Almagel

0
+0 -0
1

Gamintojas: Balkanpharma- Troyan AD
Veiklioji medžiaga: Aliuminio hidroksidas, Magnio hidroksidas

Almagel yra suspensija. Preparato sudėtyje yra subalansuoto aliuminio hidroksido ir magnio hidroksido gelio. Rekomenduojamomis viekartinėmis ir paros dozėmis vartojamas vaistinis preparatas turi vidutinio stiprumo rūgštį neutralizuojantį poveikį.

Almagel vartojams virškinimo traktos sutrikimų, susijusių su skrandžio rūgšties pertekliumi, tokių kaip rėmuo, rūgšties sukelti skrandžio negalavimai, skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opa, simptominiam gydymai 14 metų arba vyresniems paaugliams ir suaugusiems žmonėms.

Almagel. Vartojimas

Almagel visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Preparatą reikia gerti gydytojo nurodymu. Paprastai reikia vartoti 3 – 4 kartus per dieną (pusę valandos prieš valgį ir vakare, prieš miegą) po 1 – 3 dozavimo (arbatinius) šaukštelius. Jei yra dvylikapirštės žarnos opa ir kai kurių formų skrandžio opa (prievarčio opa), almagelio galima gerti tarp valgymų. Pasireiškus pageidaujamam poveikiui, toliau rekomenduojamas palaikomasis gydymas. Tokiu atveju 2 – 3 mėnesius reikia gerti 3 – 4 kartus per dieną po 1 dozavimo (arbatinį) šaukštelį.

Likus 1 – 2 val. iki galimo virškinimo trakto gleivinės dirginimo, pažeidimo profilaktikai galima išgerti 1 – 2 arbatinius šaukštelius.

Jei liga sukelia pykinimą, vėmimą bei skausmą, jai gydyti iš pradžių patariama vartoti Almagel A, o simptomams išnykus toliau reikėtų vartoti Almagel.

Pavartojus per didelę Almagel dozę

Duomenų apie Almagel perdozavimą nėra, todėl ir specialios informacijos, kaip gydyti apsinuodijimą, nepateikta. Perdozavus reikėtų nedelsiant informuoti gydytoją.

Pamiršus pavartoti Almagel

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Almagel

Gali vėl paūmėti liga.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

  • Kodėl klaidinate pirkėjus? Nėra tokio bendro vaisto Almagel. Yra Almagel A ir Almagel be A raidės . Jų visiškai skirtingas vartojimas ir poveikis. Aš Almagel be A vartoju gal 40metų. Tai vienintelis vaistas, kuris mane gelbėja pavasarį ir rudenį, kai paumėja skrandžio rugštingumas. Nežinau kodėl(tikriausiai, kad pirktų brangesnius ir trumpalaikius) į Lietuvą nebeivežama Almagel be raidės A. Reikia būtinai pabrėžti, kad be raidės A. Turiu pirkti kontrabandinius iš Rusijos, ar Baltarusijos. Kam nuo to geriau?. Manau vaistinių mafijai, kad galėtų daugiau uždirbti.

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *