Pratimai, kurie padės įveikti priešlaikinę ejakuliaciją

Gegužės 22, 2018 | L.Rimgailė
+21
+21 -0

Priešlaikinė ejakuliacija – tai būsena, kuomet intymių santykių metu vyras baigia per greitai. Tokia, „per greitai“ būsena, kenkia tiek poros santykiams, tiek vyro psichologinei ir emocinei būsenai. Tad būtina ieškoti būdų, kurie padėtų įveikti tokį nemalonų seksualinį sutrikimą. Viena iš paprasčiausių priemonių įveikti priešlaikinę ejakuliacija – tai Kėgelio pratimai. Reguliariai juos atliekant priešlaikinė ejakuliacija sumažėja arba išnyksta visai.

Kaip atsirado Kėgelio pratimai ir kuo jie gali būti itin naudingi vyrams?

Dažnai gyvenime nutinka taip, jog noras padėti vienoje srityje, netikėtai atveda prie pagalbos visai kitoje srityje ir duoda kur kas geresnių rezultatų nei buvo tikėtasi. Panašiai nutiko ir su Kėgelio pratimais.

1952 metais dr. Arnoldas Kėgelis nė nemanė, kad jo noras padėti šlapimo nelaikantiems žmonėms duos tokių gerų rezultatų.  Labiausiai A. Kėgelį  nustebino tai, jog daugybei jo pacienčių makšties stiprinimo pratimai tapo ne tik pagalbos priemone nuo šlapimo nelaikymo, bet ir tuo pačiu padėjo išgyventi stipresnius pojūčius intymių santykių metu. Buvo pastebėta, jog genitalijų stiprumą ir stangrumą lemia PC raumuo – tas, kuris dirba sulaikant šlapimą, kai šlapinamasi. Jis eina nuo stuburgalio užpakalyje iki gaktikaulio priekyje.

Deja, tačiau kaip ir kiekvienas raumuo, taip ir PC, netreniruojamas taip pat silpsta. Tad tie, kurie rūpinasi savo seksualine sveikata, turėtų nepamiršti reguliariai atlikti PC mankštos, kuri gali padėti ir moterims, ir vyrams. Štai dėl ko nestebina „Google“ paieškos sistemos viena iš dažniausiai įvedamų frazių – Kėgelio pratimai, šlapimo nelaikymasžmonės domisi ir ieško paprastų sprendimo būdų nemaloniems sveikatos sutrikimams gydyti.

Daugelis erekcijos disfunkciją išgyvenančių vyrų vis dar nenoriai šneka apie šį sutrikimą. Tačiau jie tikrai nėra vieni - su šia problema susiduria dažnas vyras. Ką reikėtų žinoti apie erekcijos disfunkciją?

Plačiau:

10 faktų, kurių tikriausiai nežinojote apie erekcijos disfunkciją

Nuo teorijos – prie praktikos: išbandykite trumpąjį ir ilgąjį Kėgelio pratimus

Trumpasis Kėgelio pratimas. Praskėskite kojas, vieną sekundę palaikykite įtempę PC raumenį ir atpalaiduokite. Pratimą kartokite iki 20 kartų. Pojūtis bus toks, tarsi iš vidaus suspaustumėte ir kilstelėtumėte savo genitalijas. Nepamirškite ritmingai kvėpuoti. Įpratę pereikite prie dviejų 20 kartų serijų per dieną.

Ilgasis Kėgelio pratimas. Įtempkite PC raumenį ir palaikę keturias sekundes atpalaiduokite. Stenkitės nenaudoti pilvo raumenų.

Taigi, vyrai turėtų treniruoti ir rūpintis ne tik savo raumenų mase, bendra išvaizda, bet ir nepamiršti skirti pakankamai dėmesio potencijos stiprinimo pratimams  – Kėgelio pratimams.

Jei Kėgelio pratimai nepadeda, tuomet atėjo metas kreiptis į gydytoją – urologą. Vyrams, kurie kenčia nuo priešlaikinės ejakuliacijos, vaistai nuo priešlaikinės ejakuliacijos gali būti viena iš priemonių, kuri padės susigrąžinti gerus seksualinius santykius poroje.  

Reguliari PC raumenų mankšta moterims sustiprina ir sustangrina makštį, didina jos jautrumą, vadinasi, sueities metu sustiprėja ir orgazmo pojūčiai. Todėl toms moterims, kurioms sunkiai sekasi pasiekti orgazmą, yra patariama dažniau atlikti intymių raumenų treniruotę – Kėgelio pratimus. Ne tik Kėgelio, bet ir dubens dugno raumenų stiprinimo.

 

Kodėl svarbu stiprinti dubens dugno raumenis?

Jei norite daugiau sužinoti apie dubens dugno raumenų stiprinimą, pratimus, tuomet pravartu įsigyti Benitos Cantieni knygą „Tigro jausmas“. Joje rasite platų dubens dugno raumenų stiprinimo aprašą ir jų poveikį sveikatai. Teigiama, jog dubens dugno treniravimas – tai vienas iš geriausių ir paprasčiausių priemonių tiems, kuriuos vargina šlapimo nelaikymas, šie pratimai gali būti labai naudingi gydant ir kitus sveikatos sutrikimus.

Kaip teigiama, knygoje:  „Kad ir ką gydytojai diagnozuotų – dubens pakrypimą, klubų sąnarių artrozę, kelio sąnarių artrozę, meniskų nusidėvėjimą, kojos nykščio iškrypimą į šoną, kojos nykščio nelankstumą, uodegikaulio sindromą, kryžkaulio sąnarių deformacijas, stuburo deformacijas strėnų srityje ar tarpslankstelinių diskų išvaržas – beveik visada šie negalavimai prasideda nusilpus dubens dugno raumenims.“

Taigi, rūpinkitės savo ir artimųjų sveikata, kartais patys paprasčiausi pratimai gali įveikti sunkius negalavimus.

+21
+21 -0
  • Erekcijos sutrikimai
  • Erekcijos sutrikimų priežastys
  • Erekcijos sutrikimų gydymas
  • Lytinio gyvenimo sutrikimai
  • Lytiniai santykiai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *