ASTMIR (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: ZF Unia Spoldzienlnia Pracy
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 5mg
Grupė: Receptiniai, Kvėpavimo sistemai

Veiklioji ASTMIR medžiaga yra montelukastas.

ASTMIR yra leukotrienų receptorių antagonistas. Jis organizme blokuoja medžiagas, vadinamas leukotrienais. Blokuojant leukotrienus palengvinami astmos ir alerginio rinito simptomai.

ASTMIR skiriamas 6–14 metų amžiaus vaikų astmos gydymui.

ASTMIR skiriamas papildomam astmos gydymui tiems pacientams, sergantiems lengva ar vidutinio sunkumo nuolatine astma, kurios klinikiniai simptomai nepakankamai kontroliuojami inhaliuojamaisiais kortikosteroidais arba pagal poreikį vartojamais trumpo veikimo beta adrenoreceptorių agonistais.

ASTMIR skyrimas gydymui taip pat gali būti pasirenkamas kaip gydymo mažų dozių inhaliuojamaisiais kortikosteroidais alternatyva, gydant lengva nuolatinės astmos forma sergančius pacientus, kuriems pastaruoju metu nebuvo sunkių astmos priepuolių, dėl kurių būtų prireikę geriamųjų kortikosteroidų panaudojimo, ir nustačius, kad jie nesugeba vartoti inhaliuojamųjų kortikosteroidų.

ASTMIR taip pat skiriamas astmos profilaktikai tais atvejais, kai vyrauja fizinio krūvio sukeltas bronchų spazmas.

ASTMIR (5mg). Vartojimas

ASTMIR vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją.Dozavimas 6–14 metų amžiaus vaikams yra po vieną 5 mg kramtomąją tabletę per parą, išgeriant vakare.?? Jei gydytojas paskyrė, ASTMIR vartokite kiekvieną dieną, netgi tada, kai nėra astmos simptomų.

???ASTMIR reikia vartoti likus 1 valandai iki valgio arba praėjus 2 valandoms po jo.

?? Jei pablogėja astmos simptomai arba jei Jums reikia padidinti inhaliuojamųjų pirmosios pagalbos vaistų nuo astmos priepuolių naudojimą, nedelsdami susisiekite su gydytoju.

?? Nenaudokite ASTMIR greitam astmos priepuolio pašalinimui. Jeigu pasireiškia priepuolis, vadovaukitės gydytojo duotais nurodymais dėl astmos priepuolių gydymo.

?? Visada su savimi turėkite inhaliuojamųjų pirmosios pagalbos vaistų nuo astmos priepuolių.

?? Nenustokite vartoti kitų vaistų nuo astmos ir nesumažinkite jų dozės, jei gydytojas neliepė to daryti.

?? Jei gydytojas paskyrė Jums vaistų, kuriuos reikia naudoti prieš fizinį krūvį, naudokite šiuos vaistus, jei gydytojas neliepė to nedaryti.Jei Jūs ar Jūsų vaikas pavartojo per didelę ASTMIR dozęNedelsdami kreipkitės į gydytoją patarimo.

Daugumoje pranešimų apie perdozavimą nepranešama apie nepageidaujamus reiškinius. Dažniausiai vaikams ir suaugusiems perdozavus pasireiškę nepageidaujami reiškiniai buvo pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir padidėjęs aktyvumas.Pamiršus pavartoti ar paduoti vaikui ASTMIRStenkitės vartoti ASTMIR taip, kaip paskirta. Vis dėlto, jeigu Jūs ar Jūsų vaikas praleido dozę, toliau vartokite pagal įprastą schemą po vieną tabletę vieną kartą per parą.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Jei Jūs ar Jūsų vaikas nustojo vartoti ASTMIRASTMIR gydo astmą tik Jums arba Jūsų vaikui toliau vartojant vaistą.

Svarbu ASTMIR vartoti taip ilgai, kaip paskyrė gydytojas.

Tai padės suvaldyti Jūsų vaiko astmos simptomus.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *