Suvilioti JĄ gali vienu paprastu būdu

Vasario 29, 2016 | L.Rimgailė
+13
+14 -1
1

Pirmasis pasimatymas. Aš jo taip laukiau. Lukas man jau seniai labai patinka. Negaliu slėpti, jaučiu, kad ir aš jam patinku. Tačiau jis turi vieną klaikią ydą dėl kurios aš einu iš proto – jis nesirūpina savo burnos higiena. Kai Lukas kalba, galiu valandų valandas jo klausyti, bet tas kvapas iš burnos…jis žudantis. Ir kaip jam visa tai man pasakyti?

Kas mus traukia vienas kitame?

Nežinau, kodėl susižavėjau Luku. Susipažinome kaip ir daugelis jaunų žmonių – internetu. Netruko išaušti ta diena, kai jis mane pakvietė į pasimatymą. Pamenu, kokia laiminga tada buvau. Ruošiausi, svajojau ir laukiau. Panašu, kad tik aš tą dariau. Lukas, atrodo, mūsų pasimatymui net nesiruošė. Vos tik pradėjo kalbėti, pajaučiau, kaip iš jo burnos sklinda nemalonus kvapas. Nedrįsau tada jam pasakyti, bet jaučiau, kad ateis tam laikas.

"Kvapas iš jo burnos buvo toks nemalonus, kad apie antrą bučinį net negalėjo būti kalbos."

Be klaikaus burnos kvapo Lukas turi tobulą kūną. Jis nėra raumenų kalnas, bet prisižiūri save, sportuoja ir sveikai maitinasi. O dar tie jo juodi plaukai ir tamsios akys, et, jos tiesiog mane varo iš proto. Jis drąsus, pasitikintis savimi, – visiška mano priešingybė. Gal tikrai, priešingybės traukia? Ieškome antrosios pusės, kuri galėtų mus papildyti.

Burnos gaivikliai  – ne tik rūkaliams

Yra sakoma, kad suvilioti merginą galima ją pabučiuojant. Vargu, ar šitas pasiteisintų mūsų su Luku santykiuose. Kai pirmą kartą jis mane pabučiavo aš vos nepradėjau kosėti nuo tokio  dusinančio bučinio. Kvapas iš jo burnos buvo toks nemalonus, kad apie antrą bučinį net negalėjo būti kalbos.

Vieną dieną nusprendžiau, kad reikia Lukui padovanoti burnos gaiviklį. Taip aš jam tarsi pasakysiu, kad „Žmogau, juk reikia rūpintis savo burnos higiena“.

Ir padovanojau. Dėkui Dievui, Lukas neįsižeidė ir maloniai priėmė mano dovaną.

Kodėl burnos higiena yra tokia svarbi?

Spėkit, ar Lukui padėjo mano dovanota dovana? Žinoma, kad ne. Nes jis nenaudojo to burnos gaiviklio . O mūsų susitikinėjimai ėmė vis dažnėti. Lukas man pradėjo pasakoti, kad jo draugai iš jo ėmė juoktis kai pamatė, kad šis naudoja tą burnos gaiviklį. Aš jam pasakiau, kad burnos higiena turėtų rūpintis ir jo draugai. Jis manęs pradėjo klausti:

– Dėl ko? Juk užtenka pora kartų per dieną dantis išsivalyti.

– Ne, ne, ne, vyruti, tikrai neužtenka, jei nori neturėti stomatito ar karieso ir visokių kitokių burnos gleivinių ligų, privalai pradėti rūpintis jau dabar.

Lukas manimi, žinoma, nepatikėjo. Neįtikinau jo tokiomis savo kalbomis, tada aš jam papasakojau vieną istoriją….

Pieniniai dantukai bedantę mažylio šypseną pakeičia neatpažįstamai. Pirmiausiai paprastai išdygsta apatiniai centriniai kandžiai ir žavi jų porelė sudaro išskirtinę „kūdikišką“ šypseną. Vis dėlto pieninių dantų dygimo laikotarpis gali būti nelengvas ir pačiam mažyliui, ir jo šeimos nariams. Vieniems net keletas pieninių dantų prasikala per vieną naktį, o štai kitiems jie dygsta kur kas sunkiau ir nelengvas laikotarpis užsitęsia ilgiau. Išsigandę ir pavargę tėvai ieško būdų, kurie galėtų pagelbėti ne tik mažyliui, bet ir jiems patiems. Taigi pristatome Jums 6 paprastus pagalbos būdus, kurie galėtų šiek tiek palengvinti kasdienybę ir greičiu bei lengviau sulaukti išsvajotų pieninių dantų pasirodymo.

Plačiau:

6 būdai, padedantys palengvinti pieninių dantų dygimą

Neišgalvota istorija

Viena mano draugė pavasarį susirgo. Viskas prasidėjo nuo mažos žaizdos burnoje. Ant apatinės lūpos atsirado mažas pūlinys, vėliau jį pradėjo skaudėti. Draugės mama liepė jai patepti medumi skaudamą vietą, neva bus geriau, bet deja…Po kelių savaičių skausmas nepraėjo, mano draugė kreipėsi į gydytojus. Jai pasakė, jog ji turi burnos gleivinės uždegimą ir be vaistų jau neišsigydys jo. Paklausus, nuo ko jis jai atsirado, gydytojas pasakė, kad opinį nekrozinį stomatitą jai sukėlė bendras organizmo išsekimas ir burnos užkrėtimas, kurį draugė pasidarė tuomet, kai bandė gydytis pati liaudiškomis priemonėmis. Gydytojas pasakė, kad pažeisti audiniai nekrozuoja, o tas mažas pūlinukas ant vidinės lūpos ir buvo pažeistas.

Draugė pradėjo vartoti gydytojo išrašytus vaistus Anaftin, rūpintis savo burnos higiena. Pas odontologą nusivalė dantų akmenis, pradėjo dažniau skalauti burną. Viskas laikui bėgant susitvarkė ir jos daugiau nebevargino tokios problemos.

+13
+14 -1
1
  • Pieniniai dantys
  • Dantų akmenys
  • Krūminiai dantys
  • Dantų fluorozė
  • Dantų profilaktika
  • Blogas burnos kvapas
  • Protiniai dantys

Susiję straipsniai

  • Neseniai atradau visai naujos kartos Spedros vaistus, su kuriais labai greitai sustiprinamas seksualinis pajegumas. Isgerus 50-200mg avanafilio (veiklioji medziaga) vaistas pradeda veikti jau po 15 min.

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *