Atorvastatin Portfarma (20mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Pharmaten S.A.
Veiklioji medžiaga: Atorvastatinas
Stiprumas: 20mg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Atorvastatinas priklauso vaistų, vadinamų statinais, kurie reguliuoja lipidų (riebalų) koncentraciją kraujyje, grupei.

Atorvastatin Portfarma vartojamas lipidų, vadinamų cholesteroliu ir trigliceridais, koncentracijai kraujyje mažinti, kai mažai riebalų turinti dieta ir gyvenimo būdo pakeitimas yra neveiksmingi. Jeigu Jums yra padidėjusi rizika sirgti širdies liga, Atorvastatin Portfarma gali būti vartojamas šios rizikos sumažinimui, net jeigu Jūsų cholesterolio kiekis kraujyje yra normalus. Gydymo metu Jūs turite laikytis standartinės cholesterolio koncentraciją mažinančios dietos.

Atorvastatin Portfarma (20mg). Vartojimas

Prieš pradedant gydymą, gydytojas skirs dietą su mažu cholesterolio kiekiu, kurios jūs turėsite laikytis ir visą Atorvastatin Portfarma gydymo laikotarpį.

Įprasta pradinė Atorvastatin Portfarma dozė yra 10 mg vieną kartą per parą suaugusiems bei 10 metų ir vyresniems vaikams. Prireikus, gydytojas gali dozę didinti iki tokios, kurios Jums reikia. Gydytojas dozę keis kas 4 savaites ar rečiau. Didžiausia paros dozė yra 80 mg vieną kartą per parą suaugusiems ir 20 mg vieną kartą per parą vaikams.

Atorvastatin Portfarma tabletes reikia nuryti visą, užgeriant vandeniu, ją galima vartoti bet kuriuo paros metu valgant arba nevalgius. Vis dėlto stenkitės vartoti tabletes kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

Atorvastatin Portfarma visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gydymo Atorvastatin Portfarma trukmę nustato gydytojas.

Jeigu galvojate, kad Atorvastatin Portfarma veikia per stipriai arba per silpnai, pasakykite gydytojui.

Pavartojus per didelę Atorvastatin Portfarma dozę

Jeigu atsitiktinai išgėrėte per daug Atorvastatin Portfarma tablečių (didesnę už įprastą paros dozę), kreipkitės patarimo į gydytoją arba artimiausią ligoninę.

Pamiršus pavartoti Atorvastatin Portfarma

Jeigu pamiršote išgerti dozę, paprasčiausiai išgerkite kitą dozę reikiamu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Atorvastatin Portfarma

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo ar norite nutraukti gydymą, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *