AMFIDOR (50mg)

0
+0 -0

Gamintojas: West Pharma – Produ?ões de Especialidades Farmac?uticas SA
Veiklioji medžiaga: Sildenafilis
Stiprumas: 50mg

AMFIDOR priklauso vaistų, vadinamų 5 tipo fosfodiesterazės (FDE5) inhibitoriais, grupei. Seksualinės stimuliacijos metu vaistas skatina varpos kraujagyslių išsiplėtimą, todėl į varpą priteka daugiau kraujo. AMFIDOR skatina varpos erekciją tik tokiu atveju, kai yra lytinė stimuliacija. Jei erekcijos sutrikimo nėra, AMFIDOR tablečių vartoti negalima. Moterims AMFIDOR vartoti negalima.

AMFIDOR gydomi vyrai, kuriems yra sutrikusi erekcija, kartais dar vadinama impotencija. Tai tokia būklė, kai vyro varpa nesustandėja arba standi neišlieka tiek laiko, kiek reikia lytiniam aktui atlikti.

AMFIDOR (50mg). Vartojimas

AMFIDOR visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta pradinė dozė yra 50 mg.

Dažniau negu kartą per parą AMFIDOR vartoti negalima.

AMFIDOR turite gerti likus maždaug valandai iki planuojamo lytinio akto. Nurykite visą tabletę, užsigerdami stikline vandens.

Jeigu manote, kad AMFIDOR veikia per stipriai arba per silpnai, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

AMFIDOR Jums padės sukelti erekciją tik lytinio jaudinimo metu. Laikas, per kurį AMFIDOR pradeda veikti, atskiriems asmenims skiriasi, tačiau dažniausiai jis pradeda veikti per 30 min. –  1 val. Jeigu AMFIDOR pavartosite su sunkiu maistu, galite pastebėti, kad vaistas pradeda veikti vėliau.

Jeigu AMFIDOR erekcijos sukelti nepadeda arba erekcijos trukmė nėra pakankama, kad galėtumėte užbaigti lytinį aktą, turite apie tai pasakyti savo gydytojui.

Pavartojus per didelę AMFIDOR dozę

Gali padažnėti ir pasunkėti šalutinis poveikis. Didesnių negu 100 mg dozių veiksmingumas nėra didesnis. Daugiau tablečių, negu gydytojo nurodyta, gerti negalima. Jeigu išgėrėte daugiau tablečių, negu reikia, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *