ANTICYSTITICO [ANTICYSTITICO šlapimo takų uždegimo metu vartojamas vaistažolių mišinys]

0
+0 -0

Gamintojas: UAB „Acorus Calamus“
Veiklioji medžiaga: Meškauogių (Arctostaphylos uva-ursi) lapai, Saldymedžių (Glycyrrhiza glabra/inflata/uralensis) šaknys, Kadagių (Juniperus communis) uogos

Tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu, skirtas pasikartojančioms nesunkioms moterų apatinių šlapimo takų infekcijoms ir jų sukeltiems simptomams (deginimo pojūtis šlapinantis ir dažnas šlapinimasis) gydyti po to kai gydytojas įvertino ligos sunkumą.

ANTICYSTITICO [ANTICYSTITICO šlapimo takų uždegimo metu vartojamas vaistažolių mišinys]. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartoti per burną.

Suaugusios moterys

Vaistažolių arbatos ruošimas

2–3 paketėlius (po 1,5 g) vaistažolių arbatos užpilti 150 ml verdančio vandens ir uždengti, po 15–20 minučių išspausti išmirkusius paketėlius. Gerti po 150 ml šiltos paruoštos vaistažolių arbatos 3–4 kartus per parą po valgio.

1–2 arbatinius šaukštelius vaistažolių arbatos užpilti 150 ml verdančio vandens ir uždengti, po 15–20 minučių nukošti. Gerti po 150 ml šiltos paruoštos vaistažolių arbatos 3–4 kartus per parą po valgio.

Paruošta vaistažolių arbata yra gelsvos spalvos, saldžiai karstelėjusio, sutraukiančio skonio.

Vartojimo trukmė

Suaugusioms moterims ir pagyvenusiems pacientams vartoti ne ilgiau kaip savaitę ir ne daugiau kaip 5 kartus per metus, nebent gydytojas nurodė kitaip.

Jei vartojant šį vaistinį preparatą simptomai per 4 dienas neišnyksta arba atsiranda karščiavimas, dizurija, spazmai ar kraujo šlapime, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Pamiršus pavartoti ANTICYSTITICO

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti ANTICYSTITICO

Pokyčių nepastebėta.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *