikimas trunka ne mažiau kaip 6 valandas po išgertos dozės.

Problema, kuri nėra problema

Nepasiseka pasiekti orgazmo vienu metu

Priežastys. Abiems partneriams pasiekti orgazmą vienu metu pasiseka labai retai. Žmonės dažnai tikisi neįmanomų dalykų.

Kaip to pasiekti?

Ko gero, neįmanoma, be to, žūtbūt siekdami orgazmo vienu metu jūs tik pakenktumėte savo seksualiniam gyvenimui. Seksas – tai malonumas, kurį duodi ir imi. Tikra palaima matyti ir justi, kad partneris artėja prie orgazmo. Jeigu stengsitės tuo pačiu pasiekti orgazmą, būsite pernelyg užsiėmęs  ir pražiopsosite smagumą. Jei atvirkščiai, pernelyg stengdamiesi sujaudinti savo partnerį, prarasite visą malonumą, kurį jis jums dovanoja.

Karštų jums akimirkų!

 

 

+5
+5 -0
  • Oralinis seksas
  • Grupinis seksas
  • Abejingumas seksui
  • Erekcijos sutrikimai
  • Erekcijos sutrikimų priežastys
  • Erekcijos sutrikimų gydymas
  • Seksologai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *