Suvilioti JĄ gali vienu paprastu būdu

Kovo 2, 2016 | L.Rimgailė
+13
1
Suvilioti JĄ gali vienu paprastu būdu

Pirmasis pasimatymas. Aš jo taip laukiau. Lukas man jau seniai labai patinka. Negaliu slėpti, jaučiu, kad ir aš jam patinku. Tačiau jis turi vieną klaikią ydą dėl kurios aš einu iš proto – jis nesirūpina savo burnos higiena. Kai Lukas kalba, galiu valandų valandas jo klausyti, bet tas kvapas iš burnos...jis žudantis. Ir kaip jam visa tai man pasakyti?

Kas mus traukia vienas kitame?

Nežinau, kodėl susižavėjau Luku. Susipažinome kaip ir daugelis jaunų žmonių – internetu. Netruko išaušti ta diena, kai jis mane pakvietė į pasimatymą. Pamenu, kokia laiminga tada buvau. Ruošiausi, svajojau ir laukiau. Panašu, kad tik aš tą dariau. Lukas, atrodo, mūsų pasimatymui net nesiruošė. Vos tik pradėjo kalbėti, pajaučiau, kaip iš jo burnos sklinda nemalonus kvapas. Nedrįsau tada jam pasakyti, bet jaučiau, kad ateis tam laikas.

"Kvapas iš jo burnos buvo toks nemalonus, kad apie antrą bučinį net negalėjo būti kalbos."

Be klaikaus burnos kvapo Lukas turi tobulą kūną. Jis nėra raumenų kalnas, bet prisižiūri save, sportuoja ir sveikai maitinasi. O dar tie jo juodi plaukai ir tamsios akys, et, jos tiesiog mane varo iš proto. Jis drąsus, pasitikintis savimi, – visiška mano priešingybė. Gal tikrai, priešingybės traukia? Ieškome antrosios pusės, kuri galėtų mus papildyti.

Burnos gaivikliai  – ne tik rūkaliams

Yra sakoma, kad suvilioti merginą galima ją pabučiuojant. Vargu, ar šitas pasiteisintų mūsų su Luku santykiuose. Kai pirmą kartą jis mane pabučiavo aš vos nepradėjau kosėti nuo tokio  dusinančio bučinio. Kvapas iš jo burnos buvo toks nemalonus, kad apie antrą bučinį net negalėjo būti kalbos.

Vieną dieną nusprendžiau, kad reikia Lukui padovanoti burnos gaiviklį. Taip aš jam tarsi pasakysiu, kad „Žmogau, juk reikia rūpintis savo burnos higiena“.

Ir padovanojau. Dėkui Dievui, Lukas neįsižeidė ir maloniai priėmė mano dovaną.

Kodėl burnos higiena yra tokia svarbi?

Spėkit, ar Lukui padėjo mano dovanota dovana? Žinoma, kad ne. Nes jis nenaudojo to burnos gaiviklio . O mūsų susitikinėjimai ėmė vis dažnėti. Lukas man pradėjo pasakoti, kad jo draugai iš jo ėmė juoktis kai pamatė, kad šis naudoja tą burnos gaiviklį. Aš jam pasakiau, kad burnos higiena turėtų rūpintis ir jo draugai. Jis manęs pradėjo klausti:

- Dėl ko? Juk užtenka pora kartų per dieną dantis išsivalyti.

- Ne, ne, ne, vyruti, tikrai neužtenka, jei nori neturėti stomatito ar karieso ir visokių kitokių burnos gleivinių ligų, privalai pradėti rūpintis jau dabar.

Lukas manimi, žinoma, nepatikėjo. Neįtikinau jo tokiomis savo kalbomis, tada aš jam papasakojau vieną istoriją....

Potencijai kenkia ne stresas, o gyvenimo būdas

„Koks gi gali būti meilužis su dideliu pilvu? Vyrai, turintys abdominalinį nutukimą dažnai būna prasti meilužiai..."

Plačiau apie potenciją:

Potencijai kenkia ne stresas, o gyvenimo būdas

Neišgalvota istorija

Viena mano draugė pavasarį susirgo. Viskas prasidėjo nuo mažos žaizdos burnoje. Ant apatinės lūpos atsirado mažas pūlinys, vėliau jį pradėjo skaudėti. Draugės mama liepė jai patepti medumi skaudamą vietą, neva bus geriau, bet deja...Po kelių savaičių skausmas nepraėjo, mano draugė kreipėsi į gydytojus. Jai pasakė, jog ji turi burnos gleivinės uždegimą ir be vaistų jau neišsigydys jo. Paklausus, nuo ko jis jai atsirado, gydytojas pasakė, kad opinį nekrozinį stomatitą jai sukėlė bendras organizmo išsekimas ir burnos užkrėtimas, kurį draugė pasidarė tuomet, kai bandė gydytis pati liaudiškomis priemonėmis. Gydytojas pasakė, kad pažeisti audiniai nekrozuoja, o tas mažas pūlinukas ant vidinės lūpos ir buvo pažeistas.

Draugė pradėjo vartoti gydytojo išrašytus vaistus Anaftin, rūpintis savo burnos higiena. Pas odontologą nusivalė dantų akmenis, pradėjo dažniau skalauti burną. Viskas laikui bėgant susitvarkė ir jos daugiau nebevargino tokios problemos.

+13
1
  • Dantų fluorozė
  • Dantų profilaktika
  • Blogas burnos kvapas
  • Protiniai dantys
  • Pieniniai dantys
  • Dantų akmenys
  • Krūminiai dantys

Susiję straipsniai

  • Antanas / 2016-03-06 11:24:07

    Neseniai atradau visai naujos kartos Spedros vaistus, su kuriais labai greitai sustiprinamas seksualinis pajegumas. Isgerus 50-200mg avanafilio (veiklioji medziaga) vaistas pradeda veikti jau po 15 min.

Siųsk savo nuomonę
Kaip suprasti vyro kūno kalbą?
Kaip suprasti vyro kūno kalbą? Ar pamenate neseniai žiniasklaidoje pasirodžiusias nuotraukas, kuriose užfiksuota buvusio Amerikos prezidento Barako Obamos ir Rusijos lyderio Vladimiro Putino susitikimas? Didžiojo dvidešimtuko (G20) susitikimo metu šių pasaulio lyderių kūno kalba buvo iškalbingesnė už tūkstančius žodžių: neryžtingas rankos paspaudimas,... +13 / -1 +12
8 natūralūs būdai, padėsiantys pakelti testosterono lygį
8 natūralūs būdai, padėsiantys pakelti testosterono lygį Lytinis hormonas testosteronas dažnai siejamas su vyriškumu. Padidėjęs testosterono kiekis paauglystės metu iš esmės nulemia berniuko tapimą vyru – dėl jo poveikio padidėja raumenų masė, formuojasi vyriško tipo figūra (platėja pečiai), didėja varpa, pradeda augti barzda, žemėja balsas. Subrendusio vyro... 1 +27 / -5 +22
Kokie požymiai išduoda per mažą testosterono kiekį?
Kokie požymiai išduoda per mažą testosterono kiekį? Testosteronas – tai organizmo gaminamas hormonas. Nors jo randama ir moters organizme, vis dėlto dėl didesnės svarbos ir kiekio vyrų organizmui jis dažnai vadinamas vyriškumo hormonu. Vyrų organizme testosterono daugiausia pagaminama sėklidėse. Šis hormonas atsakingas ne tik už spermatozoidų... 1 +32 / -14 +18
Kas slepiasi po raidėmis „GPH“?
Kas slepiasi po raidėmis „GPH“? Jei Jums ar Jūsų šeimos nariui yra tekę susidurti su gėrybinės prostatos hiperplazija (GPH), tikriausiai, žinosite tokį šios ligos trumpinį. Tiems, kas nežino, pasakysime, jog „G“ – „gerybinė“ reiškia, kad prostatos padidėjimas nėra atsiradęs dėl vėžinio proceso ar infekcijos ,o „H“ - „hiperplazija“ -... +10 / 0 +10
Naktinė poliucija: kodėl aplanko „šlapi sapnai“?
Naktinė poliucija: kodėl aplanko „šlapi sapnai“? Šia intymia tema vis dar yra vengiama kalbėti, neva tai gėdinga, nenormalu ir „o ką mano partnerė pagalvos, kai jai tai pasakysiu?“. Tačiau jau geriau pačiam pasakyti, negu leisti, kad partnerė pamatytų. Nes juk naktinė poliucija – sėklos išsiveržimas miego metu yra ne kas kita, kaip nevalingas orgazmas, kurio gėdintis visai... +10 / -1 +9
Vyrų klimaksas. Kokios pasekmės?
Vyrų klimaksas. Kokios pasekmės? Jei moterys ramiai susitaiko su neišvengiamu savo gyvenimo rudeniu, tai vyrai aršiai prieštarauja senėjimo faktui. Teisinasi: „negali būti“, „man tik penkiasdešimt“, „ aš dar o- ho- ho“. Tačiau nuo realybės prieštaravimais nepabėgsi. Vyriško klimakso laikotarpis laikomas tarp 50-60 metų. Ir, deja, paskutiniu metu jis... +5 / -1 +4