ALBUMIN Baxter (200g/l)

0
+0 -0

Gamintojas: Baxter AG
Veiklioji medžiaga: Žmogaus albuminas
Stiprumas: 200g/l
Grupė: Receptiniai, Kraujo ir kraujodaros sutrikimai

Šio produkto sudėtyje yra baltymas, vadinamas albuminu, randamas skystojoje kraujo dalyje (plazmoje), priklausantis grupei medicininių produktų, vadinamų „plazmos pakaitalai ir plazmos baltymų frakcijos“. Jis gaminamas iš žmogaus kraujo, surinkto iš kraujo donorų.

50 ml buteliuke yra 10 g žmogaus albumino.

100 ml buteliuke yra 20 g žmogaus albumino.

Žmogaus albuminas vartojamas siekiant atstatyti ir palaikyti kraujo tūrį pacientams, kurie parado kraujo arba organizmo skysčių dėl tam tikros medicininės būklės. Pasirinkimas vartoti albuminą, o ne dirbtinius pakaitalus ir reikalinga dozė priklauso nuo kiekvieno ligonio klinikinės situacijos.

ALBUMIN Baxter (200g/l). Vartojimas

ALBUMIN Baxter 200 g/l yra vaistas, kuris skiriamas tik ligoninėje. Jį suleis atitinkamas ligoninės medicinos darbuotojas. Gydytojas nustatys Jums reikiamą vaistinio preparato dozę, jos skyrimo intervalus ir gydymo trukmę atsižvelgdamas į Jūsų būklę. Ji(s) stebės Jūsų būklę, matuodama(s) Jūsų kraujospūdį ir širdies susitraukimų dažnį ir darydama(s) kraujo tyrimus visą laikotarpį, kol jums bus skiriamas ALBUMIN Baxter 200 g/l tam, kad galėtų tikrai žinoti, kad Jums nesuleis per daug šio praparato. Jei jums atsirastų galvos skausmas, apsunktų kvėpavimas, arba pakiltų kraujospūdis, praneškite apie tai savo gydytojui.

Pavartojus per didelę ALBUMIN Baxter 200 g/l infuzinio tirpalo dozę

Kilus įtarimui, kad Jums buvo suleista ALBUMIN Baxter 200 g/l infuzinio tirpalo daugiau nei reikia, nedelsiant apie tai praneškite gydytojui arba vaistininkui.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *