Arulatan

0
+0 -0

Gamintojas: Dr. Gerhard Mann, Chem.-pharm. Fabrik GmbH
Veiklioji medžiaga: Latanoprostas
Stiprumas: 50µg/ml

Jums skirto vaisto pavadinimas yra Arulatan.

Tai tirpalas, skirtas lašinti tik į akis.

Veiklioji Arulatan medžiaga priskiriama prostaglandinų grupės vaistiniams preparatams. Šis vaistas mažina akispūdį, todėl didėja natūralus akies skysčio nutekėjimas iš akies į kraujotaką.

Arulatan yra vartojamas gydant atviro kampo glaukomą ir padidėjusį akispūdį (akies hipertenziją). Abiem atvejais akispūdis yra padidėjęs ir tai gali sutrikdyti regėjimą.

Arulatan. Vartojimas

Arulatan visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Nurodymai, kaip vartoti ArulatanąĮprasta dozė yra vienas lašas Arulatan vieną kartą per parą į pažeistą akį (akis). Vaistą geriausia lašinti vakare.Jei vartojate kitų akių lašų, tarp skirtingų vaistų lašinimo turi praeiti bent 5 minutės.Jei nešiojate kontaktinius lęšius, prieš vartodami Arulatan kontaktinius lęšius išsiimkite – vėl juos galėsite įsidėti ne anksčiau kaip po 15 min.Rekomenduojama vaistą vartoti suaugusiems žmonėms ir senyviems pacientams. Vaikams Arulatan paprastai nereikėtų vartoti.Norėdami tinkamai įsilašinti vaistą, vykdykite žemiau pateiktas nuorodas:1. Nusiplaukite rankas, patogiai atsisėskite ar atsistokite.

2. Atsukite buteliuko dangtelį.

3. Pirštais švelniai patraukite žemyn pažeistos akies apatinį voką.

4. Laikykite buteliuko viršūnę arti akies, bet nelieskite jos.

5. Švelniai spustelėkite buteliuką, kad vienas lašas nukristų į akį, ir paleiskite apatinį voką.

6. Pirštu nestipriai užspauskite vidinį pažeistos akies kampą. Užsimerkite ir laikykite užspaudę apie 1 minutę.

7. Jei gydytojas nurodė, lašinkite vaistus tokiu pat būdu ir į kitą akį.

8. Užsukite buteliuką dangteliu.

Kiek laiko reikia vartoti Arulatan?Vartokite Arulatan tiek laiko, kiek nurodė gydytojas.Pavartojus per didelę Arulatan dozęButeliuką spauskite atsargiai, kad į akį įkristų tik vienas lašas. Įsilašinus daugiau lašų, vaistas gali šiek tiek sudirginti akį. Tokiais atvejais pasitarkite su gydytoju.

Netyčia nuriję Arulatan, kreipkitės į gydytoją.Pamiršus pavartoti ArulatanJei Arulatan laiku neįsilašinote, kitą dozę vartokite įprastu laiku. Negalima lašinti vaisto papildomai norint kompensuoti praleistą dozę.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *