Ampisulcillin (1)

0
+0 -0

Gamintojas: Agila Specialties Polska Sp. z o.o.
Veiklioji medžiaga: Ampicilinas, Sulbaktamas

Ampisulcillin milteliai injekciniam tirpalui yra sudėtinis antibakterinis preparatas, kuriame yra ampicilino ir sulbaktamo. Ampicilinas yra plataus poveikio penicilinų grupės antibiotikas, sulbaktamas palaiko ir stiprina jo poveikį. Tinkamai vartojami, Ampisulcillin milteliai injekciniam tirpalui naikina įvairias ligas sukeliančius mikroorganizmus.

Ampisulcillin miltelių injekciniam tirpalui galima vartoti gydant kvėpavimo, tulžies, šlapimo takų, skrandžio, odos ir poodinio audinio, moterų lyties organų ir kitokias infekcijos sukeltas ligas.

Ampisulcillin (1). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ampisulcillin vienodais laiko intervalais reikia švirkšti į veną, raumenis arba lašinti į veną.

Rekomenduojama paros dozė yra 1000 mg/500 mg – 2000 mg/1000 mg Ampisulcillin miltelių injekciniam arba infuziniam tirpalui (atitinkamai – 1000 mg ampicilino ir 500 mg sulbaktamo ar 2000 mg ampicilino ir 1000 mg sulbaktamo). Ją reikia injekuoti kas 6 ar 8 valandas.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Vaikams rekomenduojama paros dozė yra 100 mg/50 mg/kg kūno svorio. Ją reikia suvartoti per 4 kartus (kas 6 valandas).

Naujagimiams pirmąją gyvenimo savaitę: rekomenduojama dozė yra 75 mg/kg per parą (sulbaktamo 25 mg/kg parai ir ampicilino 50 mg/kg parai) padalinus pusiau kas 12 valandų.

Ką daryti pavartojus per didelę Ampisulcillin dozę?

Perdozavus vaisto, gali atsirasti traukulių. Tokiu atveju ampicilino ir sulbaktamo vartojimą reikia nutraukti ir gydyti simptominiu būdu. Ampiciliną iš kraujotakos galima pašalinti hemodialize.

Pamiršus pavartoti Ampisulcillin

Jei praleista viena dozė, reikia nedelsiant suleisti sekančią vienkartinę dozę.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Ampisulcillin

Negalima savavališkai nutraukti vaisto vartojimo, nes gali būti, kad ampicilinas ir sulbaktamas nespėjo sunaikinti visų mikrobų ir sveikatos būklė gali vėl pablogėti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *