Azimepha (500mg)

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Azitromicinas
Stiprumas: 500mg
Grupė: Receptiniai, Antibiotikai, Kompensuojamieji

Azitromicinas, kurio yra Azimepha sudėtyje, priklauso vaistams, vadinamiems makrolidų grupės antibiotikais. Azitromicinas užkerta kelią bakterijoms augti, slopindamas jų baltymų sintezę.

Azitromicinu gali būti gydomos jam jautrių bakterijų sukeltos infekcinės ligos:

viršutinių kvėpavimo takų infekcinės ligos: sinusitas (prienosinių ančių uždegimas), faringitas (ryklės uždegimas), tonzilitas (angina);

vidurinės ausies uždegimas (vidurinis otitas);

apatinių kvėpavimo takų infekcinės ligos: bronchitas ir lengva ar vidutinio sunkumo pneumonija (plaučių uždegimas);

odos ir minkštųjų audinių infekcinės ligos;

tam tikros lytiškai plintančios bakterinės ligos (sukeltos Chlamydia trachomatis bakterijų).

Gydytojas gali šį vaistą skirti kitoms, nei paminėta šiame pakuotės lapelyje, ligoms gydyti. Visada laikykitės gydytojo nurodymų ir dozės, nurodytos pakuotės lapelyje.

Azimepha (500mg). Vartojimas

Azimepha visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jei jaučiate, kad Azimepha poveikis yra per stiprus ar per silpnas, prašome pasakyti gydytojui ar vaistininkui.Tabletės, kuriose yra 500 mg azitromicino, geriamos kartą per dieną. Kad būtų sumažinta nepageidaujamo poveikio rizika virškinamajam traktui, jas galima vartoti su maistu.Suaugusiesiems, paaugliams ir vaikams virš 45 kg kūno svorio, kurie gali praryti tabletes: įprasta dozė yra 500 mg vieną kartą per parą - gerti tris dienas, arba 500 mg vienkartinė dozė pirmąją dieną ir po to 250 mg vieną kartą per parą - gerti keturias dienas.Vienkartinė dozė Chlamydia trachomatis sukeltoms lytiškai plintančioms ligoms gydyti yra 1000 mg.Paaugliams ir vaikams iki 45 kg kūno svorio:

šiems pacientams tabletės, kuriose yra 500 mg azitromicino, neskiriamos.Pavartojus per didelę Azimepha dozęPrašome visada kreiptis į gydytoją ar į ligoninę, jei išgėrėte per daug šio vaisto, ar jei patyrėte perdozavimo simptomų, pvz., praradote klausą, smarkiai pykina, vemiate ar viduriuojate.Pamiršus pavartoti AzimephaJei pamiršote pavartoti Azimepha, išgerkite tabletę, kai tik prisiminsite, ir toliau vartokite taip, kaip paskirta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *