Atorvastatin Billev (20mg)

0
+0 -0

Gamintojas: KRKA, d.d., Novo mesto
Veiklioji medžiaga: Atorvastatinas
Stiprumas: 20mg

Atorvastatin Billev priklauso vaistų, vadinamų statinais, grupei. Šie vaistai reguliuoja lipidų (riebalų) kiekį kraujyje.

Atorvastatin Billev vartojamas lipidų, vadinamų cholesteroliu ir trigliceridais, kiekiui kraujyje mažinti, kai vien dieta ir gyvenimo būdo keitimas yra neveiksmingi. Jeigu yra padidėjusi širdies ligos rizika, Atorvastatin Billev gali būti vartojamas šiai rizikai mažinti, net tuo atveju, jei cholesterolio kiekis yra normalus. Gydymo metu turite ir toliau laikytis įprastos cholesterolio kiekį kraujyje mažinančios dietos.

Atorvastatin Billev (20mg). Vartojimas

Prieš pradedant gydymą, gydytojas nurodys Jums laikytis cholesterolio kiekį kraujyje mažinančios dietos, kurios teks laikytis ir gydymo Atorvastatin Billev metu.

Įprasta kartą per parą vartojama pradinė Atorvastatin Billev dozė suaugusiesiems ir 10 metų ar vyresniems vaikams yra 10 mg. Prireikus gydytojas šią dozę gali didinti iki Jums tinkamos dozės. Gydytojas didins dozę kas 4 savaites arba rečiau. Didžiausia kartą per parą vartojama Atorvastatin Billev dozė yra 80 mg suaugusiems žmonėms ir 20 mg vaikams.

Reikia nuryti visą Atorvastatin Billev tabletę užgeriant vandeniu. Tabletę galima gerti bet kuriuo paros metu, valgant arba nevalgant. Vis dėlto tabletes rekomenduojama kasdien gerti tuo pačiu metu.

Atorvastatin Billev visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gydymo Atorvastatin Billev trukmę nustatys gydytojas.

Jeigu galvojate, kad Atorvastatin Billev veikia per stipriai arba per silpnai, pasakykite gydytojui.

Pavartojus per didelę Atorvastatin Billev dozę

Jeigu atsitiktinai išgėrėte per daug Atorvastatin Billev tablečių (daugiau už įprastą paros dozę), kreipkitės patarimo į gydytoją arba artimiausią ligoninę.

Pamiršus pavartoti Atorvastatin Billev

Jeigu pamiršote išgerti dozę, kitą dozę vartokite pagal gydymo planą numatytu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Atorvastatin Billev

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo ar gydymą norėtumėte nutraukti, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *