Almotriptan Zentiva

0
+0 -0

Gamintojas: Saneca Pharmaceuticals a.s.
Veiklioji medžiaga: Almotriptanas
Stiprumas: 12,5mg

Almotriptan Zentiva sudėtyje yra veikliosios medžiagos, vadinamos almotriptanu. Jis priklauso vaistų nuo migrenos, vadinamų triptanais (arba selektyvaus poveikio serotonino 5 HT1 receptorių agonistais), grupei.

Almotriptan Zentiva vartojama su migrenos priepuoliu (su aura arba be jos) susijusiam galvos skausmui malšinti.

Migrenos simptomus gali sukelti laikinas galvos kraujagyslių praplatėjimas. Almotriptan Zentiva mažina jų praplatėjimą. Tai padeda pašalinti galvos skausmą ir kitus migrenos priepuolio simptomus, tokius kaip pykinimas ar vėmimas ir jautrumas šviesai bei garsui.

Almotriptan Zentiva vartojama jau pasireiškusiam migrenos priepuoliui gydyti. Šio vaisto negalima vartoti priepuolio profilaktikai.

Almotriptan Zentiva. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas.

Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Almotriptan Zentiva galima vartoti tik jau pasireiškusiam migrenos priepuoliui gydyti.

Almotriptan Zentiva išgerkite kiek įmanoma greičiau po to, kai prasideda migreninis galvos skausmas. Be to, Almotriptan Zentiva galima gerti tik pajutus, kad prasideda priepuolis.

Šio vaisto negalima vartoti migrenos profilaktikai.Kokią dozę vartoti

Nevartokite didesnės dozės už Jums skirtą.

Didžiausia paros dozė yra dvi 12,5 mg tabletės (jas galima išgerti 24 valandų laikotarpiu).Vartojimas suaugusiems žmonėms (vyresniems kaip 18 metų ir jaunesniems kaip 65 metų)

Įprastinė dozė yra viena 12,5 mg tabletė.Jei migrenos priepuolis nepraeina, daugiau nei vienos tabletės to priepuolio metu vartoti negalima.Jei migrena atsinaujina 24 valandų laikotarpiu, galima gerti antrą 12,5 mg tabletę, tačiau:

tarp dozių vartojimo privalo praeiti mažiausiai 2 valandos;

negalima gerti daugiau kaip 2 Almotriptan Zentiva dozių (12,5 mg tablečių) 24 valandų laikotarpiu.Jei tabletės nesukelia pakankamo poveikio nuo migrenos, kreipkitės į gydytoją, jis gali pakeisti gydymą.

Jei būklė sunkėja, kreipkitės į gydytoją.Specifinės pacientų grupės

Vyresni kaip 65 metų žmonės

Galima vartoti tokią pačią dozę, kaip ir kitiems suaugusiems žmonėms, tačiau būtinas ypatingas atsargumas.Žmonės, kuriems yra kepenų sutrikimų

Jeigu yra sunkių kepenų sutrikimų, šio vaisto vartoti negalima.

Jeigu yra lengvų ar vidutinio sunkumo kepenų sutrikimų, pirmiausia reikia pasitarti su gydytoju.Žmonės, kuriems yra inkstų sutrikimų

Jeigu sergate sunkia inkstų liga, galima vartoti ne daugiau kaip vieną 12,5 mg tabletę kas 24 valandas.Vartojimas vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams

Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams Almotriptan Zentiva vartoti negalima.Vaisto vartojimas

Nurykite tabletę užsigeriant vandeniu kuo greičiau, kai tik prasideda migreninis galvos skausmas.

Almotriptan Zentiva galima vartoti valgant arba nevalgius: tai įtakos Almotriptan Zentiva poveikiui neturi.Ką daryti pavartojus per didelę Almotriptan Zentiva dozę?

Jeigu netyčia išgersite per daug tablečių arba jei vaisto išgers kas nors kitas (įskaitant vaikus), nedelsdamas kreipkitės į gydytoją arba artimiausią ligoninę. Pasiimkite vaisto pakuotę ir likusias tabletes, kad gydytojas žinotų, ko buvo išgerta.Pamiršus pavartoti Almotriptan Zentiva

Almotriptan Zentiva stenkitės vartoti taip, kaip paskirta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *