• Aptarnavimas dominikonų g. optikoje mane pritrenkė. Konsultantės grubios, netaktiškos, visiškai ignoruojančios kliento norus ir kišančios bet kokią prekę, visai nesvarbu, jog su tam tikrais akiniais žmogus atrodo kaip žirafa. Pasijaučiau kaip bendraudama su pardavėja kaimo krautuvėje, kur pardavėja pripratusi bendrauti su asocialiais žmonėmis ir nesupranta net žodžio „kultūringa” reikšmės. Dar niekada nebuvau aprėkta pardavėjos. Matyt visada būna pirmas kartas. NEREKOMENDUOJU.

    • Tiesiog TOBULA optika!!! Tobulos kainos…! Man žiauriai patiko aptarnavimas, man buvo skirta tiek dėmesio. Nei vienoje Vilniaus optikoje manęs taip niekada neaptarnavo. REKOMENDUOJU. Akinių rėmelių daug, įvairių firmų. Lęšius akiniams irgi patarė, kokius geriausiai dėti. Žodžiu, super!!!

    • Sveiki. REKOMENDUOJU šį optikos saloną dėl aptarnavimo. Prieš tai (tą dieną) lankiausi gal 4 optikose, ir man siūlė visai netinkančius akinių rėmelius. Interoptikoje patarė, kokie rėmeliai labiausiai tinka prie mano veido bruožų. Man pirmą kartą išaiškino, kokius lęšius dėti t.y.ploninimą. Smulkiai išaiškino apie lęšių dangas. Kainos irgi labai patrauklios. Pasirinkimas tikrai didelis. Likau labai patenkinta.

    Siųsk savo nuomonę

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *