Kuo daugiau raumenų, tuo mažiau potencijos?

Birželio 08, 2017 | L.Rimgailė
+8
+8 -0

1935 m. trijose Europos laboratorijose buvo atrastas testosteronas, dar vėliau – būdas, kaip būtų galima sintetinti šį hormoną. Mokslininkams pavyko ir gauti preparatai buvo pradėti vadinti anaboliniais steroidais, kurie ne tik sugebėjo padidinti vyrų raumenis, bet ir suteikti jiems dar didesnį seksualinį apetitą…Vyrų seksualinis apetitas kilo, tačiau potencija mažėjo. Mokslininkai trūkčiojo pečiais – nejaugi taip gali būti, kad anabolikai ir steroidai ėmė vyrams daryti daugiau žalos nei naudos?

Gyvenimiška situacija arba kaip gimsta anekdotai?

Diana šokių klube susipažino su itin išvaizdžiu 32 metų amžiaus vyriškiu. Tamsūs plaukai, mėlynos akys, vardinis laikrodis ant riešo, nepriekaištingi rūbai ir tobulai ištreniruotas kūnas tarsi iš tolo apie šį vyrą bylojo – taip, jis yra turtingas ir sėkmingas.

Į Dianą tą vakarą vyras taip pat atkreipė dėmesį. Pasirodo, jis buvo kultūristas, kurio dėmesio siekė daugybė moterų. Dianai pasisekė, jog vyras atkreipė dėmesį būtent į ją. Visą vakarą prašokę klube jiedu atsidūrė jo miegamajame.

Moteriai buvo šiek tiek neramu, kas bus toliau. O toliau nieko nebuvo. Pasirodo, vyro sugebėjimai lovoje buvo labai prasti…

Kitą rytą, atėjusi į darbą, Diana iš savo draugės išgirdo klausimą:

-Na, tai kaip tau praėjo naktis su tuo gražuoliu kultūristu?

-Na, jausmas toks, kad ant tavęs užvirto keturių durų spinta, o iš jos iškrito tik mažytis raktelis nuo slapto stalčiuko, – su ironija tarė moteris.

Tai tik viena iš nedaugelio istorijų, kuri puikiai atspindi, jog gražūs ir raumeningas vyro kūnas dar negarantuoja aistros kupinos nakties.

"Daugybė atliktų mokslinių tyrimų apie tai, kad steroidai išties kenkia vyro lytiniai sveikatai, atrodo, nesustabdys visų tų, kurie per trumpą laiką nori tapti tikrai supermenais."

Anaboliniai steroidai – ne viskas auksas, kas auksu žiba

Anaboliniai steroidai negali sustiprinti ar pagerinti seksualinių pojūčių – jie tik padidina gyvulišką norą santykiauti ir dažnai nekreipia dėmesio į tai, ar to nori organizmas, ar ne.

Todėl daugybė vyrų, kurie naudojo anabolinius steroidus, ėmė skųstis seksualiniais sutrikimais. Erekcijos sutrikimai – tai bene dažniausios vyriškos sveikatos problemos. Vyro negalėjimas pajusti erekcijos ne vienam sukelia itin didelį diskomfortą. Nėra nieko skaudžiau, kaip suvokit, jog protas nori, tačiau kūnas – negali.

Supermenai tik gatvėje, bet ne lovoje

Daugybė atliktų mokslinių tyrimų apie tai, kad steroidai išties kenkia vyro lytiniai sveikatai, atrodo, nesustabdys visų tų, kurie per trumpą laiką nori tapti tikrai supermenais.

Jauniems vaikinams anaboliniai preparatai gali sukelti daugybę sveikatos sutrikimų: atsirasti plikimas, šlapimo pūslės uždegimas, galvos svaigimas, inkstų ir kepenų funkcijos sutrikimai, vyriškų lytinių hormonų gaminimosi sutrikimai, gali varginti prostatos padidėjimas, prostatitas.

Dar vienas dalykas, kuris itin šokiruoja jaunus vyrus – tai krūtų augimas, kuris atsiranda dėl to, jog organizmas bando neutralizuoti per didelį kiekį testosterono, todėl pradeda gaminti lytinį hormoną estrogeną. Be to, nustojus vartoti anabolinius steroidus, vyrų raumenys sumažėja beveik perpus.

Daugelis erekcijos disfunkciją išgyvenančių vyrų vis dar nenoriai šneka apie šį sutrikimą. Tačiau jie tikrai nėra vieni - su šia problema susiduria dažnas vyras. Ką reikėtų žinoti apie erekcijos disfunkciją?

Plačiau:

10 faktų, kurių tikriausiai nežinojote apie erekcijos disfunkciją

Pabaigai: testosteronas – hormonas, kuris reguliuoja vyro lytinį gyvenimą. Ką daryti, kad jo veikla nesutriktų?

Testosteronas – tai vienas iš pagrindinių anabolinių hormonų. Jo koncentracija kraujyje padidėja po fizinių treniruočių, o sumažėja į organizmą patekus gliukozei. Todėl vyrai, kurie nori pakelti testosterono lygį, turėtų daugiau sportuoti (nevartodami anabolinių steroidų) ir mažiau valgyti saldėsių ir kitų maisto produktų, kuriuose gausu gliukozės. Vietoj to geriau rinkitės maistą, kuriame yra riebalų – žuvį, kiaušinius, riešutus…

Be to, reikėtų riboti išgeriamo alaus ar bet kokio kitokio alkoholio kiekį, vengti streso ir kasdien stengtis gerai išsimiegoti.

L. Rimgailė   

+8
+8 -0
  • Erekcijos sutrikimai
  • Erekcijos sutrikimų priežastys
  • Erekcijos sutrikimų gydymas
  • Lytinio gyvenimo sutrikimai
  • Lytiškai plintančios ligos
  • Lytiniai santykiai
  • Lytinis susijaudinimas

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *