APONIL

0
+0 -0

Gamintojas: Medochemie Ltd., Central Factory
Veiklioji medžiaga: Nimesulidas
Stiprumas: 100mg
Grupė: Receptiniai, Raumenų ir skeleto sistemai

APONIL yra nesteroidinis vaistas nuo uždegimo (NVNU), kuriam būdingos skausmą malšinančios savybės. APONIL vartojamas ūminio skausmo malšinimui ir su mėnesinėmis susijusio skausmo malšinimui.

Prieš Jums skiriant APONIL gydytojas įvertins naudą, kurią šis vaistas gali sukelti, ir šalutinio poveikio atsiradimo rizi

APONIL. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprastinė dozė suaugusiems žmonėms yra 100 mg (1 tabletė). Ją reikia gerti du kartus per parą (ryte ir vakare) po valgio. APONIL reikia vartoti kiek įmanoma trumpiau ir vienas gydymo kursas turi trukti ne ilgiau kaip 15 parų.

Gydytojas gali norėti ištirti jūsų kraują, kepenis ir inkstus, ypač jeigu jūsų kepenų ar inkstų veikla sutrikusi. Tai yra normalu ir Jums jaudintis nereikėtų.

Jaunesniems kaip 12 metų vaikams APONIL vartoti draudžiama.

Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi

Jeigu yra kepenų funkcijos sutrikimas, APONIL 100mg tablečių vartoti negalima.

Ligoniams, kurie serga lengvu arba vidutinio sunkumo inkstų funkcijos sutrikimu, ir senyviems pacientams dozės keisti nereikia.

Jeigu manote, kad APONIL veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę APONIL dozę?

APONIL tablečių išgėrus per daug, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją ar vaistininką. Jei tai neįmanoma, reikia kreiptis į artimiausią ligoninę, be to, būtina pasiimti preparato ir jo pakuotę, kad ligoninėje medikai žinotų, kokių vaistų buvo vartojama.

Pamiršus pavartoti APONIL

Užmiršus išgerti vieną dozę, ją reikia išgerti, kai tik prisimenama. Po to vaistinio preparato reikia vartoti įprasta tvarka. Jei tuo metu atėjo laikas vartoti kitą dozę, reikia ją išgerti ir pamirštos dozės nebegerti. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti APONIL

Prieš nutraukdamas vaisto vartojimą, pasitarkite su gydytoju net tokiu atveju, jeigu jaučiatės gerai.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *