Aescuven forte

0
+0 -0

Gamintojas: Cesra Arzneimittel GmbH & Co.KG
Veiklioji medžiaga: Paprastųjų kaštonų (Aesculus hippocastanum) sėklų standartizuotas sausasis ekstraktas (5-7:1)
Stiprumas: 30mg

Aescuven forte yra augalinis vaistinis preparatas, skirtas lėtinio veninio nepakankamumo, pasireiškiančio kojų tinimu, sunkumu kojose, blauzdų nuovargiu, niežėjimu, tempimu ir mėšlungiu, simptomams gydyti, o taip pat minkštųjų audinių patinimui po traumos arba operacijos, mažinti.

Būtinai reikia naudoti kitas gydytojo paskirtas neinvazines priemones, pvz., elastinius tvarsčius, spaudžiamąsias kojines ar šalto vandens kompresus.

Aescuven forte. Vartojimas

Aescuven forte visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu gydytojas nepaskyrė vartoti kitaip, įprasta dozė suaugusiems žmonėms yra po 2 Aescuven forte dengtas tabletes ryte ir vakare.

Dengtas tabletes reikėtų nuryti nesukramtytas valgio metu ar po jo, užsigeriant pakankamu kiekiu skysčio, pvz., stikline vandens.

Vaisto vartoti reikėtų bent 4 savaites. Jei simptomai sunkėja arba jie ir toliau išlieka, reikia pasitarti su gydytoju. Vartojimo laikas neribotas.

Pavartojus per didelę Aescuven forte dozę

Pavartojus per didelę dozę, reikia pasakyti gydytojui. Jis nuspręs, kokių priemonių reikia imtis. Perdozavus vaisto gali sustiprėti žemiau išvardyti šalutiniai reiškiniai.

Pamiršus pavartoti Aescuven forte

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Toliau vartokite tabletes, kaip paskyrė gydytojas arba kaip nurodyta šiame lapelyje.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *