Moterys, apdovanokite vyrus “meduoliu”, ir jis nešios jus ant rankų!

Kovo 03, 2017 | L.Varanavičienė
+12
+13 -1

Ar susimąstėte, kaip susijusios sąvokos „moters grožis“, „laimė“, „sveikata“, „darni šeima“? Jei moteris laiminga- – ji gerai atrodo, puikiai jaučiasi, vaikšto pakylėta ir pasitempusi. Jei šeimą persekioja negandos, moteris gali psichologiškai palūžti. Atrodytų niekuo su intymiais santykiais nesusijusiomis lėtinėmis uždegiminėmis, širdies ligomis bei  kraujotakos sutrikimais daug sunkiau serga moterys, kurių šeimyninis, asmeninis gyvenimas nenusisekęs. Daugiau kaip 60 procentų visų neurozių – lytinės kilmės, jų priežastis ta pati- nenusisekęs asmeninis gyvenimas.

O kaip su vyrais? Argi jie nepažeidžiami? Vyrai taip pat kenčia, bet jų ligos pasireiškia kitaip. Tai dažniausiai – skrandžio, dvylikapirštės žarnos opaligė, širdies ir kraujagyslių ligos su grėsmingomis komplikacijomis – miokardo infarktu, insultu. Neurozės taip pat pasireiškia ypatingai, neretai su atsiradusiu nepilnavertiškumo kompleksu. Kaip taisyklė asmeninio gyvenimo traumų pasekmė – erekcijos disfunkcija (impotencija).

Kaip gelbėti padėtį, kaip išlaikyti darnią santuoką ir ilgaamžišką sveikatą?

Rytų kraštų  „Šeimyninės laimės kanone“ paplitusi patarlė: „O moterie, jei tavo vyras žmonių pagarbos soste, tai sostas pastatytas tavo rankomis, gi jei jis kapanojasi žmonių paniekos purve, tai šią balą sukūrei tu pati“. Šiais auksiniais patarlės žodžiais besiremdama, moteris turi suprasti savo misiją. Atminkite:

1.Kiekvienas vyras turi savo seksualiai patrauklios moters idealą, kuris dviejų vyrų retai sutampa. Atlikus specialią vyrų apklausą anketomis paaiškėjo, kad jiems mielos ir storulės, ir lieknos, strazdanotosios, miniatiūrinės ir, žinoma, gražuolės. Kiekvienos iš jūsų ieško ir kiekvieną suras būtent tas vienintelis. Ir jei jūsų mylimasis dėl kokių nors priežasčių pasikeičia, atšąla, skubiai prisiminkite už ką jus pamilo ir vedė. Būtent šias savybes atkurkite ir puoselėkite.

2.Vėl imkite vaidinti merginą, viliojančią savo būsimąjį jaunikį. Prisiminkite savo diplomatiškumą, atlaidumą, kaip kartais per jėgą atleisdavote jam už jo kvailus poelgius ir žodžius. Prisiminkite, kaip puikiai galėjote nuslėpti savo pyktį, skriaudą, tad nesikeiskite.

"Šiuo metu Lietuvos rinkoje yra pasirodęs vaistas avanafilis yra selektyvus ir aktyvus FDE-5 inhibitorius, pasižymintis greita veikimo pradžia ir išskirtiniu saugumu."

3.Ant kiekvieno vyro nosies yra svarstyklės: pamatęs gražią moterį, jis nesąmoningai ant vienos svarstyklių lėkštės padeda jus, o ant kitos- ją, ir pradeda lyginti. Dabar įsivaizduokite: ji pasipuošusi, tvarkinga. O kokia jūs būnate jo akyse? Laimė, jei chalatas nenublukęs, naktiniai nenuskalbti, šlepetės neišklypusios. O plaukai, o akių blausumas! Ir vaikštinėjate slampinėdama palei namus nušiurusiais apdarais. Taigi, nepamirškite, kad iki vestuvių jis jus matė kitokią ir įsimylėjęs buvo būtent ją.

Į pateiktos anketos klausimą „ką jaučiate, kai žmona eina į svečius apsirengusi nauja suknele, pasikvėpinusi rinktiniais kvepalais ir šventiška šukuosena“, 82 procentai vyrų įvertino: „na, pagaliau“. Vyrai jautė pasididžiavimą jos išvaizda ir norėjo pabučiuoti. Jiems net dingo noras eiti, knietėjo paimti ant rankų ir nešti į miegamąjį.

Mylimosios išvaizda meilei ir lytiniam potraukiui vaidina pagrindinį vaidmenį, o jos teigiamas pasikeitimas labai gerai veikia visais atžvilgiais, dar labiau sustiprina vyro meilės pasireiškimą.

4.“Šeimyninės laimės kanonas“ pataria moterims keisti išvaizdą kas 40 dienų. Vyrai pasąmonėje linkę į poligamiją. Moralės, įstatymų, draudimų ir proto diktato spaudžiami jie paslėpė šį instinktą giliai pasąmonėje. Numatydami galimus vyrų nemalonumus (venerines ligas), sielos kančias, senovės išminčiai patarė moterims keisti savo išvaizdą ir numalšinti vyrų poligamijos troškulį.

5.Draudžiama naudotis ta pačia patalyne daugiau negu 40 dienų. Tai nereiškia, kad rekomenduojama ją keisti kas 40 dienų. Nepatingėkite įnešti naujų vėjų į savo meilės guolį pakeičiant patalynės spalvą, audinius.

Vaizdas, kai pamatome gatvėje už rankų susikibusią 70-mečių porą, glosto širdį. Ar jie turi slaptą receptą patvariai meilei? Juk jų santykiai truko metų metus, o daugelis kitų tapo išsiskyrimų ir skyrybų aukomis. Paaiškėjo, kad daugelį laimingų porų sieja tokios pat priežastys, dėl kurių jų meilė perėjo išbandymų laikotarpį. Tai priežastys, kurias daugelis mūsų esame pamiršę.

Plačiau:

10 pamirštų laimingų žmonių įpročių, kurie padeda išlaikyti tvarius santykius

6.Kalbėkite atvirai apie iškilusias sveikatos problemas. Jei Jūsų vyrą kankina potencijos problemos, nebijokite parodyti iniciatyvą pokalbiui. Juk situacija šiuo klausimu keičiasi: mokslininkai sutaria, jog daugeliu (85 proc.) atvejų impotenciją sukelia organinės priežastys. Paprasčiau tariant, impotencija yra tokia pat liga, kaip ir visos kitos, ir žmogus niekuo nekaltas, kad susirgo. Šiuo metu Lietuvos rinkoje yra pasirodęs vaistas avanafilis yra selektyvus ir aktyvus FDE-5 inhibitorius, pasižymintis greita veikimo pradžia ir išskirtiniu saugumu.

7.Mielosios moterys, elkitės taip, kad jūsų mylimasis neįprastų prie jūsų lovoje ir nežiūrėtų į jus kaip į atsarginę pagalvę. Viskas Jūsų rankose. Taigi, įjunkite fantaziją!

Didysis persų  poetas Firdousi rašė: “O moterie, jei nori, kad tavo vyras būtų šalia šeimos židinio ir saugotų jo ugnį, sukurk jam tokią palaimą, kad lygios jai jis niekur negalėtų rasti“. Nedarykite tos klaidos, už kurią baudžiama vienatve. Vyrus reikia nuolat apdovanoti „meduoliu“ ir jis nešios jus ant rankų.

+12
+13 -1
  • Lytinis susijaudinimas
  • Erekcijos sutrikimai
  • Erekcijos sutrikimų priežastys
  • Erekcijos sutrikimų gydymas
  • Lytinio gyvenimo sutrikimai
  • Lytiniai santykiai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *