AZITHROMYCIN GRINDEKS

0
+0 -0

Gamintojas: Bluepharma Ind?stria Farmac?utica, S.A.
Veiklioji medžiaga: Azitromicinas
Stiprumas: 500mg
Grupė: Receptiniai, Antibiotikai, Kompensuojamieji

Šis vaistas priklauso vaistų, vadinamų makrolidiniais antibiotikais, grupei. Vaistas vartojamas tam tikroms infekcinėms ligoms gydyti. Tai:

– viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų infekcinės ligos (pvz., tonzilių uždegimas, ryklės uždegimas, sinusitas (prienosinių ančių uždegimas), bronchų uždegimas ir plaučių uždegimas);
– odos ir minkštųjų audinių infekcinės ligos (pvz., abscesas ir kitos infekcinės ligos);
– sunki ausies infekcinė liga;
– nekomplikuotos lytiškai plintančios infekcinės ligos, sukeltos Chlamydia bakterijų.

AZITHROMYCIN GRINDEKS. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Šis vaistą reikia vartoti vieną kartą per parą. Tabletes reikia nuryti nekramčius. Tabletes reikia vartoti kartu su maistu arba nevalgius. Įvairių infekcinių ligų gydymo trukmė yra nurodyta toliau.

Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, jeigu ją visą būtų sunku nuryti.

Rekomenduojama dozė yra:

Suaugusiems žmonėms (kvėpavimo sistemos, odos bei minkštųjų audinių infekcinės ligos gydymui):

500 mg kartą per parą 3 paras iš eilės. Nekomplikuotoms lytiškai plintančioms ligoms gydyti: 1000 mg (2 tabletės) vieną kartą per parą.

Senyviems žmonėms: vartoti įprastą suaugusiųjų dozę.

Vartojimas vaikams

Azithromicin Grindeks nerekomenduojamas vaikams sveriantiems mažiau negu 45 kg. Vaikams, sveriantiems daugiau kaip 45 kg reikia vartoti įprastą suaugusiųjų dozę.

Vaikai ir paaugliai, sveriantys mažiau negu 45 kg

Šiems pacientams tabletės nerekomenduojamos. Reikia vartoti kitokias azitromicino farmacines formas, pvz., suspensiją.

Pacientai, kurių inkstų ar kepenų veikla sutrikusi

Jeigu Jums yra kepenų arba inkstų sutrikimų, turite apie tai pasakyti savo gydytojui, kadangi jis gali nuspręsti įprastą dozę Jums pakeisti.

Ką daryti pavartojus per didelę AZITHROMYCIN GRINDEKS dozę?

Jeigu Jūs (ar kas nors kitas) iš karto išgėrėte daug tablečių, ar manote, kad Jūsų vaikas prarijo tabletes, tuoj pat vykite į artimiausią ligoninę, skubios pagalbos skyrių, ar susisiekite su savo gydytoju.

Svarbu laikytis dozavimo, nurodyto pakuotės lapelyje. Su savimi visada reikia pasiimti tabletes ir jų dėžutę, kad parodyti gydytojui, kiek Jūs išgėrėte vaisto. Perdozavimo simptomai yra stiprus pykinimas, vėmimas ir viduriavimas , ir grįžtamas apkurtimas.

Pamiršus pavartoti AZITHROMYCIN GRINDEKS

Jeigu AZITHROMYCIN GRINDEKS tabletę išgerti pamiršote, praleistos dozės tarp valgių nevartokite. Palaukite savo suplanuotos dozės ir valgio bei toliau vartokite tabletes kaip įprastai. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti AZITHROMYCIN GRINDEKS

Jeigu nustojote vartoti AZITHROMYCIN GRINDEKS per greitai, infekcinė liga gali atsinaujinti. Vartokite vaistą visą gydymo laiką, netgi tuomet kai pradėsite jaustis geriau.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką ar slaugytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *