AMBROSPRAY

0
+0 -0

Gamintojas: FRANCIA FARMACEUTICI INDUSTRIA FARMACO BIOLOGICA S.R.L.
Veiklioji medžiaga: Ambroksolis
Stiprumas: 10mg/dozėje

AMBROSPRAY priklauso mukolizinių vaistų grupei. Jie skystina gleivingą bronchų sekretą (skreplius), todėl palengvina klampaus gleivingo sekreto atkosėjimą.

AMBROSPRAY gydomos ūminės ir lėtinės plaučių, trachėjos ar bronchų ligos, kurių metu sumažėja bronchų sekrecija ir pasunkėja sekreto šalinimas iš kvėpavimo takų. Vaistu galima gydyti suaugusius žmones ir didesnius nei 12 metų paauglius.

AMBROSPRAY. Vartojimas

AMBROSPRAY visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Dozavimas ir vartojimo instrukcija

AMBROSPRAY visuomet reikia vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta. Jeigu kyla abejonių, reikia kreiptis į gydytoją arba vaistininką patarimo. AMBROSPRAY galima vartoti valgio metu arba nevalgius, tačiau geriausiai jo purkšti tuoj pat po valgio.Suaugusiems žmonėms pradžioje paprastai reikia purkšti po 3 – 4 dozes 3 kartus per parą (atitinka didžiausią paros dozę, t. y. 12 išpurškimų arba 120 mg ambroksolio hidrochlorido). Tokia doze rekomenduojama gydyti 2 – 3 paras. Vėliau dozę galima mažinti ir 3 kartus per parą purkšti po 2 - 3 dozes.

Dažniausiai preparato reikia vartoti 7 – 14 parų. Jeigu po 7 gydymo parų savijauta nepagerėja, reikia kreiptis į gydytoją.Purškimo instrukcija1. Butelį laikyti stačią.

2. Vaisto purškiant pirmą kartą, reikia nukreipti antgalį nuo veido ir stipriai 3 – 4 kartus paspausti dozavimo pompą. Taip šiek tiek vaisto išsipurkš į aplinką ir pompa taps paruošta naudoti.

3. Įkišti antgalį į burną, suspausti kandiklį lūpomis ir paspausti pompą. Vieno paspaudimo metu išpurškiama viena vaisto dozė.

4. Įpurškus dozių tiek, kiek reikia (žr. aukščiau), nuvalyti antgalį audinio skiaute (tas jį apsaugo nuo užsikimšimo).

5. Į antgalį nieko nekišti.

Pavartojus per didelę AMBROSPRAY dozę

Apsinuodijimo veikliąja AMBROSPRAY purškalo medžiaga ambroksolio hidrochloridu atvejų iki šiol nebuvo. Keliems vaisto perdozavusiems žmonėms pasireiškė viduriavimas. Tik nuo labai didelių dozių gali padidėti seilių išsiskyrimas, atsirasti pykinimas ir vėmimas, sumažėti kraujospūdis.

Pavartojus didesnę negu skirta dozę, reikia kiek galima greičiau kreiptis į gydytoją arba vaistininką patarimo.Pamiršus pavartoti AMBROSPRAY

Pamirštą dozę reikia purkšti tuoj pat, kai tik prisimenama. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *