Addamel N

0
+0 -0

Gamintojas: Fresenius Kabi Norge AS
Veiklioji medžiaga: Cinko chloridas, Geležies chloridas heksahidratas, Vario chloridas dihidratas, Natrio fluoridas, Mangano chloridas tetrahidratas, Kalio jodidas, Bevandenis natrio selenitas, Chromo chloridas heksahidratas, Natrio molibdatas dihidratas
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai, Receptiniai

Addamel N – tai koncentratas infuziniam tirpalui. Jame yra mikroelementų.

Vienos ampulės turinio pakanka suaugusių žmonių, kurių organizmo poreikis mikroelementams (chromui, variui, geležiai, manganui, molibdenui, selenui, cinkui ir jodui) yra šiek tiek arba vidutiniškai padidėjęs, paros poreikiui patenkinti.

Addamel N vartojama, kaip papildo, tuo atveju, jei reikia ligonio, maitinamo infuzijų į veną būdu, organizmą aprūpinti mikroelementais, kai jų poreikis yra šiek tiek ar vidutiniškai padidėjęs.

Preparatas tinka tik suaugusiems pacientams.

Addamel N tiekiamas kartono dėžutėmis, kuriose yra 20 ampulių po 10 ml koncentrato infuziniam tirpalui.

Addamel N. Vartojimas

Addamel N visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Addamelio N neatskiesto vartoti draudžiama.

Suaugusiems pacientams, kurių organizmo poreikis mikroelementams yra šiek tiek arba vidutiniškai padidėjęs, Addamel N koncentrato infuziniam tirpalui paros dozė yra 10 ml (1 ampulė).

Ne daugiau kaip 20 ml Addamel N koncentrato infuziniam tirpalui galima įpilti arba į 1000 ml Vamin, kuriame yra gliukozės, arba Vamin 14, kuriame nėra elektrolitų, arba Vamin 18, kuriame nėra elektrolitų, arba gliukozės 50 mg/ml – 500 mg/ml tirpalą.

Addamel N koncentratą infuziniam tirpalui būtina ruošti aseptiškai.

Kad į infuzinį tirpalą nepatektų mikroorganizmų, paruoštą infuzuoti mišinį reikia suvartoti ne vėliau kaip per 24 valandas. Kitokių preparatų pilti į tirpalą draudžiama, nes gali pasireikšti nesuderinamumas.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *