Alzepil (5mg) (1)

0
+0 -0

Gamintojas: EGIS PHARMACEUTICALS PLC
Veiklioji medžiaga: Donepezilas
Stiprumas: 5mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Alzepil (donepezilo hidrochloridas) priklauso vaistų, vadinamų acetilcholinesterazės inhibitoriais, grupei. Jis vartojamas demencijos simptomams gydyti ir skirtas tiems pacientams, kuriems diagnozuota lengva ar vidutinio sunkumo Alzheimerio liga. Šis vaistas gali pagerinti atmintį ir mąstymą.

Alzepil (5mg) (1). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pasakykite gydytojui arba vaistininkui savo slaugytojo vardą. Jūsų slaugytojas padės Jums vartoti vaistą, kaip nurodyta gydytojo.Vartokite tabletę vakare prieš miegą, užsigerdami vandeniu. Alzepil galima vartoti nevalgius ir valgant, nes maistas neturi įtakos Alzepil poveikiui.Rekomenduojama pradinė dozė yra 5 mg vieną kartą per parą. Po mėnesio gydytojas gali paskirti Jums 10 mg vieną kartą per parą vakare. Maksimali rekomenduojama dozė yra 10 mg.Visada vartokite vaistą taip, kaip nurodė gydytojas. Nekeiskite dozės, jei gydytojas to nenurodė, ir nenustokite vartoti tablečių, kol nepasakys gydytojas.Gydytojas nurodys, kiek laiko Jūs turite vartoti tabletes. Reguliariai lankykitės pas gydytoją, kad jis galėtų įvertinti Jūsų gydymą ir simptomus.Šio vaistinio preparato nerekomenduojama vartoti vaikams ir paaugliams (jaunesniems nei 18 metų amžiaus).Ką daryti pavartojus per didelę Alzepil dozę?

Nevartokite daugiau kaip 10 mg per parą. Tuoj pat kreipkitės į gydytoją, jeigu išgėrėte daugiau, negu Jums buvo paskirta. Jei negalite susisiekti su gydytoju, nedelsdami kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių.

Su savimi į ligoninę pasiimkite tabletes ir pakuotę, kad gydytojas žinotų, ko Jūs išgėrėte.Pamiršus pavartoti Alzepil

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę, nes galite perdozuoti. Tęskite gydymą taip, kaip buvo paskirta.Jei pamiršote vartoti vaistą ilgiau kaip savaitę, prieš pradėdami vėl jį vartoti, kreipkitės į gydytoją.Nustojus vartoti Alzepil

Nutraukus gydymą Alzepil teigiamas poveikis palaipsniui mažėja.

Staigiai nutraukus gydymą ligos paūmėjimo nepastebėta.

Nenustokite vartoti Alzepil be gydytojo nurodymo, net jei jaučiatės geriau.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *