Almagel Neo

0
+0 -0

Gamintojas: Balkanpharma- Troyan AD
Veiklioji medžiaga: Aliuminio hidroksidas, Magnio hidroksidas, Simetikonas

Almagel Neo sukelia švelnų ir ilgai trunkantį antacidinį poveikį. Šis preparatas yra subalansuotas gelis, kurio sudėtyje yra aliuminio ir magnio hidroksido bei pilvo pūtimą mažinančio preparato simetikono.

Neutralizuodami druskos rūgštį ir adsorbuodami tulžies rūgštį bei pepsiną, rūgštingumą mažinantys preparatai saugo virškinimo trakto gleivinę nuo minėtų medžiagų poveikio.

Aliminio hidroksidas/magnio hidroksidas/ simetikonas ilgesniam laikui mažina rūgštingumą ir šiek tiek laisvina vidurius. Opalige sergantiems ligoniams Almagel Neo efektyviai mažina vidurių užkietėjimą ir pilvo pūtimą.

Medikamentas mažina rūgščių kiekį ir saugo ląsteles, todėl užtikrina skrandžio gleivinės atsparumą žalingiems faktoriams bei skatina jos atsinaujinimą.

Almagel Neo vartojamas virškinimo trakto sutrikimų, susijusių su skrandžio rūgšties pertekliumi (tokių kaip rėmuo, rūgšties sukelti skrandžio negalavimai, skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opa) ir dujų susikaupimu žarnyne, simptominiam gydymui 14 metų arba vyresniems paaugliams ir suaugusiems žmonėms.

Almagel Neo. Vartojimas

Almagel Neo visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vaisto galima gerti tik vyresniems nei 14 metų pacientams

Jeigu reikia greitai numalšinti skausmą, sumažinti rėmenį bei skrandžio pilnumo jausmą arba gydyti refliukso sukeltą stemplės uždegimą, 4 kartus per dieną valandą po valgio ir einant miegoti reikia gerti po tris dozavimo šaukštelius Almagel Neo. Palaikomoji dozė yra du dozavimo šaukšteliai per dieną.

Jeigu reikia gydyti skrandžio arba skrandžio ir dvylikapirštės žarnos gleivinės uždegimą, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opą arba eroziją, pepsinę opą, vaistų sukeltą skrandžio ir dvylikapirštės žarnos gleivinės uždegimą, gastroezofaginį ir gastroduodeninį refliuksą, ne opos sukeltą virškinimo sutrikimą ar pilvo pūtimą, 4 kartus per dieną valandą po valgio ir einant miegoti reikia gerti po 2 dozavimo šaukštelius Almagel Neo.

Vaisto skiesti nerekomenduojama.Pavartojus suspensijos, patariama pusę valandos negerti skysčio.

Prieš vartojimą suspensiją būtina gerai suplakti!

Pavartojus per didelę Almagel Neo dozę

Nors organizmas beveik nepasisavina Almagel Neo, ilgai vartojant didelę šio medikamento dozę, magnio kiekis gali labai padidėti ir dėl to pasireikšti nuovargis, karščio pylimas, išsekimas, bendrasis raumenų silpnumas ir elgesio pokyčiai (neadekvatus elgesys). Pastebėti metabolinės alkalozės požymiai: nuotaikos ar protinio aktyvomo pokyčiai, raumenų skausmas ir suglebimas, nervingumas ir lengvas nuovargis, uždelstas kvėpavimas, skonio pokyčiai.

Perdozavus reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Almagel Neo

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Almagel Neo

Gali vėl paūmėti liga.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *