Alkeran (2mg)

0
+0 -0

Gamintojas: EXCELLA GmbH
Veiklioji medžiaga: Melfalanas
Stiprumas: 2mg
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Alkeran priklauso citotoksinių vaistų grupei. Jo vartojama tam tikroms vėžio rūšims gydyti.

Alkeran (2mg). Vartojimas

Labai svarbu vaisto išgerti reikiamu laiku. Alkeran visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Ant pakuotės esančioje etiketėje parašyta, po kiek ir kaip dažnai tablečių vartoti. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozė gali būti įvairi ir gydytojas kartais gali ją keisti. Jeigu kuo nors abejojate arba etiketėje nurodyta dozė buvo pakeista be aiškios priežasties, kreipkitės į gydytoją.

Priklausomai nuo būklės, Jūsų svorio ir gydymo veiksmingumo, įprastinė dozė gali būti 2–14 mg. Gydytojas pasakys, kiek laiko reikia vartoti tablečių ir kaip dažnai gerti vaisto dozę (kasdien ar rečiau, pvz., kas savaitę).

Tabletę nurykite prieš valgį, užgerdami nedideliu vandens kiekiu. Tablečių negalima laužyti ar kramtyti.

Kol vartosite Alkeran, gydytojas kartkartėmis gali paskirti Jums kraujo tyrimą. Juo nustatys kraujo ląstelių kiekį ir, jei reikės, pakeis vaisto dozę.

Alkeran labai retai skiriamas vaikams.

Pavartojus per didelę Alkeran dozę

Jeigu Jūs išgėrėte per daug Alkeran arba kitas žmogus per klaidą išgėrė Jūsų vaisto, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Alkeran

Jeigu pamiršote išgerti vaisto dozę, pasakykite gydytojui. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jei gydytojas Jums lieps nutraukti vaisto vartojimą, visas likusias tabletes prašome grąžinti vaistininkui, kad jos būtų saugiai sunaikintos. Pasilikite tabletes tik tokiu atveju, jei taip nurodys gydytojas.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *