4 patarimai, kaip pažadinti santykiuose žaismingumą.

Gruodžio 18, 2015 | Laura Rimgailė
+3
+3 -0

Žymus prancūzų rašytojas Frederikas Beigbederis yra sakęs, jog meilė trunka trejus metus: pirmi metai aistros, antri švelnumo, o trečiaisiais metais, visai nelauktai ir nuobodulys aplanko. Ką daryti, kad santykiai būtų idealūs, o meilė truktų ne trejus metus, bet ištisą gyvenimą? Pateiksime jums keletą gyvenimiškų receptų, visų jų sudedamoji dalis žaismingumas, vienas iš svarbiausių ingridientų siekiant geros santuokos.

Žadinkite savyje spontaniškumą. Santuokoje dažnai pamirštame paauglystės ir jaunystės laikais mus lydėjusį spontaniškumą. Ne vienas iš jūsų tikriausiai prisimena savo gyvenimo dieną, kuomet spontaniškai kažką padarė ir dėl to jautėsi puikiai. Ir visai nesvarbu, ar tai būtų spontaniška savaitgalio išvyka prie jūros, ar netikėtas išėjimas į renginį su draugais. Juk tai, kas kyla iš jūsų vidaus, netikėtai yra tikra. Spontaniškumas santuokoje gali sugrąžinti prarastą aistrą ir pakylėti santykius į aukštesnį lygmenį. Tad gal ir jums jau pats laikas savo sutuoktinį spontaniškai, be jokios priežasties ir progos, nusivesti į restoraną ar kavinę? Arba po sunkaus darbo, jam ar jai grįžus namo, padaryti atpalaiduojamą viso kūno masažą? O kas bus toliau, jau tik nuo judviejų priklauso…

"Ir tik nuo jūsų pačių priklauso, kokius „prieskonius“ dėsite į savo santuokinį gyvenimą."

Turėkite savo slaptą meilės žodyną. Ar pamenate kultiniu tapusį serialą „Seksas ir miestas“, kuomet vienos serijos metu, pagrindinė veikėja Keli (aktorė Sarah Jessica Parker) ir Samanta (aktorė Kim Cattrall) šalia vaikų nori kalbėtis apie seksą, tačiau negali ištarti to nuodėmingo žodžio „seksas“, tad jos jį puikiai pakeičia slaptu žodžiu „spalvinti“: „Kaip tau sekėsi spalvinti su vyru praeitą naktį?“– klausia jos viena kitos. Drąsiai, nesidrovėdamos šalia esančių vaikų. Ir jūs su sutuoktiniu galite turėti savo slaptą meilės žodyną, kuriame vietos atsirastų ne tik vienas kito vadinamiems mažybiniams vardams, tokiems kaip zuikutis, katinėlis ir t.t., bet ir kodiniams meilės žodžiams, kuriuos galėtumėte drąsiai naudoti net ir prie vaikų. O vos tik ištarus vieną žodį, iškarto suprastumėte, kad jūsų laukia karšta naktis. Skamba jaudinančiai, tiesa?

Miegamajame neturėkite jokių tabu. Daugelis iš jūsų tikriausiai matėte ar skaitėte knygą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. O kaip nedrąsiai, tačiau godžiai akys rijo tas knygos eilutes. Knyga kaip mat tapo pasauliniu bestseleriu, o filmas susilaukė didelio populiarumo. Vieni kritikavo, kiti negailėjo aplodismentų, žavėjosi. Abejingų šis filmas ar knyga tikrai nepaliko. Nesiūlome jums atkartoti sekso scenų iš šio kūrinio (mat kai kurios iš jų tikrai žeminančios), tačiau miegamajame sutuoktiniai vienas kitam turėtų išsipasakoti visus slapčiausius savo seksualinius troškimus. Būtent dėl nekalbėjimo, dėl nežinojimo, ko nori partneris, blogėja seksualinis gyvenimas šeimoje. Labai svarbu yra žinoti partnerio poreikius. Juos žinodami, patenkindami ir išpildydami, išvengsite savo partnerio neištikimybės. Nes juk jei ne jūsų glėbyje, tuomet galbūt kitos moters, jūsų partneris išpildys visus savo seksualinius troškimus.

Manotės išmanantys viską, kas tik žinoma apie seksą? Pagalvokite dar kartą! Šie 20 įdomų faktų apie seksą gali priversti pakeisti nuomonę.

Plačiau:

20 neįtikėtinų faktų apie seksą, kuriuos turi žinoti kiekvienas

Naudokite erotinius žaisliukus. Dauguma žmonių vis dar nepatikliai žiūri į erotines, sekso prekių parduotuves ir dažnai praeina pro šalį. O veltui! Nes užsukus į vieną iš jų būtų galima rasti visame pasaulyje gerai žinomus erotinius žaisliukus, tokius kaip „We – vibe“, „LELO“ ir pan. Tai – vibratoriai, kurie suteiks palaimą, tiek vyrui, tiek moteriai.

Tai tik keletas patarimų geros santuokos link. Santuoka be žaismingumo – tai kaip maistas be prieskonių. Ir tik nuo jūsų pačių priklauso, kokius „prieskonius“ dėsite į savo santuokinį gyvenimą. Bet vienareikšmiškai aišku, kad šeimyniniame gyvenime bus visko: ir skaudžių akimirkų – „druskos“, ir džiugių akimirkų – „cukraus“, bet tik nuo jūsų pačių priklauso, ar sugebėsite rasti balansą tarp šių skirtingų ingridientų ir paversite savo santuoką tobula skonių visuma.

 

 

 

 

 

 

 

+3
+3 -0
  • Lytinio gyvenimo sutrikimai
  • Lytiniai santykiai
  • Lytinis susijaudinimas

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *